7458
IZÉ
  • Why
    #7458
    Sikerült már meg van hogyan kell!
  • Why
    #7457
    Sziasztok! Megjelenéskor megvettem a játékot jó régen volt már.Van is benne 700 órám,de remélem ez az új COD 2019,majd tényleg visszahozza a igazi Call of Duty színvonalát! Kérdésem lenne hozzátok! Hogyan lehet fegyvert váltani a játékon belül? Úgy,hogy nem akarom a choose class-t használni mert ott előre beállított fegyverek vannak amiket nem akarok használni,hanem az én álltalam beállított fegyvereket tudjam használni?
  • Hammer2
    #7456
    Ha jól tudom közvetlen LAN-on keresztül nem tudsz játszani, csak Steamen keresztül.
  • RoboKutya78
    #7455
    nem lehet hogy limitált a coop mod és kevés a 2 ember hozzá? mit csinál pontosan?
  • Kubukli
    #7454
    Egy LAN-on belül, nem kell VPN... Steam-on regisztrált játékok, semmi crack mégsem megy.
  • RoboKutya78
    #7453
    Hamachi vagy hozzá hasonló kapcsolat kreáló progival összekötöd a két gépet és azon keresztül valami módon összejöhet bár nagyon régen nem csináltam ilyet.
    Hogy pontosan hogy kell már nem emlékszem.Ha eredeti akkor össze kell jönnie a dolognak
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.01.09. 21:16:41
  • Kubukli
    #7452
    Sziasztok!

    Valaki segítsen, hogy Co-op módot hogyan lehet játszani. Két DVD kulccsal telepített játékkal nem jön össze...
  • Ticsy
    #7449
    Heló mindenkinek! A Játékommal a problémám pár napja hogy, akadozik eddig csak néha volt ez de most a héten szinte nem is volt kedvem indítani, újratelepítés se oldotta meg a problémát valaki ha tud segíteni köszönöm
  • mester1987
    #7405
    A legújabb cheaterekről (csak az a pár másodperc számít ahogy elmondja) :D

  • cody1994
    #7404
    jah jó :D
  • DarkSector
    #7403
    Jah cd-kulcs oké. Viszont gift tovább adható-cserélhető. :)
  • cody1994
    #7402
    - És + már
  • cody1994
    #7401
    Az és kis ár már nem azért :D de én 4kért tudok akinek és az nem Gift hanem CD-KEY :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • DarkSector
    #7400
  • DarkSector
    #7399
    Ha kell valakinek MW3 szóljon, 6000ft.
    Steam-en.
  • GrenShadow
    #7398
    Slotot csak akkor ad, ha kiválasztod. Van több választási lehetőség is pl Duble Xp vagy Duble Weapon xp...
  • GrenShadow
    #7397
    Helló . Belépek multiba Find game ..... mindig ott játszom. mióta megvettem a 3-4. Dlc-t azóta nem keres és nem tudok játszani online csak Softcore Tdm et . ez mitől lehet? előre is kössz
  • Peet199009
    #7396
    Custom slotot nem ad a prestige szint? Vagy menniytől adja?
  • undY1ng #7395
    Valaki tudna segíteni, hogy lehet átállítani a NAT TYPE: Moderate-et OPEN-re?
    Egyszerűen nem találtam semmit neten a Tenda 11N típusú wifi routeremre. :(
  • kjhun
    #7394
    Ott már nincs fent!

    Direkt Link
  • Baker1
    #7393
    Üdvözlet Übersoldatok! Elérhető a Modern Warfare 3 magyarításának demója! Bővebb infó ide kattintva:

    Modern Warfare 3 magyarítás demó
  • YMan
    #7392
    lehet, játszottál egy hacked szerveren és az feltolta. Nyomsz egy prestige-t és máris elsőről kezded
  • RoboKutya78
    #7391
    Játszom én csak sajna nem eleget:) és ez kicsit zavar:) amúgy meg az a gondom vele istenigazán hogy fogalmam sincs még a mai napig se hogy hogyan lettem 70 es szintű benne, és a fegyvereim meg alapbeállításúak. Mondjuk megvan az mw 2 is meg részt vettem az alkalmanként megrendezett szabad játékokon, de akkor se játszottam annyit vele hogy meglegyen miatta a 70.Ajándékba kaptam volna a 70 et lehetséges lenne az ilyen?
  • YMan
    #7390
    Robotkutya: játszál..
  • RoboKutya78
    #7389
    Skacok van e valami olyan cucc amivel a steames mv2-t 100% os hozzáférést tudok kreálni
    Gondolok itt a fegyverek kiegészítőjére vagy a dögcédulák képeinek feloldására.
    Kb olyasmire gondolok mint a level hack mw alá volt.
    50 es vagyok de ha igaz egyik fegyverem sincs még toppon.
  • bdani177
    #7388
    Hali! Megcsináltam a második részt is. Remélem tetszik.

  • Fpocok
    #7387
    Esetleg póloddal töröld meg cd-t.
  • Fpocok
    #7386
    Nincs jó neted, hogy az egészet onnan töltsd le?
  • simonl #7385
    Sziasztok srácok, előre bocsi ha nem szorosan a játékkal kapcsolatban kérdezek. Elképzelhető, hogy a Steam a hibás.
    Telepítési problémám van: telepítem a steam - et, minden rendben.
    elkezdem telepíteni a játékot, első lemez rendben, kéri a következőt, a második lemez "végén" nem fejeződik be a telepítés. (a játék ikonjait sem rakja az asztalra)
    Ekkor a windows be akarja zárni a steam -et, majd újraindítás után a netről akarja lehúzni a játékot. Nem értem.

    Várom a megoldásra a türelmes válaszokat.

  • foxxi
    #7384
  • wollnerd #7383
  • bdani177
    #7382
    Sziasztok!
    Csináltam egy lassított felvételes montázst MW3-ban. Szerintetek milyen lett? :)

  • Puhos
    #7381
  • DarkSector
    #7380
    NM...a kép direkt linkjét, a Kép beillesztése gombnál be szoktam szúrni...ide faszább feltölteni, stabilabb a kép, és elvileg mindenhol megy: Képhost

    Beraksz egy képet, a START gombbal feltöltöd, ezután a kép mellett a legfelső linket megnyitod új ablakban, itt az új ablakban a képen jobbgomb, és KÉP URL-jének másolása...ez a kép direkt linkje.
  • Puhos
    #7379
    Köszi a segítséget, most már látható. Nem tudom, hogy miért nem jött össze.
  • Puhos
    #7378
    Na a lényeg itt láthatod:
    http://superuser.com/questions/476394/how-to-use-windows-mini-dump-files.
  • Puhos
    #7376
  • Puhos
    #7374
    Ilyet keressél:
  • Puhos
    #7373
    Ez milyen lista, nincs itt semmilyen lista?
  • vetghv
    #7372
    Köszi, megnéztem, létrehozott egy crash listát, de az nekem sajnos nem sokat mond. Crash