17
  • gombost
    #17
    Tökéletesen visszaadja a hangulatát. Kb. 10 éve vagyok nagy rajongója a Fallout sorozatnak (számtalanszor végigvittem az összes részt) és nekem nagyon tetszik a 3. Mindig is vágytam rá, hogy ilyen formában is kipróbálhassam és tessék. Abban pedig talán megegyezhetünk, hogy nem egy tipikus FPS.
    Ugyanígy vagyok az X-Com-mal is. Sokat játszottam a régi verziókkal és szerintem érdekes lehet FPS nézetből egy ilyen játék. Az már más kérdés, hogy több órás küldik azért elég idegesítőek lehetnek, főleg, ha közben más helyszíneken fontos dolgok történhetnek.
  • n3whous3
    #16
    és miért kéne visszaadnia a hangulatát?...... jó játék az jó játék, most akkor nevezzék el pl. Postapocalyptic FPS-nek és akkor nem húzod a szádat, hogy nem lett jó a "remake"?
  • astrobal
    #15
    ezzel nem értek egyet, a játék valóban jó, de semmi köze az eredeti fallout 1-2-höz aminek a hangulatát egyáltalán nem tudja visszaadni.
  • Loverman
    #14
    "Minek az új köntös kérdem én?"

    Miért NE lenne új köntös? Ha te a régire vered akkor szedd elő azt és játssz vele, minek ugyanazt kiadni kicsit jobb grafikával? Akkor meg a hozzád hasonló fikagépek (akik amúgyis letöltenek) azon rinyálnának hogy "ez csak pénzlehúzás"
  • Anotino
    #13
    mindent megmozdit, amint valtoztatsz a nezopontodon (ha nem full 2D-s a kornyezet, ilyenekkel nem tudsz sporolni)
  • n3whous3
    #12
    fallout 3 és utódai is kibaszott jók lettek, nem tudom mit károgsz...
  • MaskimXul
    #11
  • MaskimXul
    #10
    Itt egy normális remake, ingyenes és open source. Itt pedig a legújabb verzió ami ugyan még fejlesztés alatt van, de így is rengeteg tartalom van benne.
  • Bounti
    #9
    Ez így egy nagy rakás xxxx. Ugyanúgy elxxxxxxx mint a Fallout sorozatot. Ezek a kedvenc játékaim, és FPS-t csinálnak belőle bakker...

    Minek az új köntös kérdem én?
    Az egyre-másra kiadott NFS szériától (vagy FIFA stb...stb...)sem várja senki, hogy (ennyire más) stílusban próbálkozzon.

    Szépen is nézne ki egy hack & slash Red Alert... csak példának okáért mondom...

    Szóval köszi, hogy megint a gondolkodós (és igen.. az "elfelejtettem a jobb alsó sarok utolsó kockáját átkutatni") stílusú játékból csinálnak egy nagy rakás FPS xxxx.

    Köszi a fejlesztőknek...
  • Szefmester
    #8
    ugyanmár.. az FPS nézettel már gyalázzák.. simán lehetett volna egy szabad kameramozgatású, fizikával ellátott körökreosztott cuccost is csinálni, és a körökre osztottság miatt még a grafikát is meg lehetne nyomni mert nem mindent mozdít meg egyszerre..
  • Ahoy
    #7
    Bár ... lehet jól sülhet el... Életem kedvenc játékai voltak, remélem nem gyalázzák meg a nevet.
  • Ahoy
    #6
    FPS :(
  • dronkZero
    #5
    Csak ne az Enforcer meg az Interceptor legyen az a két előző rész, amit kötelezően végigjátszanak... :P
  • Loverman
    #4
    mondjuk a hosszú küldetések idegesítőek is lehetnek... mint egy X-Com 2 pálya ahol kb már végignézted a térképet kivéve egy alagsorban a lépcső alatt lévő kutyaház alját, ahol ott csücsül egy rákember és csomó ideig tart amíg végre megtalálod, akkor persze one-shotolja a megmaradt embereid nagy részét :) szóval, csak ilyen ne legyen... bár az segít hogyha van hozzájuk "gps"-ed
  • amitakartok
    #3
    "Jó hír, hogy minden házba, épületbe bemehetünk és a pincétől a padlásig átkutathatjuk őket. Ráadásul a városok hatalmasak és több szintből is állnak (bányajáratok, alagutak stb), így a fejlesztők szerint egy-egy küldetés TELJES végigjátszása akár több órát is igénybe vehet."

    ANYÁD... Ezek nem kicsiben játszanak!
  • Loverman
    #2
    én azért tudtam volna örülni egy stratégiának is. mellesleg...
    "Bár a játékot az Unreal Engine 3 hajtja és ezért a grafikával nem lesz gond. Ám a beszámoló szerint a játékosok me.."
    szép magyaros......
  • TommyGun
    #1
    Zsír, XCOM-ok zseniális cuccok voltak, annak örülök hogy nem felújítják hanem más köntösben próbálnak a történettel/ötletel vmit kezdeni, jól hangzik hogy nem koppintani akarnak.