8
  • passatgt
    #8
  • passatgt
    #7
    már van olyan
  • metaljesus
    #6
    nincs a miniatürizálással semmi gond, én egy szemüvegkeretbe rejtett kamerát el tudnék viselni :)
  • narumon
    #5
    Ha japán csajszi kezében akkora ez a fényképező akkor az azt jelenti, hogy én meg sem tudnám fogni. Jó nagy faszság ez a miniatürizálás, volt egy idő hogy a mobilok is összefele mentek, utána szerencsére rájöttek, hogy eu ember nem tud megnyomni egy mikronnyi gombot...
  • duke
    #4
    Ez ugyanaz mint az ebay-es kulcstartos "kemkamera", csak mas burkolattal, es 15 -szoros arral :)
    azert vakut tehettek volna ra :)
  • darkhill
    #3
    A telefonomnak nagyobb optikaja van.. lehet 1280x960as felbontas de hogy az optika nem kepes ilyen felbontast kiszolgalni az egyertelmuen latszik. nagy felbontas sz@r minoseg, csak a helyet raboljak az ilyen megoldasok. (a felbontas lehuzasa segit, de hogy azt hol lehet beallitani kijelzo nelkul azt nem tudom elkepzelni)
  • kvp
    #2
    Itthon az 1 ev kotelezo, ha 10 ezer forint felett van az ara. Szerintem ekkora meretben mar van kameras mobil is, tehat ha csak fenykepezogep, akkor en a kovetkezo extra feature-oket raknam ra:
    -beepitett es kihajthato usb dugo
    -teljes hatlap meretu lcd
    -menu navigacio a tetejen levo 4 gombbal
    -utesallo kivitel
    -optikai zoom (3x, elektromagneses szervoval)
    -ajandek kulcstarto karika
    -es a legfontosabb: a telefonoknal jobb minosegu szenzor, mert a pelda videok alapjan meg a 14 ezer forintos sony-ericsson telefonom is szebb videokat csinal
  • tiburon26
    #1
    1honap gari?
    kenjek a hajukra.nem mintha 2ev garival erdekelne