4
  • Mat666
    #4
    Hát a maga idejében még remeknek tartottam de mai szemmel nézve már kissé röhejes és gagyi bár azért megnézem a 4részt hát ha jó lesz egy esélyt azért kap.
  • zsellerm
    #3
    Scream4ever!
  • winnie
    #2
    a texasi nem annyira slaser, bér a remake talán az. a véleményhez meg nem kell odaírni, hogy vélemény, hiszen mi más lenne.

    nekem az egyik legnagyobb kedvencem a scream, mert tele van horroros kikacsintásokkal, a klisék kifgurázásával, non stop vigyorgás az egész. és végre olyanok a szereplők, akik tudják, hogy létezik a horror műfaja.

    régen mindig is olyan zombifilmre vártam, ahol az emberek nem csodálkoznak, hanem tudják, hogy "azok ott zombik", vagy olyan godzilla filmre, ahol az emberek olyan korban élnek, ahol léteztek korábban godzilla filmek és tudják, hogy mi az a nagy lény a jelenben:)
  • richard45
    #1
    Nem tudom,valahogy az egész Sikoly széria sohase volt bejövős, szerintem unalmas, bugyuta filmek(szígorúan magánvélemény!!). Slasher horrorok közül egyedül a Halloween ami tetszett, meg még talán a Texasi Láncfűrészes, és ennyi.