10
  • gergely1991
    #10
    loppy lemezeken = Floppy lemezt akartam írni..
  • gergely1991
    #9
    Persze ha valami jogi problémák merülnének fel...
  • gergely1991
    #8
    A gugli docs-on belehet állítani hogy megosszuk-e a fájlokat másokkal vagy ne.Nem csak a gugli szolgálhat ki adatott ha nem az internetszolgáltató,más e-mail,tárhely és még más szolgáltatók is.Aki meg félti adatai az hordja magával(mondjuk pendrive-on vagy annyira már nem divatos loppy lemezeken)
  • bakagaijin
    #7
    Ugyan, nem kell ehhez házkutatási parancs sem.

    http://index.hu/kulfold/trnsfr6420/
  • Troppauer
    #6
    Ez az egyik legfontosabb indok, hogy miert nem ajanlatos senkinek kulfoldre(foleg az usaba) vinni az adatait......
  • Mcsiv
    #5
    elfogadnám ezt a plusz egy szeget az emberi jogok koporsójában, ha csak úgy kiadogatnák az adatokat mindenkinek. De egészen addig míg jogerős bíró ítélettel adták ki, és eddig is megkaphatták ezeket az adatokat, esetleg egy házkutatás esetén megtalálták volna (ha megtalálják, mert lásd be, online tárolták, gondolom nem véletlen), addig inkább az az örvendetes, hogy a felsőbb szervek a hatékony működés érdekében haladnak a korral, és nem korlátozódnak arra amit a házban megtalálnak (esetleg pont hogy nem találnak).
  • Hegi90
    #4
    Házkutatási engedélyük volt. Nem elég?
  • waterman
    #3
    noha a spammerek felfedése és elítélésük elősegítése az én értékrendemben is magas priorítású, azért érdekelne az is, hogy vajon mindenkinek a googledocs-os accountját ilyen serényen kiszolgáltatják-e? mert ugyan hát pár millió levéllel kevesebb, ugyanakkor eggyel több szeg az emberi jogok koporsójába. szerintem. ha azt mondják, hogy csak akkor teszik ezt meg, ha egy az fbi-tól semleges belsős csoport dönt affelől, hogy továbbpasszolják a kért adatokat, akkor még talán azt mondom oké, mert mondjuk ők látják, hogy az adott címet naponta 20ezer levél hagyja el. de ha csak pusziért nesztek az account, akkor 1984.
  • Daffit
    #2
    Töröljön Spam-et egész nap, élete végéig
  • pasi29uk
    #1
    Életfogytig tartó közmunka pl. útjavítás kátrányos vödörrel...