25
Eskil Steenberg\'s LOVE MMO
  • Jeri
    #25
    Szervusztok MMO Játékokkal foglalkozó youtube csatornám szeretném veletek megosztani: https://www.youtube.com/channel/UCPsg8ppMEuon1ZyV-C_-chg
    Facebookon is elég ha rákerestek az "MMO Ajánló"-ra rögtön meg lesz a találat :) Előre is köszönöm aki bármily nemű értékelést ad, szívesen várom a pozitív illetve az építő jellegű kritikákat is.
  • gyonax
    #24
    OFF
    Nem hinném hogy a Föld lakosságának 1/6-a MMO-zik:)
    ON
    A játék... hát leginkább érdekesnek tűnik. Nem valószínű hogy fizetnék érte, ha lenne trial, akkor szerintem kipróbálnám.
  • kastil
    #23
    Az egy kicsit kevéske szerintem.
    Bár az ilyen felmérések sosem érnek szart se.
    tudnál adni forrást?
  • MerlinW
    #22
    A tavalyi felmérések szerint rendszeresen ~20millió ember MMO-zik. Ebből ~6 millió WoW-ozik.
  • Piszkos  Fred
    #21
    milliárd játékos mmorpgzik D:
  • Zomil
    #20
    nem sokat toltam vele csak kiprobáltam, és mint irtam az még alfa verzio volt, igazábol elég komoly városokat raktak össze emberek :D
    lövöldözni csak npc-ket kellett, igazábol sok célt nem láttam akkor a játékban azon kivül, h probálj meg másokkal 1 várost épiteni(meg elég bonyolultnak tünt igy nem mélyedtem bele) :D

    Azota persze gondolom sok minden változott.
  • gregtom6
    #19
    Inkább a játék legyen a téma, és ne én:D
    Szóval Zomil, mi a részletesebb véleményed a játékról?
  • MerlinW
    #18
    ~2003 óta online intézem minden számlabefizetésemet, illetve heti szinten vásárlok online. Nincs mitől tartani. Ha parázol, akkor pedig erre valók az elektronikus számlacsomagok, a virtuális számlák, amire annyit utalsz amennyit költeni szeretnél. No mindegy, azt csinálsz amit akarsz:)
  • triplet
    #17
    Ennyi erővel akkor a nem tudom hány millió/milliárd játékos aki mmorpg-velj játszik és netes átutalásal fizet, azoknak is már rég lenyulhatták volna a pénzüket. De nem. Akkor meg miről beszélünk?
  • Zomil
    #16
    Ennek az alfájával játszottam anno, nem rossz elég érdekes és egyben bonyolult játék :D
  • Torzonborz
    #15
    használj normális tűzfalat, biztonságos böngészőt meg legyél észnél oszt jóccakát.
  • Cat 02 #14
    Töltsd le egy VirtualBox-ot, emulálj op rendszert és utalj onnan, azon biztos nem lesz semmi.
  • gregtom6
    #13
    Igen?
    Vannak jó kis spyware-ek, amiket nem minden vírusirtó talál meg, lenézik a bankkártyaszámot, és cseszhetem.
    Ne mondjátok, hogy nincsenek ilyenek, lehet, h ritkák, de amilyen szerencsém van, tuti belefutnék egybe.
  • kastil
    #12
    tessék kicsit modernizálódni
  • Torzonborz
    #11
    felesleges paranoia /0\
  • gregtom6
    #10
    Ha bíznék a netes átutalásokban, akkor talán. De pont ettől tartok.
    Simán megvenném, ha a boltban lehetne kapni, ahol egyből megkapom azt, amiért fizetek.
    De itt lelophatják minden adatodat, pénzedet.
  • kastil
    #9
    nem mondtam h baj hogy megnyitottad, csak hogy szevasz. mivel te ezzel nem fogsz játszani.
  • pxxl
    #8
    hát de ennek nincs mint látod. fizess 10 jurót aztán játszhasz 30 napig. :)
  • gregtom6
    #7
    Nem kizárólag a kérdés miatt nyitottam meg, társalgó topiknak jó, mivel abból a célból nyílt.
    Legalább megnézik páran, hogy mégis mi is ez.
  • kastil
    #6
    akk kössz h megnyitottad el is bucsuzhatsz sztem
  • gregtom6
    #5
    Kösz.
    Még a WoW-nak is van free trialja, ennek is lehetne.
    Azért játékmenet szempontjából nem vagyok meggyőzve, akármilyen jónak tűnik is.
  • kastil
    #4
    Mégsem, kell! ki akarom próbálni azonnal :D.
  • kastil
    #3
    Szépek az effectek, amugy kuka.
  • pxxl
    #2
    "Leginkább az érdekelne, h van-e bármi módja, hogy ingyen kipróbálhassuk ezt a remekművet."

    van, vedd meg...
  • gregtom6
    #1
    Hy mindenki!
    Nem tudom, hányan hallottatok erről a játékról, engem speciel az mmo-k nem érdekeltek, de ez érdekelne.
    Leginkább az érdekelne, h van-e bármi módja, hogy ingyen kipróbálhassuk ezt a remekművet. A készítője már a GDC09-en is jelen volt, tehát nem átverés, létező játékról van szó.

    A honlap
    Itt egy elég jó, részletes leírás róla magyarul.:
    A játék bemutatása