8
  • Stefling
    #8
    Egy részt még én is szívesen fogadtam volna.. :(
  • Narxis
    #7
    Kár, pedig jó lett volna az 5. rész.
  • Wittgen
    #6
    Ez lemaradt: egy Rambo előzményfilm Vietnámról jöhetne, egy fiatal tehetség + a Rambo 4-ben megismert nyers háborús brutalitás igen kemény filmet eredményezne :)
  • Wittgen
    #5
    Szerintem kár lenne folytatni, hiszen szépen lezárta Sly a 4. rész végén a sorozatot.

    Mondjuk ettől még egy teljesen más karakter bőrébe bújva/vagy csak rendezőként egy más filmet (pl a fent említett sf-et) simán nyomhatna. Úgy néz ki, hogy Sly is idős korára ért be annyira, hogy rendezőként is komolyan számításba jöhessen. Mondom ezt úgy, hogy a D-Tox kivételével a DVD-s filmjei nem tetszettek, de a Royck Balboa és a John Rambo oltári jó lett. Mind a rendezés, mind a színészi teljesítmény, mind a forgatókönyv kellemes összhatást nyújtott számomra.

    Off: pont a hétvégén néztem meg a Cop Land c. filmet, amiben kiégett sheriffet játszik. Szerintem nagyon jó volt abban a szerepben is.
  • bippo
    #4
    A szájdublőre lehetne Milo Ventimiglia :)
  • csuszi
    #3
    és elárulod ki játszaná el a fiatal rambot?:)
  • Stonee
    #2
    SPOILER !!!!

    nem is kell, a 4. rész végén láthatjuk ahogy hazatér. ezzel szépen keretbe lett rakva a történet. (de ha előállna egy 0. (előzményfilm-pff) résszel ami még Vietnámban játszódik az nem lenne rossz!! )
  • Betonparaszt
    #1
    Na majd meglátjuk - vagy nem . A következő Rambo film már egy dél ázsiai nyugdíjas otthonban játszódna, ahol a bentlakók összetűzésbe keverednek a joghurt beszállítóval, mert romlott volt az epres joghurt. A feszültség tetőpontján megjelenik Rambo, aki járókeretéjre támaszkodva egy vállról indítható könyökmankóval célba veszi a beszállító kézi kocsiját......