8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • Bhalage
    #632
    hahahah xD
  • Bhalage
    #631
    jah nezegettem
  • j0nNyKa
    #630
    uh, látszik hogy az assassin és néhány társa mennyire haszontalan karakterek :\
  • [NST]Cifu
    #629
    Egy hasznos kis táblázat a különféle soul-ok képességeiről, mi mire való ("X" -> elsődleges feladata a soul-nak, "0" -> másodlagos feladata a soul-nak):

  • darkling
    #628
    Kézzelfogható CE tartalma
  • Me0w
    #627
    A csoro kollektort? Nevicc mar :) Biztos valami akcios super-saver digital one-time-bonus download, texturak nelkul 19.99-ert :D
  • Bhalage
    #626
    de en nem vettem meg -.-

    collectorst vettel?
  • TDC Geronimo
    #625
    Én is megvettem, onnan van -.-
  • Bhalage
    #624
    honnan lenne, tsak szopatlak

    megveszem majd a retailt, azttat tsá
  • TDC Geronimo
    #623
    Honnan van VIP kulcsod? :o
  • [NST]Cifu
    #622
    Hmmm... most találtam meg a Telarapedia oldalát, amely nagyon szép és informatív.

    Innen most kiollóznám a korábban említett faji bónuszokat:

    Dwarf:

    Second Wind
    Instant
    Cooldown: 5 minutes
    Reinvigorates the Dwarf, causing them to regain 30% of their health over 6 seconds.

    Bahralt's Mettle
    Passive
    Endurance increased by 5%

    Miracle of Hammerknell
    Passive
    Water resistance increased by 20

    High Elf:

    Wisdom of Ages
    Instant
    Cooldown: 5 minutes
    Calls upon the spirits of the ancients increasing the High Elf's Mana, Charge, Energy, or Power regeneration rate for the next 15 seconds.

    Tavril's Grace
    Passive
    Increases all healing received by 3%

    Grace of the Forest
    Passive
    Life resistance increased by 20

    Mathosian

    Heroic Resolve
    Instant
    Cooldown: 5 minutes
    Blesses the Mathosian, healing them for half of the damage they receive each hit for the next 30 seconds up to a total of half their maximum health.

    Thedeor's Will
    Passive
    Increases all damage dealt by 1%.

    Legacy of the Shade
    Passive
    Death resistance increased by 20

    Bahmi

    Sefir of Power
    Instant
    Cooldown: 5 minutes
    The Bahmi draws on the power of their Sefir, increasing their Spell and Attack power by 40% for the next 10 seconds.

    Sefir of Constitution
    Passive
    Reduces all damage taken by 2%

    Shalastir Heritage
    Passive
    Air resistance increased by 20

    Eth:

    Eth-Made Shield Generator
    Instant
    Cooldown: 5 minutes
    Activates a device that surrounds the Ethian in a magical shield absorbing damage equal to 25% of their maximum health. This effect lasts for up to 20 seconds.

    Suns's Fortune
    Passive
    Strength, Dexterity, Intelligence, Wisdom, and Endurance are all increased by 2%

    Desert Dweller's Birthright
    Passive
    Earth resistance increased by 20

    Kelari:

    Kelari Frenzy
    Instant
    Cooldown: 5 minutes
    The Kelari enters a frenzy, increasing their Critical hit chance for the next 20 seconds. The Critical Hit bonus starts at 100% and is decreased by 20% for each ability performed by the Kelari.

    Flame's Ferocity
    Passive
    Critical strikes deal 10% more damage and critical heals return 10% more health.

    Legacy of the Fire islands
    Passive
    Fire resistance increased by 20
  • Bhalage
    #621
    ottleszek, VIP vagyok
  • TDC Geronimo
    #620
    Csak ha VIP kódod van vagy előrendelted.
  • j0nNyKa
    #619
    akik már előző bétákban voltunk, most automatikusan bent leszünk, ugye?
  • Me0w
    #618
    Kovetkezo beta phase jan 25-en lesz, oda megprobalhatsz bekerulni.
  • Tatyla
    #617
    van valami kipróbálási lehetőség?
  • [NST]Cifu
    #616
    A Community Manager felelős a fejlesztő cég v. üzemeltető és a játékosbázis közötti kommunikációért, ő teszi közzé a fontosabb híreket, patchnote-okat, szervez különféle fórum és játékbeli eventeket, versenyeket, stb.. Ezen kívül természetesen a modik kiválogatása, eligazítása és felügyelete is rá tartozik, továbbá (általában) kapcsolatban van a fejlesztőkkel is, sokszor ő összesíti a játékosok által kifogásolt/javasolt dolgokat a fejlesztők számára.

