7978
10388394491291745162.jpg

Off/Warez Topik, erre klikk.size

Multiplayer nevek: persian0077, ratgab, Sully1979, Cevys, norcii90, BIZ88, PowerSlave87, Atkamon, medve01, Arkimonde87, Gundark1980, ConstantinHUN, Royal_tipu, MerlinW_HUN, H3xHUN, l0lhunter, renji00, hunRage47, geng20, barcageri, xingjian, Logan8523, mgjani, penge468, wendi1106, Regnellahc, Dr.Assassino, Krysael, R4tB4G, Amurass

Ha van betervezett közös MP meccs, az ide lesz kiírva!

TEAMSPEAK 3 szerver:
ip: reddawn.hu
port: 9987
pw: nincs

CLAN channel alatt
az ACBrotherhood szoba, oda pw: 42368
  • tommygear
    #241
    nagy pofátlanság lesz ugynaazt eljáccani
  • Atkamon
    #242
    A wanted módban egy adott célpontod van, meg te is célpontja lehet akár egy, vagy több embernek is.
  • Kongy
    #243
    STORY TRAILER
  • elitehun
    #244
    Az átvezető videóknál egyszerűen kirázott a hideg és ez az új harcrendszer meg az új kombók egyszerűen kúrvajó lesz
  • ratgab
    #245
    Hát emberek az előbb megnéztem egy E3-as trailert és mit mondott benne a muki?

    Megalakíthatjuk a SAJÁT bérgyilkos guildünket az egyjátékos módban. Ahogy csináljuk a küldiket, kisegítünk npc-ket, ők beállnak a guildbe.

    Innen küldetésekre küldhetjük őket más helyekre, ahol ha sikerrel járnak xp-t kapnak, fejlődnek, felszerelhetjük őket cuccokkal és akár segítséget is kérhetünk tőlük küldetéseinknél.

    Emellett hiába pusztul el a saját kisvárosunk a játék elején, rómában vehetünk, felújíthatunk épületeket, szóval a játék eme sokak által kedvelt menedszer része megmarad. Komolyan mondom majdnem kicsordult a könnyem a gyönyörűségtől, saját bérgyilkos guild.

    Neverwinter nights 2 óta nem volt saját vár menedzsment jól megcsinálva játékban itt meg még guildünk is lehet. Egyszerűen csodálatosan hangzik!

    Bocs az ömlengésért, de annyira megörültem, hogy ihaj!
  • ratgab
    #246
    jelenleg 12 guild tagot vehetsz fel, akik a guild házában lesznek!

    A küldetések melyekre küldheted őket európában vannak és a templomos-bérgyilkos konfliktushoz lesz közük!

    A kiküldött bérgyilkosok nem feltétlen járnak sikerrel, ha elbuknak meghalnak és ezután nem lehet már őket visszahozni
  • Atkamon
    #247
    Igen, ez mind elhangzik a videókban, köszönjük:D A 12 tag meg ámeneti szám, még dolgoznak rajta.
  • ratgab
    #248
    Pontosan! Kicsit alul voltam informálódva és csak most pótoltam a lemaradást, de hátha valaki még nem hallott ezekről. Gondoltam leírom.
  • syberia2
    #249
    köszi:D
    Én is csak most hallom, ez állati
    Remélem nem olyan szar lesz mint a mass effectben, hogy nem csinálnak semmit. Az lenne klassz, ha utasíthatjuk őket bérgyilkolásra, és ezzel szereznek xp-t
    Meg h mi választjuk ki hogy pl 50 npc-ből melyik legyen az a 12
  • elitehun
    #250
    "Az lenne klassz, ha utasíthatjuk őket bérgyilkolásra, és ezzel szereznek xp-t"

    Pont ezt mondta Ratgab is :)
  • syberia2
    #251
    hoppá:D
  • MerlinW
    #252
    Egy orosz pajtás írta, akinek vannak ugymond kapcsolatai, és jelentős szerepe volt az AC2 emulátor fejlesztésében.

