15
  • Auchen
    #15
    Én láttam a moziban a filmet méghozzá Imax-ben. Amikor kijöttem a moziból mert a fejemet fogtam, hogy hát azért nem egy jó film ez. A látvány lehengerlő de hát a többi? Tele van ezerszer használt klisékkel és sablon karaktarekkel, a tőrténetről is ugyanez mondható el. Szerintem gagyi film. Attól még, hogy szép, lelketlen. Például egy Keresztapát nem azért imádom mert olyan szépen van kamerázva hanem mert a jól kidolgozott karakterek és történet miatt. Még szerencse, hogy Coppola ki nem állhatja a 3D-t.
  • Callisto
    #14
    Jézusom mennyi ember él még az agyhalál után. Tudják kikre gondolok.
  • winnie
    #13
    ?? nem azt mondják, hogy 100 év múlva is ez lesz. most ez. ejnye.
  • hypno
    #12
    Az elmúlt 100 év legsikeresebb BD kiadása.
  • shandix
    #11
    A blu ray még elég új sztem elkiabált dolog azt állítani hogy minden idők legeladottabb blu ra-e.
  • Hoz_Hun
    #10
    A kamerás torrentezők véleménye szintén nem érdekel. Szerencse, hogy másokat sem.
  • Oláh Herkules
    #9
    én is úgy tudom hogy szar, hogy egy fillért sem adtam ki rá :D
    jó dolog a torrent
  • Fresh Duke
    #8
    Kindred Blades: A film hidegen hagy, viszont a véleményem azért megírtam. Ha nem tetszik, ne olvasd.

    pepe792: Nem moziban néztem, nem került egy vasamba sem.

    kriszwells: -||-

    Atkamon: Ha te mondod...
  • Atkamon
    #7
    Gratulálok a szintedhez:D

    Az olyanok miatt forog főleg ekörül a világ, mint te:D
  • kriszwells
    #6
    "Én pl nem néztem meg. Nem adnék ki egy fillért sem erre a szarra."

    bezzeg arra veszed a fáradságot hogy benézz és fikázz, pláne úgy hogy meg se nézted. ... :) Ennyit erről
  • Gladiator
    #5
    "A stúdió remekül becsülte meg a rajongók lelkesedésének mértékét, hiszen az Avatar nem csak minden idők legjobban fogyó DVD-je és BR-lemeze lett az első napon, hanem az eddigi eladási rekordot is megdöntötte."

    Talán a rajongók becsülték meg a stúdiót, és nem a stúdió a rajongókat. Ha a stúdió megbecsülte volna őket, akkor a brutális mozis bevétel után nem próbáltak volna meg még a DVD-vel is több bőrt lehúzni a vásárlókról. Remek cikk ismét!
  • Kindred Blades
    #4
    Már megjelenés előtt is majdnem heti alapon ment az Avatar-cikkezés, csak akkor mindenki odáig volt érte.
    Most, hogy kijött a film, és sikeres lett, sokaknak tetszett, már szinte ciki szeretni a filmet.

    De mindegy is.

    Ha ennyire hidegen hagy, akkor miért ugrasz rá egyből a cikkre, és kommentelsz hozzá?
  • pepe792
    #3
    "Nem adnék ki egy fillért sem erre a szarra. "
    Mégis megnézted, mert különben nem tudnád hogy szar. :D:D:D
  • gulyasandras
    #2
    Ezek az eladási toplisták olyan furcsának tűnnek. Ilyen kevesen vennének filmeket.

    Mint a konzoloknál: nem értem, hogy miért csak 9-10 játékot vesznek egy géphez 5-6 év alatt.
  • Fresh Duke
    #1
    Már vártam a heti avatar cikket. Jó, hogy e körül forog az egész világ...

    "Miután szinte mindenki megnézte moziban az Avatart"
    Én pl nem néztem meg. Nem adnék ki egy fillért sem erre a szarra.