23
  • bippo
    #23
    Most néztük meg az Eredetet a Mammutban. Nagyon tetszett. (ahogy a Shutter Island is)
  • tominator07
    #22
    én is az eredetet vártam a legjobban eddig idén, és szerencsére nem is csalódtam, már kétszer láttam !! pedig a shutter island után féltem, hogy dicaprio mit fog alkotni!
  • giffon
    #21
    Az eredet tényleg jónak tűnik, csak imádkozom, hogy a végét ne rontsák el, mert a cselekmény és a színészek is jók így elsőre
  • bippo
    #20
    Hát azt speciel én is jobban várom, mint az Elm utcát.
  • Bigus
    #19
    Az eredet szerintem is egy nagyon jó film lesz! Pláne, hogy Nolan rendezi!
  • Tower Guard
    #18
    Akkor is inkább maradt volna a régi, az új szar...
  • buger87
    #17
    Szerintem az Eredet című film lesz ütős az idei évben
  • röfinaator
    #16
    Én a legjobban az éveben az Eclipse-et várom...
  • winnie
    #15
    béna, nem béna, a régi, rántottás-gumis gagyi maszknál minden jobb. ez legalább olyan, mintha tényleg megégett volna az arca.

  • unisol1
    #14
    Elég béna a képe! :-\ Nem tudom nem hasonlítani a régiekhez, amúgy talán elmegy, de így fura...
  • kkwx
    #13
    először is, hogy a francba néz már ki a Freddy? ez most komoly? már értem miért nem mutatták az arcát az előzetesekben, pedig eddig azt hittem, hogy a rejtélyesség miatt... már most látszik, hogy az a csávó nem egy Robert Englund sajnos :(, bár lehet csak a sminkeseket kéne kivágni a francba :)... a következő kérdésem, hogy mi a franc az a 2. kép? és mi a fenének kell idetenni ezeket az Alkonyatos csicskákat? egyszerűen sértés egy Rémálom az Elm utcában-al és az Alkonyattal párhuzamot vonni, még ha részben érthető is, hogy nem a film miatt, hanem az érdeklődés miatt, de akkor is... nem is tudom minek olvasom ezt a szar SG-t... de mindig ha a feliratok.hu-ra megyek ott vannak cikkek reklámozva, és mindig találok ott olyat ami érdekel, aztán újra és újra csalódok, és csak felidegesítem magam... :@
  • crowmf
    #12
    elég bénán néz ki!
  • Archenemy
    #11
    Valaki látta az új Freddyt? Jó?
  • Kerub
    #10
    Hozzám ez a várólista áll közel
  • wsvap
    #8
    Az év leginkább várt filmje a 3D-s TRON2. nincsvita! http://www.youtube.com/watch?v=-xxLw7S6EaA
  • Barakukk
    #7
    A Vasembernek pedig nem 102 millió volt a nyitóhétvégéje, hanem 98.6 millió dollár, csak voltak csütörtökön éjjeli vetítések, amelyhez még néhány millió hozzájött és 102 millióra egészítette ki a bevételt.
  • Barakukk
    #6
    Mondjuk az Átok 2 péntek 13.-i premiert kapott, ami valószínűleg hozzájárulhatott, hogy e nemes napon tekintsék meg a rajongók, amihez egyébként is hozzájárul a horror műfaja.
  • gmagich
    #5
    Csávesz mokáresz...
  • smaszi
    #4
    "A 3D egyébként nem ismeretlen Freddy rajongói, hiszen..."

    Ezt javítsa ki valaki, mert nagyon rossz úgy olvasni egy cikket, h. néhol az értelmetlen szóösszetételekből áll...

    "LOL az utolsó kép"mint 4 rajoskodó romasrác" a 8kerböl"

    Most hogy mondod, tényleg...
  • Hornymut
    #3
    Ilyen gagyin fog kinézni Freddy? :-O
  • bladesoft
    #2
    LOL az utolsó kép"mint 4 rajoskodó romasrác" a 8kerböl
  • AZTA
    #1
    Esetleg a legjobban várt horror filmje, vagy még az se, mert gagyi lesz mint a többi.