156
A vilag legerdekesebb tenyei
  • Keroz1n
    #76
    Tud az mondom.Láttam állatkertben beszívva.
  • Fbn Lx
    #75
    engem ez a csontos nem lep meg, a beton nem is annyira kemény.... ha elképzelsz egy combcsont vastagságú betondarabot, keresztbe is simán könnyebben törik szerintem, mint egy csont... a combcsont ugyanakkora erőtől max repedne... nem igazán gyakori hogy fullosan kettétörik
  • Daza500
    #74
    Mondjuk a súlya miatt, meg nem elég hajlékonyak a térdei.
  • Keroz1n
    #73
    Már hogyne tudna ugrani.
  • Daza500
    #72
    Ja, az Emlős szó még lemaradt. :)
  • Daza500
    #71
    Az elefánt az egyetlen szárazföldi állat, amely nem tud ugrani.
  • Keroz1n
    #70
    § Egy ember átlagosan 1kg szart termel naponta,Chuck Norris ennek tízszeresét.
  • Micsu
    #69
    az mit érezhetett :S

    volt valami olyasmi is hogy egy öreg házaspár lekésett egy gépet ami pont lezuhant, de utána hazafele meghaltak autóbalesetben
  • theone91
    #68
    Jó kis topik +fav!
  • theone91
    #67
    Seth McFarlane, a Family Guy készítője épphogy lekéste azt a gépet, amely belecsapódott a Világkereskedelmi Központba.
  • Terensz
    #66
    Hát ez érdekes
  • bakkerman
    #65
    § Egy nő által felhasznált rúzs fele a gyomrában köt ki.

    lool,nem enni kéne,hanem szájra kenni xd
  • Daza500
    #64
    Ahhoz hogy egy 75 Wattos villanykörte 1 percig égjen a kezedben, kb. 9 és fél billiószor kellene megsimogatnod egy macskát.
  • tigeroo
    #63
    köszönöm
  • cement
    #62
    a telket ahol a híres hollywood felirat található, be akarták építeni, de egy alapítvány gyűjtésbe kezdett hogy megvegye a 12,5 millio dollar telket és megmentse az ikonná vált feliratot, az utolsó hiányzó 900,000 dollárt hugh hefner adta, akinek az udvarából lehet látni a feliratot
  • cement
    #61
    ma láttam az NGC-n hogy a kiselejtezett new york-i metróvagonokból eltávolítanak minden környezetszennyező dolgot és a csupasz vagonvázat az atlanti óceánban lökik egy uszályról, hogy mesterséges zátonyokat hozzanak létre a halaknak és koralloknak
  • Balumann
    #60
    A statisztikák eredményeinek 84,9 % -át a levegőből szedik.
  • ProGabe #59
    vanmá'
  • sovatalevi
    #58
    Onnan lehet leszedni...
  • karajjj
    #57
    § Isztambul, Törökország legnagyobb városa központi szerepet játszott a görög történelemben. Konstantinápoly néven a Bizánci Birodalom fővárosa volt. Isztambulnak csak 1930 óta hívják.

    na most ebben megint mi az a érdekes?
  • sovatalevi
    #56
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www30.zippyshare.com/v/55960855/file.html
  • tigeroo
    #55
    töltsd már fel valahova... zippyshare vagy valami tárhelyre
  • Dynamic
    #54
    Erről talán Nemecsekék többet tudnának mesélni:)
  • sovatalevi
    #53
    A kivalogatasasal az a gond,hogy van 48 oldal ... ha kell valakinek elkuldom PM-ben,es elrendezi xD
  • sovatalevi
    #52
    § Isztambul, Törökország legnagyobb városa központi szerepet játszott a görög történelemben. Konstantinápoly néven a Bizánci Birodalom fővárosa volt. Isztambulnak csak 1930 óta hívják.
    § A fehér elefánt Thaiföld szent állata.
    § A pandák 12 órát fordítanak egy napjukból bambuszrügyek elfogyasztására.
    § Míg azt mindenki tudja, hogy Leonardo da Vinci festő, építész és mérnök volt, azt már kevesebben, hogy ő fedezte fel azt, hogy a fák gyűrűi összefüggésben vannak a növény korával, illetve hogy a gyűrűk vastagsága utal az adott év csapadékosságára.
    § Az elektromos angolna elegendő feszültséget gerjeszt ahhoz, hogy áldozatát akár 5 méterről is megrázza.
  • oliwwer
    #51
    A világ legmagasabb vízesése 979 méter, az Angel-vízesés. Érdekesség, hogy melegebb nyári napokon, a víz elpárolog, mire leérne az aljáig.
  • oliwwer
    #50
    Egyébként mi értelme volt ennek? Mármint miért jó az nekik hogy tüsszögnek?
  • Dynamic
    #49
    Még csak az elsőt olvastam el, de kapásból marhaság!
    Az "egészségedre" még abból az időből ered, amikor az emberek tubákoltak, vagyis beszippantottak ilyen dohánypor-szerűséget, hogy tüsszögési ingert váltsanak ki. Olyan volt ez, mint amikor, az ital előtt mondják egymásnak az emberek, hogy "egészségedre".
  • IMYke2.0.0.0
    #48
    Ez ütött:

  • karajjj
    #47
    § HA valaki tüsszent, azért mondjuk, hogy "Egészségedre!", mert olyankor az ember szíve megáll egy ezred-másodpercre.

    ekkora hülyeséget sem hallottam még, a kettő nem függ össze

    § Az emberi combcsont erősebb a betonnál.

    aha, ha hosszanti irányban éri terhelés, viszont ha merőlegesen, akkor bizony törik az is...

    § Dr. Jekyll keresztneve Henry, Mr. Hyde-é pedig Edward.

    ebben mi az érdekes?
  • Bala10
    #46
  • Bala10
    #45
    mi az a tenye?
  • cement
    #44
    fav, ez jó tápig
  • Vlala #43

    Fav+
  • geo91
    #42
    jaaa, hogy ez egy érdekes tény... akkor is túlzás.
  • ToCsEk
    #41
    ugye ugye
  • geo91
    #40
    azért ez túlzás... :D de hogy jövök én szóba?
  • LeWyTy
    #39
    csak a #5 olvastam el és kifojt a szemem
  • LeWyTy
    #38
    El nem olvasod helyettem -.-'
  • vegicsek
    #37
    Sok Urban legend, bár még így is érdekesek : )