16
  • Laza
    #16
    Bocsi, de Vasembernek nem jelmeze van, hanem egy ultramodern protézise :)
  • Stefling
    #15
    Ha Megan Fox van benne, mindenképp érdekel :D
  • jozef1976
    #14
    Ha már a vadnyugati darálásnál tartunk,nekem inkább ez a várós:
    http://www.traileraddict.com/trailer/the-warriors-way/promo-trailer
    Kissé hosszúra vágott trailer,de érdemes végignézni...
  • Hoz_Hun
    #13
    Szerintem ez eléggé a valóságtól elrugaszkodó jelmezes hős. Nekem úgy rémlik mintha a képregényben a főhős Clint Eastwoodról lenne mintázva (persze ő már öreg a szerepre). Megan Fox csak a film vizuális értékéhez fog hozzátenni.
  • Athor
    #12
    Várós kis film ez! Feltűnt valakinek a néger csávó a Fringe-ből?
  • Szolnokboy1
    #11
    "Szóval kicsit olyan, mint egy vadnyugati Batman."

    egy párszor össze is állt Batmannel és még pár Justice League taggal, amikor azok visszamentek az időben. :)
  • Waterhorse
    #10
    Ha valakinek nem jönnek be a valóságtól kissé elrugaszkodó jelmezes Marvel- vagy DC-hősök ...
    akkor nekik X-Men lesz a megoldás. (motoros szerkók)
    akkor nekik Farkas lesz a megoldás. (flanel ing+farmer+bőrkabát)
    akkor nekik Hellboy lesz a megoldás. (ballonkabát)
    akkor nekik Szellemlovas lesz a megoldás. (motoros szerkó)
    akkor nekik Megtorló lesz a megoldás. (halálfej mintás póló)
    Elég hétköznapi hacukák.

    Egyértelműbb lett volna valami ilyesmi:
    Ha valakinek nem jönne be a jelmezes Batman vagy Vasember...
  • kwzatz
    #9
    Amúgy nekem azért fura ez a trailer, mert Jonah Hexnek nincs semmilyen természetfeletti képessége, mint a többi Marvel és DC szuperhősnek, legalábbis a wikipedia szerint. Szóval kicsit olyan, mint egy vadnyugati Batman. Ezt a trailert viszont így nem értem. :)
  • bmw
    #8
    Varom kivancsi vagyok ra. De kar, hogy John Malkovich keves filmben van mostansag... Es gondolom ebben is rosszat jatszik.:)
  • Etinger
    #7
    ARCÁRA FAGYOTT A MOSOOOOOOOOOOLY!!!!!!
  • grobs
    #6
    "Ha valakinek nem jönnek be a valóságtól kissé elrugaszkodó jelmezes Marvel- vagy DC-hősök"

    Egy valóságtól elrugaszkodott DC hősről van szó.
  • winnie
    #5
    persze. de havi több száz képregény jelenik be, ne csodálkozz, ha csak párról hallottál.
  • roguereal
    #4
    nagyon tuti film lessz szerintem ,már amiota hallottam hogy film lessz belöle azota várom
  • Broafka
    #3
    lehet, hogy csak tőlem esik távol a képregény újságos, de az ilyeneket nálunk is lehet kapni? Erről még nem hallottam amúgy
  • kringo
    #2
    Bírom az ilyen kaliberű filmeket. Még anno Wild Wild West is bejött. Igaz a director csak a hortont tudja felmutatni, de majd elválik mit hoz ki belőle. Na de ez a Fox.:DDD A macskám nyávogását kellemesebb hallgatni, mint az ő szövegét. Miért nem megy át a filmipar másik kategóriájába, ahol kevesebb a szöveg és a színészet. Garantáltan nagyobb sikere lenne. Malkovich és Brolin szerintem hozza a formáját, úgyhogy város film lesz.
  • SBKMoses
    #1
    "Ha valakinek nem jönnek be a valóságtól kissé elrugaszkodó jelmezes Marvel- vagy DC-hősök", akkor az illető fejvesztve fog menekülni a szürreálisba áthajló Jonah Hexről. Legalább ha végignéznék az előzetest, amiről írnak, esetleg feltűnne, hogy a főszereplő száján kimászik egy holló vagy hogy a paripája gépfegyverekkel van felszerelve. Szerintem ez nem éppen a realizmus magasiskolája