23
  • Merces
    #23
    ...Robin = fogyóeszközfiú az eredeti képregényekben többet is elhasználnak...lásd Joker agyonver egyet egy spajszerral
  • Fbn Lx
    #22
    van hát. ki tudja mennyit kell még várnunk, mire rájönnek, hogy elég betolni google translatebe és mehet a főoldalra :D
    basszameg, én meg ötletet adtam...
  • Koge
    #21
    Es igazad van, elnezest a tevedesert.
  • Lalee1
    #20
    Nem azért, hogy belédkössek de Joker egy Jason Todd nevű gyereket vert agyon emlékeim szerint, tudtommal ő a második Robin, Drake pedig a harmadik.
  • JASON13
    #19
    Én is írhatok cikket? Vannak nekem is teóriáim ám aztán szívesen kiírogatnám....
  • Koge
    #18
    ja és hülyegyerekek : " Lássuk, mitől is lehetne "darkosabb" a Batman: Arkham Asylum 2 az IGN és az 1UP kritikusai szerint." tanulnátok meg olvasni mielőtt ugattok
  • Koge
    #17
    nem baljós? ezektől Batman a Batman, tessék elolvasni a Hush-t vagy az Arkhamat vagy a Killing Joke-ot, Man who laughs sorolhatnám. A második robin, Tim Drake-t meg Joker agyonverte egy vascsővel, és a Batman Beyond: Return of the Joker nagyon jó utalás hogy milyen hangulatnak kéne lennie.

    És persze, Kevin Conroy és Mark Hamill a legjobbak remélem nem cserélik le őket.
  • bitbandita
    #16
    Szerintem a felsorolt dolgoktól rohadtul nem lesz darkosabb, baljósabb, legföljebb erőszakosabb, véresebb, kegyetlenebb (ami egy ilyen játéknál természetesen nem baj, sőt)
  • Evoluti0N
    #15
    Nekem az nem világos ebben az egész physx dologban, h sok physxes játékban olyan effektusok vannak, amiket régebben más játékok physx nélkül is megtudtak csinálni. Pl. A Batmanban bizonyos helyeken vannak ilyen műanyag függönyök vagy mi a fenék az ajtókon, ugyanakkor a vmelyik Splinter Cellben is voltak ilyenek és tökéletesen mozogtak, amikor Fisher bácsi nekik ment, physx nélkül. Szal sokszor olyan érzésem van, mint ha feltalálták volna a spanyol viaszt. Ráadásul néhány játékban ki se lehet kapcsolni a physxet, amivel azt érik el, h szegény 9800gt-m nagyon szenved és kompromisszumokat kell kötnöm a grafikában.
  • LeventeV
    #14
    epp ma olvastam tesztet roluk. hat nem vagyok elragadtatva. prohardware kb ezt mondta: kisebb hibait leszamitva (nagy fogyasztas, magas ar, tulmelgedes, hangos hutes) jo kartya. hat szerintem ezek nem kis hibak, ezek a leheto legnagyobbak. es mindezt 10%-15%ert, mert kb atlagba ennyivel gyorsabb az 5850-tol, de ugye attol meg van jobb is.
  • Skynet
    #13
    Mitől lehetne baljósabb? A felpattogzó padlót és batman ruhalobogtatását hatalmas physx effektusként bemutató játékot megspékelnék némi plusz "csakafiziksz" effektussal..Legyen például a pályákon rálépésre deformálódó "csakafiziksz" kutyaszar. És mindezt a káprázatos "csakafiziksz" effektust szépen reklámozzák be a már most tesztek alapján is bukásra ítélt szánalmasan magas áron kínált GTX470as és GTX480as kártyákkal szépen hogy vegyék a butított parasztok.:)
  • LeventeV
    #12
    "nehany tanaccsal" minusz.
  • LeventeV
    #11
    vagy esetleg kezdhetnek ugy is, hogy "Az egyik hires amerikai, jatekokkal foglalkozo hirportal dolgozoi megjelenitettek egy cikket weboldalukon, amelyben szeretnek ellatni par tanaccsal a meltan hires jatek, a batman arkham asylum, fejleszto csapatat, a rocksteadyt, nehany tanaccsal, hogy mikent tehetnek jobba a jatek masodik reszet. Ezekbol szemezgettunk most mi is" es a vegere ne szo szerint forditsak le azt, hogy "remeljuk, hogy a jatek fejlesztoi olvassak az oldalunkat". kb ennyi lenne az egesz.
  • Julius Caesar
    #10
    Semmi gond azzal, ha lefordítják szerintem. Csak írják ki a végére a forrást.
  • Tinman #9
    Nem tudom, mi bajotok van csütörtök cikkeivel... szemetek!
  • enzim
    #8
    Kedves cikkíró (cikkmásoló)! Ha már vagyunk olyan agyafúrtak és roppant eredetiek, hogy egy az egyben lefordítunk egy cikket (bár az is lehet, hogy a fordítást is loptátok), és arra adjuk a fejünket, hogy kiegészítsük (mert az piciny szívünket megmelengeti és így jobbnak érezzük a szöveget), akkor már legalább ne baromsággal egészítsük ki, jó?
    "Zsasz igazi őrült, ám híres kését egyszer sem használta, hiszen rögtön az elején egy mozdulattal levertük." <- Ezt a hülyeséget ki találta ki? Igaz, hogy az elején valóban kap egy szép K.O.-t, de ha végigjátszottad volna, tudnád: később is feltűnik a játékban. A többit már nem is említem meg... nem érdemes... nem tanultok...
  • richard45
    #7
    LOL, mindig is tudtam hogy az SG szánalmas, de hogy szinte szóról szóra lemásoljon egy másik cikket...ahh mindegy erre már nem lehet szép szavakat mondani.
  • Zedas
    #6
    #2: Jézus. Egy az egybe lenyúlták, forrás nincs feltűntetve.
    Mindig van lejjebb.
  • Chocho
    #5
    Istenem... ez szánalmas.
  • Hoz_Hun
    #4
    "És ki tudja, talán a fejlesztők is olvassák az oldalunkat és talán valamit meg is fogadnak belőle."

    Még szerencs, hogy soha nem fogják olvasni a ciket, mert ekkora baromságokat rég hordtak össze. Megkínozni robint? Wtf. Batman pedig még az első részben sem ölt meg senkit.
  • #3
    "És ki tudja, talán a fejlesztők is olvassák az oldalunkat és talán valamit meg is fogadnak belőle."

    Valószínű hogy sg.hu-t olvasnak, és innen gyüjtik az ötleteket...
  • LeventeV
    #2
    ez nem wtf cikk. ilyet szokott csinalni tobb amerikai oldal... pl az IGN... tudtam ,hogy ismeros valahonnan a cikk... SZEMETEK

    IGAZOLO LINK
  • qetuol
    #1
    ez a cikk wtf?