33
  • Toto652
    #33
    Ha Hókuszpók Haumann hangján szólal meg, csak akkor nézem meg.
    Kíváncsi leszek kit állítanak Törpapa hangjának... Sinkovits Imre után szerintem Kun Vilmos nagyon jó választás lenne.
  • Beast Machine
    #32
    Szerintem jó választás a csóka, tényleg hasonlít az öreg rusnya varázslóra :)

    Egyetlen kikötésem van, ha leszinkronizálják: csak és kizárólag Haumann Péter szinkronizálja, mint annó a rajzfilmben!!
  • smaszi
    #31
    Egyébként:
    ...Nótata, Törpapa, Hami, Tréfi, Törpilla, Ügyi, Duli-fuli, Okoska.
    Mi vagyunk az icikék, mi vagyunk a picikék...
  • smaszi
    #30
    Én már csak a Gumimacikat várom élőszereplősben...
  • Daza500
    #29
    Az világos, hogy a belga Peyo találta ki.
    Így viszont tévesen használtam az "eredeti" szót, de mégis Hannáék csináltak először belőle animációs sorozatot.
  • Daza500
    #28
    Csakhogy az még képregény volt, egy rajzfilm már más dolog.
  • Merces
    #27
    ...á nemm
  • winnie
    #26
    "Hiába, a Hanna-Barbera páros nélkül az eredeti hangulatot már lehetetlen visszahozni."

    ezt ugye nem mondod komolyan? hogy jöhet szóba az "eredeti hangulat" a 80-as évek amerikai rajzfilmjével kapcsolatban? az eredeti hangulat az 50-60-as években született európában. az, hogy utána az amerikaiak kommerszre vették a figurát és amerikanizáltak, lehet jó, de eredeti biztos nem.
  • nessboth
    #25
    Mondjuk azért Hanna-Barbera páros is koptatott egy picit az image-n, mert törpöket PEYO találta ki, és a képregényei elég hangulatosak voltak, fantasztikus sztorikkal.
  • Daza500
    #24
    Hiába, a Hanna-Barbera páros nélkül az eredeti hangulatot már lehetetlen visszahozni.
  • Loverman
    #23
    miért nem volt nekik jó egy egész estét rajzfilm, CGI-vel vagy anélkül? így elrontani vazz...
  • Daza500
    #22
    Már bocs, de a Roger nyúl a pácban-t nem kéne közéjük sorolnod, nem véletlenül kapott az 3 Oscar-t.
  • Jrex
    #21
    Szíp:D
  • Quantumleap
    #20
    Na és vajon Hókuszpók legalább Haumann Péter lesz-e?
  • bippo
    #19
    Ja. South Park 13/13.
  • FL Zoli
    #18
    Hupikék törpöket majd kérnek kölcsön Camerontól:P:P
  • BaliBoy
    #17
  • BaliBoy
    #16
    "....átpottyannak a mi világunkba, a Central Parkba."

    Többet nem is tudok hozzáfűzni!
    Gondolom valami ilyesmi lesz:
  • winnie
    #15
    "Ez az animációs-élőszereplős megoldás iszonyat szar. Roger nyúl a pácban, majd a Garfield, (köztük volt más ilyen f*s?) egyiket se tudtam végignézni."

    avatar sem jött be? stuart little? g-force? hulk? nekem speciel a small soldiers nagy kedvencem. valaki szerint az animáció, valaki szerint az élőszereplős filmes megoldások a szarok. szerintem mindegyikben lehet jót csinálni. és addig, míg nincsenek valódi törpikék, beszélő macskák vagy n'avik, marad az animálás.
  • robertone
    #14
    A Roger nyúl zseniális, ha nem tetszett akkor te gyerekfilmet vártál és senki nem szólt, hogy ez kőkemény paródia, ráadásul két különböző műfajé egy füst alatt (többek között ettől zseniális).

    Mindenesetre kösz hogy megemlítetted, megérett egy újranézésre.
  • Narxis
    #13
    Már az ötlet is egy vicc...
  • bippo
    #12
    Roger nyúl nagyon nagy, 1 napon nem említhető szerintem a maiakkal. (garfield,alvin,stb) Főleg, ha azt nézed, hogy az egy több mint 20 éves film.
  • stukov
    #11
    Ez az animációs-élőszereplős megoldás iszonyat szar. Roger nyúl a pácban, majd a Garfield, (köztük volt más ilyen f*s?) egyiket se tudtam végignézni.
  • bippo
    #10
    hogy ON is legyek: Hókuszpók egész jó, remélem a sztori is emészthető lesz.
  • bippo
    #9
    Főleg, hogy Ubul a magyar szinkronban is Odie volt, ha jól emlékszem. Igazán 'lefordíthatták' volna.
  • Zombee
    #8
    De, hasonlít, kimondottan jónak tűnik Hókuszpók így állóképen. Szerintem senki sem ez alapján ítéli szarnak. Mi a fenét keresnek a törpök a Central Parkban? Gondolom majd valami gyerek és/vagy fiatal pár találja meg őket, és segít nekik hazajutni, meg elpicsázni a csúf kopasz Hókuszpókot. Az eredeti mese nagyon nem erről szól. Ráadásul Sinkovits Imre nélkül ez magyarul leve nézhetetlen lesz, őt képtelenség pótolni.

    A Garfieldot is megerőszakolták. Egy sajátosan háromképkockás képregényből lett egy másfél órás átlagos kutyás-macskás film, amiben a macska animált volt... a Garfieldra jellemző cinikus, szarkasztikus megnyilvánulásokból meg az első fél órában kaptunk egy keveset (ott még reménykedtem is, hogy tűrhető lesz a film). Ubul pl. teljesen értékelhetetlen volt, élő kutyával őt nem lehet visszaadni.
  • Quantumleap
    #7
    Hupikék Törpikék New Yorkban? Mi ez a marhaság? Ez zagyvaság szinten túltesz a Vadak ura 2-n is. Esetleg el kellene készíteni a Középföldéről a gettóba című fantasztikus mese akciófilmet, amelyben Ganfalf, Bilbó, Frodó és a többiek Los Angeles feka gettójába csöppennek, ahol harcba kell szállniuk a drogos bandákkal, és azok dealer vezéreivel. Ja, és a hivatal is üldözőbe veszi őket illegális bevándorlásért.
  • Timbu
    #6
    Mit keres Hókuszpók New Yorkban? Szánalmas...
  • neoG
    #5
    Ki az a HóLuszpók?
  • bub1988
    #4
    sztem is jogos. mi alapján ítélitek b kategóriásnak?
    mert ha a maszkra alapoztok hát nem tudom, sztem nagyon is jól kimaszkírozták Hank Azaria-t.
  • winnie
    #3
    talán nem hasonlít? nem mintha pozitív tartományban lenne az elvárásom a filmmel kapcsolatban (nyilván kapunk egy olyat, mint a garfield), de ez a kép nem árul el semmit a film várható minőségéről. vagy lett volna olyan utcai, "lesifotós" hókuszpók fénykép, amire azt mondod, hogy "hú, basszus, ez A-kategóriás lesz!"?
  • pixx
    #2
    Sajnos igaz...
  • nessboth
    #1
    Nagyon B kategóriásnak néz ki...