    Magyarul az ő vállán nyugszik a cég és a játékosok közötti kommunikáció, ami egy MMO esetében elég komoly felelősség.
  • Hamed
    #615
    Es mit fog ez a csavo csinalni? Ezek a cm-ek nem csak vmi forumadminok hangzatos nevvel? Vagy mibe van meg beleszolasuk?
  • Me0w
    #614
    Es sajnos igazad van, EU CM lesz.
  • [NST]Cifu
    #613
    Don't kill the messenger. :D
  • Me0w
    #612
    Hm, hm. Akkor ezt ki kell nyomozni. Cifu, elbasztad a napomat ;))
  • [NST]Cifu
    #611
    Őőőő... most én értettem félre az Abigel által írtakat?

    We are very happy to have Seb on board as our European Community Lead. He has already done some great work helping us with communication and organization for our EU forums. We are very happy to have him aboard!

    Ezt írta a linkelt topic lezárásakor.
  • Me0w
    #610
    Katasztrofa nincs, az amerikaiak kapjak meg, nekunk marad Abi :)
  • [NST]Cifu
    #609
    Hmmm... ez esetben a Trion megtette az első ballépését a Rift-el kapcsolatban? Mert akkor az volt a második, hogy hogy a hír hallatán nyitott topicot rövidre zárták. :\
  • BEAST #608
    Csak ne csődöljön a Rift túl korán, mert akkor átmegy a Tera-ba szakérteni. :D
  • 0Fritz0
    #607
    Ne bassz, ide is beette a fene?
    Akkor már azelőtt süllyed a hajó, hogy vízre tették volna.

    Cifu: Csak egy kis pöcs az AION-ból, hivatásos hazudozó.
    Bár azt is szarul csinálta. :)
    [URL=http://aion.variance.hu/2010/12/20/egy-sikeres-ev-megkoronazasa/]Ez a kitalált történet sokat elmond a "közkedveltségéről".[/URL]
  • Sáska
    #606
    pfff
  • Cat 02 #605
    Aionból ismerős a neve, aztán egy Google kereséssel bölcsebben igen, onnan van :D
  • [NST]Cifu
    #604
    Az meg kicsoda?
  • Me0w
    #603
    Na remek, az a kocsog Ayase most a Trionnak dolgozik, es CM lesz :(
  • Torzonborz
    #602
    csak egyetérteni tudok !
  • Bhalage
    #601
    :epikus fészpalm:
  • BEAST #600
    Faction csak a ratyiknak kell, sry. :y A legjobb még mindig az ha az oldalakat maguk a játékosok hozzák létre.
  • Bhalage
    #599
    lajkolom! de meg mindig a daoc az isten a 3 kulonbozo factionnel
  • TDC Geronimo
    #598
    Kis PvPs leírás
  • 0Fritz0
    #597
    Nekem is ez fekszik jobban.
    No persze emellett az oroszokat is hanyagolnám.
  • Eksz
    #596
    Fogalomzavar? Azert mert te igy gondolod igy is lesz? En tenyleg azt hiszem hogy ha az emberek rendelkeznek kompromisszumkeszsegegel, akkor _KOZOSEN_ igenis ki lehet jelolni egy olyan szervert ami a tobbseg igenyenek megfelel. Tudod, MMO, csapatjatek. Lehet valaki ismeri ezenek a szavaknak a jelenteset, es nem csak onceluan tud gondolkodni. Nem? Bocs hogy ragoztam.
  • Probatbicol
    #595
    Egy feltevésnek miért is kellene több ember véleményét tükrözni? Itt valami fogalomzavar van. A feltevés tapasztalaton alapul. Te tényleg azt hiszed, ha kijelölsz 1 db szervert, akkor mindenki oda fog menni, akkor is ha az ő játékstílusa nem passzol a szerveréhez?
    Mindegy ne ragozzuk, sejtettem, hogy Bhalage fején találta a szöget, de nem gondoltam, hogy ez ilyen gyorsan be is bizonyosodik :).
  • Eksz
    #594
    Az meg, hogy a te alap feltevesed az hogy 2 fele megy a banda, hany ember velemenyet is tukrozi? Itt van ez a forum, van tobb mint 1 honap rendelkezesre allo ido, ketlem hogy ne lehetne eldonteni, hogy hol alakuljon 1 normalis guild, persze ha ti 4-5 10 vagy kevesebb foset akartok az mas dolog.
  • Eksz
    #593
    Szerintem te nem erted amit en mondok. Ha alapbol 2 lehetoseg van meg adva akkor az emberek 2 kozul valasztanak. Ha egy akkor vagy odajonnek vagy nem, de igy nem alakul ki 2 helyen bazis.