7458
IZÉ
  • godejoe
    #44
    Nekem annyi a véleményem h az MW" sztem tök jólett...és sztem aki PC-s és szereti az MW szériát..az szopta...elvileg csak xboxra adják ki..remélem h jólesz...:) +vidi: http://www.youtube.com/watch?v=A5tRNs2X5Q4
  • akyyy
    #43
    xboxon nincs dedikált, tehát nincs hibája?
  • MikX
    #42
    igazából nem "nyúlja", mert anno a mohaa készítőinek nagy része kilépett, alakítottak egy másik csapatot, és ebből lett a CoD...
  • MikX
    #41
    Jajj, és ez mit számít?
    Játék minőségéről beszélek, ember, nem arról, hogy mennyit adtak el...
    NFS ből is eladnak egy rakással, és egy fos a játék, míg egy igazi sim-ből vagy egytizedét, ha...
    Vérpistikének sínautózás kell übertuning, meg 5000lóerő, fps-ben meg agyatlan hentelés übereffektekkel, meg húdehajde nagyonnagy hípe-al...
    Erre szokták mondani, hogy boldokok a lelki szegények... ez van...
  • HöfEE
    #40
    Hát szerintem pedig az első 2 cod (plusz az UO )nagyon hiteles második világháborús FPs volt ami ráadásul meg volt fejelve egy elég jól eltalált multiplayer résszel. Ennek köszönhette a széria a sikerességét. Aztán ugye jött a CoD MW. Modern időkbe vándorolt a játék , és ez szerintem üdítően hatott bár anno én is temettem a dolgot mikor megtudtam, hogy nem 2.Világháborúban fog játszódni. A Modern Warfare singleplayer része szerintem tökéletes, élvezet volt végigjátszani nagyon jó szori akár egy film. A multiplayert itt már többen szidták de sztem nagy probléma itt sem volt csak meg kell szokni. A cod5 az egész sorozat leggyengébbje ezt nem is nagyon részletezem. Viszont az MW2 nem véletlenül lett ilyen sikeres. Persze hatalmas Hype és reklám volt rá, ezt kár lenne tagadni. De ettől függetlenül nálam a sztori itt is vitte a prímet. A multiplayert ezzel a dedikált server dologgal, el****ták ez tény. Lényeg a lényeg, a Call of Duty sorozat igen is jó, és nem hanyatlik, ha a Black Ops-ban visszajön a jól bevált régi multiplayer rendszer akkor nagy baj nem lehet.
  • Legend Killer
    #39
    ja, cod2 érdekelt legutoljára :D.
  • tommygear
    #38
    MLYEN MW3??????????? hát rázza már gatyába vki ezt a topikot
  • Hugh Hefner
    #37
    a single player része nem rossz, az a cod1-2ben is ugyanolyan scriptelt hülyeség volt. bár nekem az jobban bejött, a pályadesign miatt, de ez ízlés kérdése. azt már nem is említem, hogy a mohaa sniperes pályáját (hisz egy az egyben nyúlta a cod a mohaa-t) semmi sem tudja visszaadni
  • Hugh Hefner
    #36
    pedig igaza van... a cod 1 és 2 volt az, amire azt lehet mondani, hogy értelmes fps volt. most a multiról beszélve. ez a modern warfare sorozat valami akkora trágyadomb, teljesen más irányba ment el a sorozat mint kellett volna. a pályadesign szar, a perk rendszer szar. dehát változnak a kor igényei, látom. de ez nem azt jelenti, hogy JÓ irányba mentek el. sajnos nem sajnos ezek is részvényből élnek, újat kell produkálni, minél szélesebb közönséget kell meghódítani, folyamatos növekedést kell produkálni, ha megtartották volna a cod 1-2 szintjét, akkor hihetetlen jó játékokat tudtak volna létrehozni, de inkább választották azt, hogy minél szélesebb közönségnek fossák ki magukból a szart. eladási mutatókkal dobálózni mikor színvonalról beszélünk? két külön dolog

    (megjegyzem már a 2-ben is volt egy-két dolog, ami azért nyitott efelé, de nem ennyire durván)
  • tigeroo
    #35
    Ja. Tulajdonképpen ezért volt a Modern Warfare 2007 év játéka és ezért minden idők legkelendőbb játéka a Modern Warfare 2.


    valamelyik évben a dvd visszapörgető készülék is nagyon sikeres volt karácsonykor, még kb. azt is többe nézem ezeknél a tényeknél.
  • extra sensory
    #34
    "Cod 2 után meghalt a sorozat..."

    Ja. Tulajdonképpen ezért volt a Modern Warfare 2007 év játéka és ezért minden idők legkelendőbb játéka a Modern Warfare 2.
    A cod 3 meg nem is jött pc-re... Szal te most tulajdonképp miről beszélsz?

