8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • Probatbicol
    #81
    Nabasszus: position in queue: 201, estimated time: 59 min....

    Az összes szerver full, a német és francia nyelvűek is
  • chilios
    #82
    Üdv,

    Nincs valakinek fölösleges VIP kulcsa? Szeretnék bekerülni de sima kulcsal nem igazán hívtak be :(
  • mijki
    #83
    da
  • csokikutya
    #84
    ha van vkinek felseleges vip kulcsa és megajándékozna vele, akkor imába foglalnám a nevét:)
  • Probatbicol
    #85
    Végül sikerült bejutni, most egy kicsit problémásabb volt, mint az első eventnél. Ebben a fázisban a másik frakciót lehet kipróbálni, a táj itt is meggyőző, ha lehet még warhammeresebb (egy hegyoldalban indulsz egy ösvényen, alattad a völgyben egy ostrom alatt álló falu lángoló házakkal, becsapódó lövedékek, halálsikoly, csatazaj).
    Lvl 6-7-ig egy bevezető rész van, az első rift-ig, ezt most szerintem több chanel-re osztották mint múltkor, mert alig találkoztam más játékossal. A questeket így gyorsabban lehet csinálni, mert van elég mob, de a hangulat nem ugyanaz, kicsit meg is ijedtem, de aztán amikor kikerültem a nagyvilágba, már fogadott a szokásos tömeg. Most volt egy kis lag is, amit az első eventnél egyáltalán nem tapasztaltam.
    Itt aztán bejött az első baki is, aki játszott gondolom tudja, a katapultos questre gondolok, 5 égő katapultot kellett volna eloltani, aztán kilőni velük egy hajót. Ez a gyakorlatban úgy nézett ki, hogy kb 100 játékos körbeállta a 4 vagy 5 katapultot, ezek közül 3-4 percenként(!) az egyik kigyulladt, ezzel lehetett volna "interaktálni", ez gyakorlatilag lehetetlen volt még partiban is. Ráadásul itt még elég sorvezető szerűen működik a játék, tehát nagyon ki se lehetett hagyni, mert nem kaptad meg a következő questet, úgyhogy ki is léptem.
    De ezt bírom a Trionban, reggelre már jött le a javító patch - mondjuk ennek meg az lett az eredménye, hogy belépés után rögtön meghaltam, mert a katapultok környéke hemzsegett az ellenségtől.
    Egyébként abban elég szigorú a játék, így alacsony szinten, hogy ha több ellenféllel harcolsz egyszerre és vesztésre állsz, akkor poti nélkül meg fogsz halni. Elszaladni ugyanis nem lehet, mert azonnal követnek és ütnek tovább folyamatosan. A halál utáni gyógyítás meg elég drága.

  • chilios
    #86
    Beta csak amerikaiak jelentkezhetnek,vagy európa is játszik?
  • WhiteRiC
    #87
    vannak europai szerverek; angol, nemet és frencia is
  • chilios
    #88
    rendben,köszi.
    Valaki mesélhetne a játékról bővebben hogy milyen,érdekelne nagyon!
  • chilios
    #89
    Sikerült szereznem egy VIP kulcsot,event alatt nem hívnak be? ahogy látom még van pár óra vissza.
  • TVelvet
    #90
    Honnan? privibe eltudnád mondani?:)
  • chilios
    #91
    pm ment :)
  • Probatbicol
    #92
    Feloldották az NDA-t a closed beta-ban, a 3. fázis dec. 28-31-ig megy majd.
    Szerintem hamarosan lehet open bétára számítani.