    "Az új POP:TFS igen masszív védelmet kapott, ennek örömére Brotherhood állítólag egy még újabb DRM-el fog érkezni (ami ötvözi az AC2 kulcs, Settlers féle kódolás és POP féle kommunikációt), ami a vásárlóknak sokkal kevesebb gondot fog okozni, viszont a szakemberek szerint nem sok kiskapuval rendelkezik. Azonban amennyiben mégis áttörnék a védelmet a játék nagy valószínűséggel játszhatatlan lesz, mint AC2 esetében volt, viszont itt a kulcsok dinamikusan fognak változni mindkét oldalon, tehát nem gyűjthetők, nem nyerhető ki az algoritmus (illetve de, viszont az már nem lesz aktuális.)"

    Nem hivatalos forrás, tehát nem kell készpénznek venni, bár teljesen hihető, hiszen logikus lépés összegyúrni a 3 nagyobb DRM verziót.

    Gondoltam bedobom ide, mint érdekesség. A nyersfordításért bocs.
  • Atkamon
    #253
    Köszi, ez valóban érdekes infó:) Meglátjuk milyen lesz... Miben más amúgy a POP védelme, mint az AC2-é?
  • grebber
    #254
    Popnál már van valami.Már elindul.
  • Atkamon
    #255
    AC2 is "elindult" egy hónapig.
  • MerlinW
    #256
    Bevallom, nem tudom, bele sem néztem. A DRM még érdekelne szakmailag, de maga a játék annyira hidegen hagy, nem érzek késztetést, hogy foglalkozzak vele. Majd ha megtudom valakitől, megosztom veletek. Asszem abban van ez a dinamikus titkosított adatcserélgetős bohóckodás, de nem tuti.
  • tommygear
    #257
    jahh

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Prince.of.Persia.The.Forgotten.Sands-SKIDROW
  • syberia2
    #258
    Gyűjtői kiadás Mo.-n ugye nem lesz kapható..?
  • Atkamon
    #259
    Nem hiszem. A második rész Black Edition-jét is csak a play.com-on lehetett kapni, meg egy-két ország saját boltjában (pl Hollandia).
  • syberia2
    #260
    Nincs egy lista hogy most hol lehet beszerezni?
  • Atkamon
    #261
    Nem tudom, én eddig csak play.com-on láttam, meg olvastam, hogy ausztráliában is kiadják.
  • elitehun
    #262
    Akkor már inkább Angliából rendeljük meg mint Ausztráliából
  • Atkamon
    #263
    Én mindenképpen meg fogom rendelni a Codex Edition-t, nekem van ismerős UK-ben, szívesen megrendelem másnak is... Csak mondjuk azon gondolkozom, hogy nincs annyiszor 20ezrem, hogy többet is rendeljek utánfizetéssel... Szóval max úgy tudnám, ha előre utaljátok a pénzt, csakhát ugye az meg nektek macerás, mert ki tudja, hogy én milyen csaló vagyok :D
  • mike01010101
    #264
    Ez ugyis a "must buy" kategoria - nalam - igy mindegy a vedelem.
    A masodik resznel sem zavart a drm.
  • elitehun
    #265
    A számból vetted ki a szót :D
  • Atkamon
    #266
    Én is így vagyok :)
  • Kongy
    #267
    Meg én is. ;)
  • Piszkos  Fred
    #268
    Én is ám ;)
  • syberia2
    #269
    Én is de egy a baj- nem veszik vissza a boltban, ami nagy kár, főleg ha utólag derül ki hogy nem elég a rendszer
  • Atkamon
    #270
    Can you run it?

    Csodákra képes.
  • syberia2
    #271
    Nem az én gépemen nemment, valami gyökér irogatott ilyeneket valahol
  • tommygear
    #272
    ejnye :SSS
  • Atkamon
    #273
    Az első rész után megszokhattuk... :D
  • syberia2
    #274
    francba!
  • Piszkos  Fred
    #275
    Helyes, húzzák csak minél tovább, legyen minél több AC rész :D
  • tommygear
    #276
    trilógia lesz elvileg
  • Kongy
    #277
    Ez várható volt ti faszkalapok.
  • tommygear
    #278
  • elitehun
    #279
  • Piszkos  Fred
    #280
    Jaja, tudom sajnos :(