6
  • Anomaly
    #6
    "amelyik megkérdezi hogyha a légy fingik, hogy szeretnéd-e hallani, hogy fingott"

    Hát az aztán tényleg jó tűzfal lehet, csak a gépet nem tudod használni majd tőle.
  • bakagaijin
    #5
    Hmm, én mostanában ál-amazonos spam-eket szoktam kapni, a subject alapján először nem értettem miért dobálja ki őket a SA, de aztán belenéztem a levélbe :).
  • Iridescent
    #4
    Teljesen igazad van. Ha vki nem lúzer nem fordulhat elő, hogy bukja pl. vmilyen játék accját, vagy befertőzzék a gépét,aki meg vesztes, az meg is érdemli:P
  • Szefmester
    #3
    Nem.. mondjuk már van..:P
  • Narxis
    #2
    Te komolyan kényszert érzel arra, hogy antivírust vegyél egy ilyen cikk után?
  • Amergin
    #1
    Reklámízű az egész...
    Vegyél sok-sok biztonsági szoptvert, mer' az jó. Persze vegyé', ha van ilyenre lóvéd.
    De az ingyenes (és rendszeresen frissített!) biztonsági programok is jók és többet is fel lehet ám ezekből rakni (mindjárt többszöröződik a biztonság). Azon kívül pedig kell egy atom tűzfal, amelyik megkérdezi hogyha a légy fingik, hogy szeretnéd-e hallani, hogy fingott.
    Azon kívül meg nem kell lúzernek lenni és bedőlni a hülyeségeknek.
    Egyébként pontosan a játékosok azok, akiket jobban érdekel a téma, van már pici rálátásuk is és alapból sokkal elővigyázatosabbak, mint Piri néni otthon, vagy az adminisztrátor Gizike a munkahelyén...
    Az oroszlán is a legkönnyebben elejthető (öreg, beteg, tapasztalatlan) zsákmányra megy, nem a legrátermettebbre.
    (Mostmár) "a játékosok vannak a célkeresztben". Vajon miért? Mert a noobok gépeivel mostanra végeztek