891
\'SubWoofers-Mélynyomók\'

Vagyis melyk a legjobb,milyet erdemes venni stb...
  • bency
    #81
    Azon mindenkepp valtoztatni kell hogy a lenges ne erjen el semmit,hanem szabadon lengjen :P Szerintem ha mar cserelsz,csereld ki teljesen az erositon kivul!
  • Maxtreme
    #82
    Itt is hasonló a helyzet, csak itt az újabbik széria teszi a dolgát :)



    Ár/érték arányt nézve szerintem a legjobb vétel.
    Arról nem is beszélve hogy nem gagyi műanyag dobozos (meg egy utasak) a sugárzók.
  • BenceYCE
    #83
    Ha belököm ide az erősítőm típusát tudtok ajánlani vmi frankó összeállítást?
  • cracky86
    #84
    Nekem a gépen Sony STR-DE345 (elvileg 5x100W) + Magnat 1457061(45/90W) van.








  • bency
    #85
    Juujjj de irigy vagyok most erre a Sony erositore :DDD Nekem egy hasonlo erosito vitt 2 150Wattos-t,majd utana rakotottem egy 400W RMS Magnat melynyomot es 1 150wattost,es siman ment honapokig...majd egyszer kiegett :P
  • cracky86
    #86
    Én is szeretem, már pár éve megvan, csak a subot szeretném még lecserélni 1 sony-ra, mert nem illik a többihez.
  • bency
    #87
    Hat igen,Magnat nem egy Sony :P Csak az ilyen lakasba valo Wooferek nagyon dragak,sokkal jobban megeri venni autoba valot,es beepited valahova.
  • bency
    #88
    Lokd be aztan meglatjuk :P
  • BenceYCE
    #89
    Nem értem, de biztos van oka annak, hogy a Sony erősítők a többihez képest olcsóbb jóval. Tudja vki miért?
  • bency
    #90
    De nekem is kene egy kis HELP!Van nekem egy 5.1 -em,csak a woofer-t hasznalom belole,az 5 kicsi helyett hozzatettem 2 100W-os hangszorot!Es azzal van a baj,hogy a woofer nem megy ugy ahogy kene,elosszor ment,aztan egyszercsak legyengult ugymond,hol tudnam beallitani? Mikor a hangkartyanal nyomom a woofert probara,ott tokeletes erossegu,de Winamp-ba meg mashol mar gyenge....:( Nem tudok rajonni,cserelgettem a kabeleket is de semmi....
  • cracky86
    #91
    Csak az a gond, hogy aktív kell, mert olyat lehet az erősítőre tenni.
  • BenceYCE
    #92
    Egy Maniac 80W-os. (vegyük úgy, hogy kéne másik erősítő is :)

  • bency
    #93
    Enis MNC Erositot tervezek,400W-ost :P szerintem ne kinlodj egy ilyen gyengevel,vegyel egy erosebbet,megeri,es nem olyan draga egy 200-400 Wattos MNC,sot,olcso.
  • BenceYCE
    #94
    Hát akkor viszont nem állok neki építgetni, hanem veszek egy új woofert. 120/240-es frontokhoz kellene, hátul és oldalt 4 db 60/100-as van, a center 100/150-es. Ajánlanál valamit?
  • bency
    #95
    Nah ennyire nem vagyok benne a temaba :P De Desigo hatha tudd majd segiteni :)
  • oliwwer
    #96
    Meg lehetne azt oldani szerintetek, hogy egy ilyenre:


    rákötök két valamivel kisebb hangfalat? számítógéphez kellene.
  • bency
    #97
    Hat ha a hatan van hely 2 hangszoronak,akkor jah :D
  • bency
    #98
    Amugy nagyon cucc darab,ki gyartja?
  • oliwwer
    #99
    raveland
  • oliwwer
    #100
    Remélem hogy lehet rá kötni hangfalat, mert ha igen, akkor már veszem is meg. Az ilyenekben általában van beépített erősítő, nem?
  • bency
    #101
    Nem hiszem hogy van benne,mivel nem Aktiv lada szerintem.
  • oliwwer
    #102
    és milyen erősítővel tudnám kihajtani? nem vagyok még témában annyira.
  • bency
    #103
    350W RMS....hat ehez veszel egy 300W-os erositot,siman viszi!Amugy ez is vinne siman szerintem!
    Ez kb 15ezer...
  • oliwwer
    #104
    Akkor inkább ajánlanád ezt?

