35
Techland legújabb versenyzős játéka
  • grebber
    #35
    Kijött a demója!!! LOL szerintem ezt ilyenkor ők sem gondolják komolyan!
  • The Protector
    #34
    Javaslom ha ez tetszik akkor a PURE-t isteníteni fogod.
  • gabo91
    #33
    Végre egy Normális játék. Eszméletlen szép, jól kidolgozott a táj. Gépigény...minimális. 4 éves gépemen maxon megy tökéletesen. Erre még talán pénzt is áldoznák
  • The Protector
    #32
    :).Azok a mazohista hajlamok.
  • grebber
    #31
    Befejeztem 8 óra 20 perc volt és mindezt kb 100 futamon kersztül kemény 6vagy 7 pályán
  • grebber
    #30
    Hm itt a vége felé már csak vért izzadva lehet nyerni sok restart és arcagyonkaparás után
    Még egy végső sorozat aztán vége.Most vagyok 7,5 óránál de kurvára unom már :D
  • grebber
    #29
    Már a középső versenyeknél vagyok.
    Sajnos kevés a pálya mindig ugyanazok vannak.

    Most olyanok vannak ahol állandó nitrót kapsz de időre kell menni egymagunkba ez nagyon könnyű lett mert elég sok idő marad a végén.
    Aztán van a másik amikor szintén örök nitró és ugyanúgy verseny ez már húzósabb mert checkpointokat figyelni kel mert pontozásos,de még ez is nyerhető.
    Ezzel az örök nitróval az a gáz nyomom mint az állat és a felverődő víztől,sártól semmit nem látok
  • grebber
    #28
    Patch 1 (100MB)
  • grebber
    #27
    Ahogy halad előre az ember azért megkavarják a pályákat van hogy közöm nincs merre kell menni :D
    Akkorákat lehet ugratni hogy az kegyetlen.
  • Diktator74
    #26
    Gyertek multizni király :
  • grebber
    #25
    Nálam is ok minden!
  • ricsa008
    #24
    nálam minden stimt
    és nagyon fasza a játék
  • balee4
    #23
    Nálatok nincs gond a hanggal? Egy árva hangot nem ad ki magából a játék...
  • ricsa008
    #22
    ok ez jó hír
    köszi az infókat és képeket
  • grebber
    #21
    Arcade szórakozás néha kikapcsolodni jó lesz nyomd az előre gombot és kész!Grafika elmegy és nagyon szépen fut!








  • ricsa008
    #20
    próbálta már valaki?
  • balee4
    #19
    Naild-RELOADED
  • ricsa008
    #18
    Boxon kint van
  • Bence94
    #17
    Nail'd achievementek és trófeák

    Európában csak február 4-én, de a tengerentúlon már november 30-án kapható lesz a lengyel Techland off-road versenyjátéka Xbox 360, PlayStation 3, valamint PC platformokra. A Motorstorm és Pure játékokat idéző alkotásban szintén két- és négykerekűek hátán megy a dagonya porban, sárban, akkorákat ugratva, hogy közben tátva marad a szánk (és belerepül vagy száz bogár.)

    Az egyebek mellett Slipknot és Queens of the Stone Age zeneszámokat felvonultató Nail'd testre szabható járművekkel, 12 személyes multival, és fejlesztett Chrome-motorral villog 14 pályán keresztül. Lássuk, hány öcsit és trófeát tudunk közben összekaparni! forr:gs
    acsik a linkben
  • grebber
    #16
    Nail'd - Késik a Techland offroaderje is!

    Egyre-másra jelentik be a stúdiók az idei évre szánt játékaik kiadásának halasztását, sajnos sok esetben nem csak hetekről van szó, de az évszám is változik. A Nail'd a legújabb áldozat.

    A lengyel illetőségű Techland ezúttal egy vadóc offroaderrel szeretné megajándékozni a játékos társadalmat, amelyet még ebben a hónapban pakoltak volna polcokra Európában. Az eredeti tervekkel ellentétben viszont csak jövőre érkezik meg a Nail'd, február negyedik napján. Sem a kiadó, a Deep Silver, sem pedig a Techland nem nyilatkozott a késés okáról. Az észak-amerikaiak jobban jártak, hiszen ők ha minden jól megy, november harmincadikán tehetik kosárba a Pure kerékvágását követő Nail'd-et. A türelmetlenebbeknek tehát marad az import és mint tudjuk, mindig akadnak ilyenek.

    info: Játékok.hu
  • grebber
    #15
    "A Techland ugyanis örömmel tudatta a nagyvilággal, hogy Észak-Amerikában október 19-én, Európában pedig október 22-én kerül piacra a játék, amely nem valószínű, hogy megváltja a világot, de a fejlesztők eddigi termékeihez hasonlóan a kellemetlen csalódásra sincs sok esély. A quadok szerelmesei tehát örülhetnek, a zombikért rajongó játékosok nemkülönben, hiszen a Nail'd munkálatainak lezárultával remélhetőleg több idő jut az ígéretes Dead Island fejlesztésére."

    info: Gamechannel
  • grebber
    #14
    E3 2010: In Your Face Trailer
  • grebber
    #13
    E3 2010: Yosemite Interview
  • bulba
    #12
    Egyszerű mint a faék és eléggé hajtós. Unaloműzőnek nem lehet rossz.
  • grebber
    #11
    E3 2010: Exclusive Get Dirty Gameplay
  • Frosty01
    #10
    ez de ratyi játék lesz
  • Legend Killer
    #9
    ez olyan, h nyald :D.
  • Bence94
    #8
    meg warhound...crysis verő grafikája volt kb.
  • SötétBarom
    #7
    DEAD ISLAND :((((

    Az kéne már a népnek, nem ilyen fosröptető gagyulat.
  • grebber
    #6
    Basszus ilyenekkel foglalkozik a Techland!
    Dead Island ,Warhound,Chrome 2 meg sehol sincs még mindig :(
  • Fehercsoki
    #5
    Tetszett a pure is,bár nekem túlságosan mellőzte a fizikát,jobb lett volna kicsit valósághűbb versenyzés.
  • SötétBarom
    #4
    Látod, megy ez :)
  • Bence94
    #3
    oda írtam a forrást meg a szöveget ennél többet nem fogsz megtudni róla perpill... de tessék link
  • SötétBarom
    #2
    Link, vagy valami?
  • Bence94
    #1
    Üdv! Techland legújabb szerzeménye ami szerintem nagyon hasonlít a Pure-ra.
    "Az igen furcsa című nail'd valamikor a negyedik negyedévben lesz majd várható Xbox 360-on, PS3-on és PC-n.
    Túl sokat nem lehet tudni a játékról, egy biztos, hogy úgynevezett all-terrain, tehát mindenféle területen bonyolódnak a versenyek - a filmben egy quaddal tudunk hegyek között, völgyek között repkedni, úttalan utakon száguldani őrülten elmosódó tájat látva a szemünk sarkából..." Forrás:GS