19
  • Herold
    #19
    Mégis mennie kell.
  • Mat666
    #18
    Na ennyit erről gondoltam hogy csak a szokásos hülyeségeidet nyomattad.
  • Mat666
    #17
    Na?
  • Mat666
    #16
    Kíváncsi lennék ha ott élné fehérként vagy ahhoz hasonló környéken akkor mit gondolná a tesokról vagy kinek az oldalán állnál.
  • winnie
    #15
    ejha, ilyen nagy baromságot ritkán olvasni, köszönöm sg, hogy van kommentelési lehetőség:)) érdekes, hogy ilyenkor némelyik ember mindig előveszi azt az ostobaságot, hogy "bezzeg a feketék így meg úgy, ezt mondák meg azt", holott sosem ők panaszkodnak, csak azok, akik ezt írják. (mint amikor a letöltés téma szóba kerül, mindig szó van arról, hogy a forgalmazók sírnak miatta, holott iszonyat ritkán sírnak, tudják, mi a dörgés, csak a letöltők sírnak, hogy a forgalmazók sírnak.:)

    a film fekete bűnözőkről szól és fehér rendőrökről (olyanról, aki miután nyugdíjba megy, igazi hősként elkap pár emberrablót, meg olyanról, akinek nagyon kell a pénz, mégsem nyúlja le a tetthelyről), és senki sem lázong, hogy rasszista lenne.
  • Mat666
    #14
    Szegény feketék ők mindig az ártatlanok a fehérek meg a gonosz rasszista elnyomó korrupt szemétládák persze hogy az ilyen filmre vevők a feketék és persze senki nem panaszkodik hogy rasszista a film meg politikailag nem korrekt.
    Ez rendben van de ha fordítva lenne megcsinálva a film és a feketék lennének így beállítva akkor már mindenki lázadna hogy rasszista film meg a többi hülyeség amit mindig mondanak a szegény feketék.
  • koschwarz
    #13
    szeretem fuqua filmjeit, ezért is elmegyek a moziba.
  • Herold
    #12
    Valóban, erről nem tudtam.
  • Tetsuo
    #11
    "olykor egy-egy rendőr is lepuffant egy teljesen 'ártatlan' feketét"

    Borsod megyeben is tenni kene vmit, nem csak Brooklynban.
  • Tetsuo
    #10
    en is. ;)
  • Ford Prefect
    #9
    Lehet hogy azért nem érdekelte a fehéreket, mert nekik is tele van már a tökük azzal hogy egy film a gonosz, rasszista, kiégett fehér rendőrökről szóljon akik a szegény báránylelkű néger maffiózókat gyilkolják halomra - miközben a valós élet ott is pont a fordítottját mutatja.

    Seattleben pl. éppen pár hónapja ölt meg öt rendőrt egy korábban kegyelemmel szabadult néger bűnöző, érdekes mégsem beszélt senki rasszizmusról.
  • kalapos01
    #8
    Ült? Hahh, annak lett volna azért híre. Blikk írta? :)

    Képernyőn láthattuk, mert évi két akciófilmet azért lenyomott. Mozifilmbe nem hívták.
  • Watchmen
    #7
    W.S. -ról kiderült, hogy nem ment börtönbe.
  • Herold
    #6
    És persze, ha már a színészeknél tartunk, akkor muszáj szólni Wesley Snipesról, aki évek óta nem volt moziban látható, köszönhetően a DVD-re gyártott akciófilmjeinek. Talán most elkezdi a visszakapaszkodást.

    A cikkíró elsiklik ama közismert tény felett, hogy fent nevezett W.S. 3 évet ült adócsalásért, azért nem láthattuk a képernyőn az utóbbi időben.
  • WinG
    #5
    "olykor egy-egy rendőr is lepuffant egy teljesen ártatlan feketét."

    Azért azt is odatehetnéd, hogy elég gyakran puffantanak le fehér/fekete/ázsiai rendőrt is arrafelé. Persze kurva fehérek, már megint ők a hibásak, mert nem néznek meg egy feketék által lakott környékről szóló filmet. Vajon miért? Lehet, hogy azért, mert ez őket nem érinti annyira?

    Annyira unalmas már ez az önostorozás, mintha a világ összes bajáról azok tehetnének, akiknek alacsonyan pigmentált a bőrük. Unalmas ez, komolyan. A plakáton meg, ahogy látom, két fehér van, meg két fekete - egészen pontosan kismillió olyan sikeres filmet fel tudnék idézni, amelyen pont ilyen az arány a plakátokon. Ha ezen múlna egy film sikere, akkor senki se hallott volna Denzel Washingtonról vagy Eddie Murphyről. Ugyan már.
  • pTk
    #4
    fail.
  • AZTA
    #3
    fail.
  • Loverman
    #2
    fail.
  • mark oh
    #1
    Nézném,de nincs felírat hozzá(legalább is én nem találtam)