15
901 - Török lp
  • Fresh Duke
    #15
    Örülök, hogy minden topikban reklámozod ezt a f*st.
  • wordsworth
    #14
    Engem még nem sikerült baszogatniuk szerencsére.. Ha meg találkoztam velük jó fejekkel és nem csesztettek.

    ON:
    Azt hittem ez is valami szutyok napisz@r feeling zene lesz, de korrekt :) Kérdés, hogy mire lesz elég, de azért hajrá
  • Bruk
    #13
    Nevetséges, csak éppen nem tudok nevetni rajta.
  • MR ME
    #12
    nálunk volt olyan h baszogatott h miért sörözünk a buszvégállomáson, mire bekérdeztem h az elöbb ittvolta szipus cigány nem látták? aszongya de, majdnem ráesett a motorháztetőre! mondom nem inkább őt kéne baszogatni? hát de micsináljanak vele, beviszik fél óra mulva kinnvan, ja mondom ok akkor gecire megértem h miért akar nekem 20ezres csekket adni...ennyit erről az országról!
  • toysoldier
    #11
  • USAMEN POWER
    #10
    Te is felesleges vagy.

    (Srácok jól toljátok, sok sikert !)
  • ajem kisa
    #9
    Mégegy felesleges okos!

    #1 Tesa nekedpedig gudlákk, figyelj, tanulj, és csak ésszel!
  • toysoldier
    #8
    még egy felesleges topic -.-
  • n3whous3
    #7
    Jó kis zene, bár a videoklipp erősen megjátszott kategória. Szvsz újra kéne csinálni a snitteket :D Hajrá amúgy.
  • convallaria
    #6
    6
  • Tyler1
    #5
    a klip fasza lett, a szöveg már nem annyira tetszik. nem vágom h miért fél mindenki ha eljön az est és h miért Kér a szám címe. azonkivül h a klipet ott forgattátok, a szövegben nem is szerepel.

    (ja és Kér fasza hely lehet, ha golyóálló mellényben mászkálnak a miami vice-os zsaruk :D )
  • Bruk
    #4
    Mármint sok sikert neked...
  • Bruk
    #3
    Annyira nem jön be, de sok sikert neki!

    Amúgy én is bírom amikor a panelem tövébe gurítom le a jó hideg borsodit és bezavarnak a házba a polgárőrök/rendőrök hogy mit képzelek, bezzeg a "tisztességes" roma állampolgárok turják 5 méterre a szemetet, lehúzzák a jónépet de rájuk nem szólnak mert rasszizmus.

    .. ja hogy már megint szerencsétleneket szidják... de f*sz vagyok.
  • Tesa901
    #2
    A napokban megjelenő lemezemnek hivatalos tracklistája mától megtekinthető.

    901 - Török Lp

    01 - KLUB
    02 - HIPHOP-POP
    03 - ELLENSÉG
    04 - MIRE VÁRSZ
    05 - ELSŐ HELY
    06 - TE VAGY
    07 - PROBLÉMÁS feat. Victor
    08 - KÉR
    09 - UNOM
    10 - MÁSIK ÉNEM
    11 - UTCÁM
    12 - VIDÉK
    13 - RÁZD MEG
    14 - A DJ EGY ISTEN
    15 - VISZLÁT
  • Tesa901
    #1
    Első videóklippje pár napja elérhető!

    901 - Kér