45
ingyenes online fantasy kártyajáték
  • electroshock
    #45
    szomorú :D
  • qetuol
    #44
    én már nem :D
  • electroshock
    #43
    Játszik még valaki esetleg ezzel? :)
  • Empirius
    #42
    Sziasztok!
    Ha esetleg vannak kezdő játékosok (mint én), itt találtok infókat magyarul: Elements
  • qetuol
    #41
    már műxik
  • Shad01
    #40
    Innen el lehet érni:
    http://www.elementsthegame.net/
  • Shad01
    #39
    Nem elérhető az elementsthegame.com.
    Nálam van valamilyen gikszer, vagy csak elfelejtették meghosszabbítani a domain regisztrációt?
  • Dzsini
    #38
    a pakli úgy működik, hogy felhúzod nagyon gyorsan a hourglassokat, hogy húzd a lapokat, aztán az otyugh-okkal elkezded felzabálni az ellenfél lényeit (ha épp nincs, akkor a firefly queen által gyártott legyecskéket), a maradék lapokkal meg kordában tartod az ellenfelet, gyógyulgatsz és véded magad (a csontfal az egyik leghasznosabb fajta fal, minden elhalt lényért 2 teljes támadást kivéd) - és az otyugh-ok minden körben megesznek legalább egyet-egyet (főleg az ellenféltől).
  • Dzsini
    #37
    egy induló ajánlat az istenek ellen (nagyjából működik upgrade nélkül is):

    +Mark of Time

    Upgrade sor (ahogy jön a pénz a nyert kártyákból - mivel csak upgrade-elt kártyákat nyersz, így elég tempósan jön):
    Hourglasses - ez a legfontosabb, mindenekelőtt.
    Otyough, Quantum Pillar, Nova, aztán ízlés szerint.
  • qetuol
    #36
    általában ennél a pontnál unom meg a játékokat, ezzel is az lesz hamarosan, már látom :D
  • Dzsini
    #35
    akkor most jön neked is a játék legunalmasabb része - farmolás a top50-ben vagy pvp-ben... összeraksz egy olyan paklit, ami lehetőleg maximális HP-n tud nyerni (több pénz), gyűjtöd a pénzt, a fejlesztett lapokat, és lassan összekalapálsz egy Lv5 verő paklit.
  • qetuol
    #34


    am a lvl5-ben nincs esélyem ezzel a paklival
  • Dzsini
    #33
    és ha már ott is jó vagy, akkor irány a Lv6 :)
  • qetuol
    #32
    ahham, értem, és kösz a tippet, nem is jutott eszembe h továbblépjek lvl5-re :D:D
  • Dzsini
    #31
    az, hogy ha nem tudsz húzni, akkor elveszted a meccset - és a lv5 és lv6 ellenfelek 200 hp-ját valahogy vagy le kell pofozni, vagy valahogy túl kell élni addig, amíg neki elfogynak a lapjai - én már futottam össze paklival, ami erre épített. van egy erős pajzsa, leszedi a pillarokat, kiüríti a tartalékokat, ellop bármit, amire szükségem lenne. nem sebez, hanem megvárja, amíg elfogy a paklim. :)

    ha a top50 már nem kihívás, tessék feljebb lépni, ott vannak a lv5 félistenek.
  • qetuol
    #30
    amúgy miután a top50-ben megvertem egy csomó paklit, a pvp-ben az ellenfelek hirtelen alulértékeltek lettek, vagyis nem éri meg kihívni őket, mert alig kapok értük vmit, viszont vereség esetén sokat vesztek...
  • qetuol
    #29
    ja hogy visszrakatja a saját paklijába? annak mi értelme van ?:D
    azt hittem h paklijából a deckre rakja , mint az electric hourglass...
  • Dzsini
    #28
  • qetuol
    #27
    fegyver, amivel lapot teszel vissza MAGADNAK? az meg melyik?
  • mzprox
    #26
    Egyébként így néz ki nagy vonalakban:
    60 lap, több mint a fele pillar, quantum+egy kevés aether
    dimension shieldek+sundialok+egyébb pajzsok. a lapok nagy része pajzs vagy hp visszatöltő
    6 homokóra, a sundialokkal együtt fontos hogy minnél gyorsabban jöjjenek a lapok. Többször előfordult hogy kifogytam volna lapokból ezért van olyan fegyverem amivel lapot tudok visszatetettni magamnak :)