    Egy jó kis gameplay videó world eventekkel:
    http://www.youtube.com/watch?v=EXDUCkxqPdE
  • chilios
    #93
    Nemsemmi micsoda boss van low lvl en is :) am mennyi lesz a max szint,és mennyire lassú a fejlődés? Kövi betan már ott leszek :)
  • chilios
    #94
    bocsi az egymás utáni postért de érdekelne hogy mennyire van szükség support karakterekre,healt akarok kezdeni ezért érdekelne,megéri e az erőfeszítést.
  • Probatbicol
    #95
    Ha jól tudom 50 lesz a max szint, a bétákban 20 volt és ezt elég sokan elérték 3 nap alatt, gondolom később azért belassul a fejlődés.
    Klasszikus heal és tank szerep van a játékban, szóval healerre mindig szükség lesz :).
  • chilios
    #96
    köszi az infókat.Akkor valószínűleg healer leszek :)
    TS3/Venti/skype-ba bennelennék ha valaki(k) jönnének majd beta időszak alatt,vagy akár előtte is.
    Skype nick em: Whit33r1
  • Deadman
    #97
    Ha valaki meg tudna szánni egy VIP key-el PM-ben, nagyon megköszönném.
  • chilios
    #98
    Azért csak így nem osztogatják a VIP kulcsokat hogy valaki adjon,én 2 napig szenvedtem vele mire nyertem egyet.6-8k között mozog az ára ebay en.
  • XenHai
    #99
    Ez a vip kulcs egyébként mit takar?
    Hogyan lehet hozzá jutni?
  • chilios
    #100
    VIP kulcsal garantáltan meghívnak minden event re,míg a sima invite kulcs nem garantálja a bejutást.VIP kulcsot facebookon,twitteren külömböző nyereményjátékokon lehet szerezni.
  • XenHai
    #101
    Akkor nekem nem lesz...
    A sima inv kulcsokat mindig az event előtt küldik (dec.28. -31)?
  • chilios
    #102
    Sima inv kulcsot itt tudsz igényelni,és ha szerencséd van meghívnak a beta ra.
  • Deadman
    #103
    Tudom.... ami idegesíti, hogy akiknek beszéltem a Rift-ről, sőt segítettem bereggelni, mind kaptak invite-ot... Nekem nem jött össze.
  • XenHai
    #104
    őőő kaptam kulcsot!
  • chilios
    #105
    Akkor regeld be az accodra és várd a meghívást :)
  • XenHai
    #106
    Most nézem lehet több kulcsot is be adni és kérni .
  • chilios
    #107
    nah,kiket hívtak már meg a betara? Jólenne egy szeróra és egy frakcióba menni.
  • chilios
    #108
    Ts3 szerverem ellindult 7/24 be megy.Szabadon használható én fentvagyok mindig,várom a magyar tesztereket :)
    Cím az aláírásomban megtalálható.
  • XenHai
    #109
    Megy már a test?
  • chilios
    #110
    nem megy,a beta 28-31 ig tart,nálunk 19:00 kor indul.
  • lolSL
    #111
    4 órás queue van és 5 perc után disconnect yeyeye
  • XenHai
    #112
    Te legalább kaptál invet
  • Probatbicol
    #113
    Fél óra múlva már érdemes próbálkozni, múltkor is ez volt.
    Viszont, ha jól látom megmaradtak a karakterek a 2.fázisból, lehet, hogy lejutok végre egy dungeonba :).
  • XenHai
    #114
    Mennyi embert engednek be ? 2 kulccsal is regeltem de semmi...
  • Deadman
    #115
    na ha valaki szeretne VIP kódot:

    elmész erre az oldalra, beregisztrálsz, megadod a hitelkártya vagy paypal kódod: http://www.fileplanet.com/promotions/marketing/comcast/

    Utána elmész ide, és kapsz VIP kódot: http://www.fileplanet.com/betas/rift-key.aspx

    Ezek után Fileplaneten cancel a fizetett accountra
  • Jockey
    #116
    lehet rosszul értem, de ha jól látom itt 3 class-ból gyűjthetünk skilleket és a pontokat összesen 3 class között tudom szétosztani? Igazából nem teljsen értem miért jó ez, mert 2nek még látom is értelmét, de 3nak? sosem lesz rá elég pont, hogy érdemben 3 alosztályt tudjak fejleszteni, vagy ez csak valami bevezető az elején és később tudok speciálizálódni 1re mert döntemem kell vagy mi?
  • darkling
    #117
    CE tartalma
  • Probatbicol
    #118
    Így van valahogy, szerintem valami olyasmi mintha a wowban az induláskor választhatnál 8 talent fa közül 3-at amire egyáltalán pakolhatsz pontokat. Kimaxolni egyszerre mindet nyilván nem lehet, de a kezdő skilleket ingyen megkapod mind a háromból. Valamint úgy hallottam, hogy elég olcsón újra lehet osztani a pontokat, szóval rugalmasan lehet faragni a karaktert az aktuális igénynek megfelelően, ez gondolom a tank és heal képes klasszoknál a legérdekesebb.
    Én a javasolt párosításokat furcsállom, mert általában hasonló típusokat javasolnak, pl. egy pyromancernek miért jó, ha lesz még egy 2,5 seces nagy sebzése más animációval. Én pl. dominatort választottam mellé az előző bétában amit nem javasolnak, pedig elég hasznos mert a kezdő skilljei között van egy jó hosszú (talán 20 sec?-es ) mókusoló cc. skill, ami párszor kihúzott a bajból.

    Egyébként most változtattak egy kicsit a szisztémán, mert eddig az elején csak 3 alosztályból lehetett választani, aztán kb. 6-os szinten a 2., 12-esen a 3.-at, most meg az elején az arcodba tolják az összeset, ezért ne csodálkozzon senki, ha a választott alosztály csak 1 támadó skillel indul, azt eddig valószínűleg csak 2.-nak lehetett választani.
  • XenHai
    #119
    És mennyit von le?
  • Deadman
    #120
    0