    Ezen tények alapján többen vannak azok, akiknek más a véleménye, mint azok, akik a te álláspontodon vannak.
  • MikX
    #33
    nem, csak egy scriptelt FPS, aminek jó a mulit része...
    Csakhogy megmaradtak ennél a színvonalnál, maradt ugyanúgy scriptelt vérlövölde, ami már 2010-ben kicsit szar... de ha ez kell a népnek.
    Szerencsére én kimaradok ezekből, valahogy nem vonzanak már, FPS-el sem játszok már, kinőttem belőle? Nemtom...
  • sapkafej
    #32
    mér a cod, cod 2 mi volt, ha nem agyatlan lövölde? logikai feladványokkal tűzdelt kalandjáték?
  • MikX
    #31
    Egyre szánalmasabb ez az egész CoD, CoD2 után meghalt a sorozat, az összes többit összerakva nem érik el a minimum szintet. Vérpistikék agyatlan lövöldéje, jeee... kb ez a véleményem a sorozatról...
    Kb mint az enefes, tök jó volt, de mióta felkapták, és évente onták az egyre fosabbnál fosabb játékokat, vége van... NFS is meghalt a Porsche Unleashed után...
  • Legend Killer
    #30
    :D.

    #29: LOL :D.
  • Bokafix2
    #29
    Oszt mi a baj azzal? Lesz atommeghajtású robot Hitler, kiborg náci katona, és elektromágneses impulzus fegyó.
  • Terensz
    #28
    GYÁÁÁÁÁ! 2. vh-s modern warfare :DDD
  • Legend Killer
    #27
    jóvan.

    modernizálódjunk :D.
  • ShaiHulud
    #26
    MODERN warfare
  • Legend Killer
    #25
    tudok.
  • Sugam
    #24
    legalább angolul tudhatnál akkor
  • Legend Killer
    #23
    nem figyelem én már a cod szériát :D. ennyit erről.
  • Muttley
    #22

    Erre mondják, hogy legalább egy kicsit gondolkodj, mielőtt kérdezel.
  • Legend Killer
    #21
    ez most második világháborús lesz? az a kedvenc témaköröm.
  • Legend Killer
    #20
    igaz.
  • Desiderata #19
    nem lenne gond ha nem visszafele fejlődne
  • Legend Killer
    #18
    *ásít*

    uncsi :P. ezér ásítok. lassan má cod1milliomodik lesz kint és warfare1milliomodik szintén.

    mennyit bőrt lehet erről lehúzni, vagy csontot lerágni?

    hihetetlen.
  • tommygear
    #17
    már hogy lenne ugyanaz? a fő fejlesztők kb 40 ember otthagyta a picsába az egészet
  • tommygear
    #16
    az infinity ward nagyon nem a kiadó lol
  • Csirke4
    #15
    A WoW is azóta lesz egyre szarabb hogy a Blizzard összeállt az Activisionnel.
    Azok után amilyen a Cod6 multija megérdemelné az Activision, hogy eltűnjön a föld alatt a retkes pi...
  • drogosgeci
    #14
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1262856474
  • ProGabe #13
    khm
  • drogosgeci
    #12
    errol a jatekrol annyit lehet tudni, hogy ki NEM fogja fejleszteni :)

    akkor mar nyissuk meg a cod9nek is mert tudjuk hogy a sledgehammer fejleszti
    esetleg a cod10nek mert megint a trejarcs jon
    es aztan nehogy mw4 topic nelkul maradjunk, johet az is
  • Bence94
    #11
    fölösleges volt megnyitni szerintem.én csinálok egy modern 4-et...
    kéne már de nagyon egy rohadt új motor ennek a játéknak meg több idő nem ilyen 2 évenként vagy kevesebb kellene kiadni....
  • balee4
    #10
    Egyébként meg nem CoD 7, mert az az idén megjelenő Vietnam lesz.
  • ProGabe #9
    rosszul értelmezed. azok, akik a COD-ért érdemben feleltek, szinte mind leléptek az IW-től és megalapították a Respawn Entertainment-et
  • MR ME
    #8
    igen ezt olvastam annó, na majd meglássuk mi lesz belőle
  • Muttley
    #7
    Vagy talán mégis. Ügyvéd kérdése. :)
    Az új játék debütálásakor a számukra már nem annyira aktuális bevétel hiányát pedig nagyon is.

    Amolyan Stalker - Metro 2033 minta.
  • JagFater
    #6
    Nem a pénz a lényeg, hanem az emberek. A 2 góré a MOHA-t fogja csinálni, úgyhogy itt lesznek változások bőven.
  • bertino
    #5
    ez mind szép és jó, de az activision nem különösebben fogja megérezni a pénzbüntetéseket sem, azután a lóvé után amit felhajtottak.

    ennyi.