    Mert ehhez erősítő is van, és így 25. Az a baj hogy nem tudom lehet e rá tenni még hangfalat, mert ha igen, akkor már rendelném is meg. Régóta vagyom egy új "szett"-re. Meg abban sem vagyok biztos hogy rá tudom majd kötni pc-re. hangkártya kell hozzá, vagy az erősítő helyettesíti azt?
  • bency
    #105
    Hangkartya nem kell kulon hozza szerintem,az erositore meg lehet kotni kulon hangszorokat persze,de ne vedd 100%-nak :)
  • oliwwer
    #106
    na meglátjuk hátha betéved ide valaki aki tud választ adni rá:)
  • bency
    #107
    Jah,jo lenne,betevedhetne tobb ember is ide :P
  • desigo
    #108
    itthoni hifizés nem annyira érdekel,bár szól non-stop a zene

    van egy THX-es Logitech 2.1-em meg egy 24-bites hangkártya a gépben azt csá
    meglepően szépen szól

  • Tufa
    #109
    mert nem csak wattok léteznek. Bár ahogy észrevettem ebben a fórumban szinte csak az számít, legalábbis amit ráírnak :)
  • desigo
    #110
    mer a 20x1000 W PMPO az neked smafu ?
  • Tufa
    #111
    Autóhifi erősítőt ne ajánlj már otthoni felhasználásra....
  • Tufa
    #112
    :D

    (egyébként én is olyan 2.1re akarok most cserélni mint neked van. a mostani genius meg átkerülne a TV-re. PC-n baromira nem használom ki, csak a mély a jó benne..)
  • desigo
    #113
    Én nagyon meg vagyok vele elégedve
    36 pénz

    csak THX minősítésűt szabad venni

    az alaplapi hangkártyával semmi extra de vettem egy SoundBlaster Audigy 2 ZS hangkártyát és durván javult a minőség persze LossLessbe formált zenéket hallgatva
  • Tufa
    #114
    zenét nem hallgatok itthon, max amikor cdt válogatok a kocsiba :) Azt a hangzást úgysem tudom összehozni amit a kocsiban sikerült, nomeg nincs mégegyszer durván 300ezrem rá :D
  • bency
    #115
    Mar miert....sokkal olcsobb,es nem rosszabb,sooot....
  • Tufa
    #116
    csak kíváncsiságképpen. Hogy adsz tápot neki te otthon?
  • bency
    #117
    Nyertel....
  • repvez
    #118
    nekem van egy SAL 2610es szettem egy onlio TX-SR 5050E társaságában, de nem tudom hogy miért nagyon gyengék a mélyek.Pedig mindegyik front hangfalban ott van 1-1 25cm-es mély hangszoro, de alig hallani hogy szolnának a reflexcsövön se érezni hogy nyomná a levegot .Full hangerö közelében kezd csak megjönni az ereje, de ugy nem lehet normálisan hallgatni és ugy sem hozza azt a hangminöséget és erösséget amit illene egy ekkora hangfalnak.
  • DIESEL DOG #119
    Az a PMPO úgy baromság ahogy van... ami igazán számit az az RMS és Sinus teljesitmény.

    Nem vagyok hive annak hogy minél többet tudjon Wattban egy hangrendszer, sokkal inkább azt helyezem előtérbe hogy élvezhető, tiszta magasak, és öblös tiszta mélyek szólaljanak meg. Nekem itthon a TV-mhez és asztali DVD lejátszómhoz van egy Genius 5005-ös 5.1-es hangrendszer van, és teljesen elégedett vagyok vele, pont akkorát szól amekkorát kell, egy kicsit sem többet, és nem is kevesebbet. A túl nagy teljesitményt lakásba és kocsiba is utálom, nem élvezhető tőle a zene vagy a film, összefolynak a hangok... PC-hez meg ugyancsak egy fadobozos Genius stereo hangszórópár van amivel szintén elgédett vagyok, minden csak beállitáás, igénybevétel kérdése.
    Az 5005-ös Genius-al már csináltam nem egy kisebb házibulit, és állja a sarat még akkor is ha kicsit jobban van terhelve... szvsz remek választás...
  • desigo
    #120
    nekem is volt fadobozos 5.1 Geniusom
    szerettem nagyon
    mai napig működik csak a potija kontakt hibás