    támadó lapok: 1 fallen druid és két fraktál, mindössze 3 lap a 60-ból. általában csak későn játszom ki őket akkor pár kör alatt el lehet érni 100-200-as sebzézt is, persze mikor hogy, van amikor más taktikát alkalmazok lapjárástól függően.
  • mzprox
    #25
    van már 450 kártyám, ebből 100 upgradelt. mostanában nem játszom sokat false-god ölő pakklim van éppen, kb a felét veri meg jó eséllyel (némelyiket mindig) a másik fele ellen többnyire esélytelen
  • qetuol
    #24
    jaja, ....szal akk kihívhatlak? :D nem vasztesz pénzt.. szal..:D
  • Dzsini
    #23
    szerencsén is múlik - a top50-es paklik alapvetően istenverő (LV6), vagyis lassú paklik - egy gyors szett elég sikeres lehet ellenük, de ha kiépülnek nagy baj van :)
  • Aquir
    #22
    Jóformán teljesen értelmetlen, a válaszadás tekintetében ellenvető jellegű hozzászólásra moderált negatív színezettel reagáló fórumozó kérdőrevonása az objektivitás szempontjából mellőzendő tevékenység.
  • qetuol
    #21
    azt vettem észre h a lvl4 (top50) ellenfeleket könyebb legyőzni mint a lvl3-akat..
    legalábbis nekem.. vagy csak szerencsém volt..eddig :D
  • Attila8805
    #20
    Én még most barátkozok vele amúgy elég jónak tűnik.
    Tűz paklim van.
  • Attila8805
    #19
    És Te úgy érzed hogy megérdemled a segítséget?
    Milyen jogon idiótázol le mást?
  • qetuol
    #18
    mi a nicked, hadd hívjalak már ki...:D
    am az én paklim egyszerű, 18 fire pillars, 6 fire bolt, 5 phoenix, 1 fahreinheit
  • Dzsini
    #17
    4 Emerald pillar, 4 Rustler, 4 Empathic bond, 10 Wind pillar, 6 Firefly Queen, 1 Owls' eye, 1 Hope
  • Dzsini
    #16
    most próbaképp benne van 1 hope és 1 owl's eye, hogy a pajzsos-gyógyulós ellenfeleket és a lobotomizer-eseket is elverje
  • Dzsini
    #15
    6 emerald pillar, 6 rustler, 6 empathic bond, 6 wind pillar, 6 firefly queen

    lv5 ellen használhatatlan, egyébként csak arra kell vigyázni, hogy mindig legyen rustler tartalékban
  • qetuol
    #14
    vagy a nicket és kihívlak párbajra :D (az enyém qetuol)
  • qetuol
    #13
    akkor tessék elmondani a paklit és a taktikát :D
  • Dzsini
    #12
    én összeraktam egy paklit, a lv3 meccseknél olyan 10ből 8-at nyerek - egyelőre upgrade nélkül. de lv5 ellen még nagyon kevés, rengeteget kell gyűjteni.
  • qetuol
    #11
    20 milyen menetet játszottál? lvl1 ? vannak ott questek is, és PvP..
    mit értesz azalatt h "minden menet ugyanolyan" ?
    igaz, h adott elementen belül nincs sok kártya, itt nem az a lényeg h minél több kártyát összegyűjts, hanem h jó paklit állíts össze.

  • Rise Against
    #10
    ...és kurvasokat kell 'grindelni' hogy az ember egy kártyával előrébb jusson.
  • Rise Against
    #9
    na én lejátszottam vagy 20 menetet, abból 19et megnyertem. eddig sablonos, minden menet szinte ugyanolyan, kevés a megvehető kártya, kicsi a variáció adott elementen belül, stb
  • triplet
    #8
    a tippeket nem lehet betartani, azok tippek. a szabályokat szokás betartani, vagy nem betartani.
  • qetuol
    #7
    szerintem is
  • akyyy
    #6
    a tippeket