7
  • Boromello
    #7
    Valószínűbb lesz, hogy ezeken majd chrome os fog futni, csak még pakolgatják rá az androidot míg nincs kész az Os
  • sarpba
    #6
    Méghogy ez az első... LOL. Ez már vagy a 10-ik ilyen próbálkozás, és nem is a legolcsóbb. Csak pár névtelen kínai jószág: Eken m001 vagy a Babiken MID UMPC Tablet PC-je. Mindkettő 150 dollár körüli áron rendelhető legalább 1 hónapja.

    Ami a dollár-euró árkonverziót illeti. El kellene már felejteni, hogy ez árkonverzió lenne. Az USA-ban egyszerűen nincs Áfa, nálunk ez 25%, ezen kívül vám, szállítási költség és a haszon jön a készülékek árára. Tény hogy ez utóbbi sajnos sok esetben tisztességtelen mértékű is lehet, de mindenki előtt adott a lehetőség, hogy magánimportban intézze az ilyen irányú ügyeit. (én ezt szoktam tenni, ha szignifikáns árkülönbség mutatkozik, autóalkatrészeknél 5-600% sem ritka...)

    Amúgy sokat szerintem se érnek ezek a jószágok. Egy Nvidia Tegra 2 -vel szerelt tabletet, már el tudnék viselni, persze hasonló árszinten. :)
  • InterFoxSOFT
    #5
    Pont annyit ér mint a többi ilyen.
    Szart se!
  • nickb
    #4
    Mindig az 1:1 konverziót alkalmazzák.
  • Darth Sith
    #3
    Tök szimpatikus, csak mire eljut hozzánk a 200USD-ből lesz 200€... :(

    Az Archos 9-el szemeztem, kint 539$ (~102000HUF) itthon 150k HUF környékén indul...
  • morden
    #2
    Ugyan ezt tudja a 3 évvel ezelőtt megjelent 605 wifi jelzésű archos ( csak 4,3 collal) alig 20 ezer forintért.