418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Nikosi
    #55406
    Szívemből szóltál egy ilyennel kiegyeznék én is.
  • Amergin
    #55405
    Azér' a 94% -os győzelmi arány elég dúrva...
    Random csatában hogy a jó büdös francba jöhet ez össze 3000+ csatában?
  • R3nton
    #55404
    de a t34 prémiummal is egy szar. Nem tudom ezt hogy gondolták, hogy a 105össel kell még tier9ben elég sokáig is menni ráadásul egy ilyen papír tankkal
  • sanya01
    #55403
    Mennyire lehet ezt a statot komolyan venni?
    Ez gyakorlatilag lehetetlen.
  • Gunslinger
    #55402
    Azért érzed hogy ez így elég komolytalan teszt volt, ilyen rövid idő alatt. Ez simán csak véletlen volt, amit tapasztaltatok.
  • Gunslinger
    #55401
    Tudom, hogy szarkasztikus hozzászólásnak szántad, de tényleg sokat is fizethetett, mert látszólag nem sokat grindelt. :-) Vagy nem fizetett, csak közel van a tűzhöz.
  • Szpecnyaz
    #55400
    Láttam Te tegnap is nagyon jól nyomtad az E-75el, amikor kiléptem a csatából akkor volt 4 killed :)
  • xrm
    #55399
    Csak ma reggel,7-től. Lehet véletlen volt,de lifehanger prémium acc-ával majdnem mindíg a nagyobb tankok voltak a mi csapatunkban,és a mi tankunk a lista teteje körül volt. A free accal pedig a lista végén volt a tankunk,és kisebb tankok voltak nálunk. így is volt,hogy a free acc-al nyertünk a prémiummal meg halál :D
  • R3nton
    #55398
    semmi különbség nincs prémium és nem prémium között. Annyiból élvezetesebb, hogy nem kell azon stresszelni mennyi lesz a javítási költség mert még tier9ben is baromi jól lehet keresni:D ügyes fogás volt ez az 1 napos prém. beetetős
  • ilsalon
    #55397
    Én tier hétig prémium nélkül mentem. Nem éreztem, hogy hátrányban lennék a premesekhez képest. Talán csak kláncsatában volt hátrány, ahol arannyal lőttek, akiknek volt.

    Én is egyetértek, hogy azt simogatom inkább, aki pízt adja.
  • Szakesz
    #55396
    Ő biztos nagyon sokat fizethetett. :)
  • nagypite
    #55395
    Ha te is ebből élnél te is ezt csinálnád. Én is kedveznék a csata készítésnél annak aki fizet.
  • Dean108
    #55394
    Aki fizet élvezheti a játékot.
    Aki pedig nem fizet, azt az a megtiszteltetés érhet, hogy segíthet élvezetessé tenni a fizetősök játékát.
    Tehát így végül a nem fizetők is fizetnek, csak nem közvetlen pénzzel, hanem stresszel, idegeskedéssel, kínlódással, stb.

    Hát igen.
    Nem könnyű az ágyútöltelékek és hullajelöltek melója.

    Noná hogy én sem vagyok prémiumos.
  • Gunslinger
    #55393
    Hány napon keresztül teszteltétek?
    Mert én prémiummal az utóbbi két napban dögrováson vagyok, másfél %-al csökkent a win/lost arányom, tegnap megszámoltam a napi termést, 4 vereségre jutott egy győzelem, a hét közepén viszont volt hogy zsinórban 12x nyertem.
  • xrm
    #55392
    Ma teszteltük az tier balanc-ot, elég szemét dolog... premium acc vs "free". A prémiumos accot 10-ből 9* az erősebb csapathoz rakta,a nem fizetőset pedig fura mód pont ellenkezőleg :) Lehet csak véletlen, de annyiból igazuk van,ha fizetsz legyen jobb játékélményed,mivel a fejlesztők ebből élnek,de akkor is hernyóság.
  • Oddball29
    #55391
    Hivatalos fórumon sztem fenn vannak a gyári skinek.
  • csőcse
    #55390
    Én ma láttam mire képes T95ellen elég szépen megszórta igaz volt egy segítsége VK45B, de a T95nek is voltak: Ferdi, VK45B TigerP, VK3601H
    én a kis Tieremmel csak moziztam xD himmelsdorfon.
  • Gunslinger
    #55389
    Pedig tele van lyukakkal.
  • Renegade
    #55388
    érzem én is, hogy valami nem kerek, mert nekem meg a KT az, tehát ennek meg halmozottan kéne tetszenie. Ráadásul ugyan úgy kell forgatni, tehát elméletileg a kezelése a kis ujjamban van, még is azt tapasztalom, hogy a bekapott találatok ritkán haladják meg a tizet.

    Míg a miniben éreztem a páncél súlyát és erejét, itt ez az érzet nincsen meg, helyette van egy hű de gyors és puha német hvy érzet.
  • SilverWolf8
    #55387
    Ha csak nem a hátsóddal mész előre nem tudom hogy csinálod. Én az e-75 ellen csak szenvedek, elég ritkán tudom átlöni.
  • Dean108
    #55386
    CTRL + egér bal klikk.

    A CTRL + egér jobb klikk 2012-től az új tüzérségi zóna kijelölése lesz, ami külön színnel villog majd mindenkinek a kis térképen.
    Azt fogja jelenteni, hogy ha épp ott vagy onnan pucolj!

    (El ne hidd, még a szemem sem áll jól! )
  • kaleun
    #55385
    Valaki feldobná valahová a garázsban levő tank ikonokat (\res\gui\maps\icons\vehicle)?

    Pl. data.hu vagy rapidshare vagy bárhová... Légyszíves....

  • Szakesz
    #55384
    Akartam írni neked egy kisebb monológot az E-75 grindeléséről, de mivel úgy hangzott, mint a délelőtti top shop reklámok, ezért inkább letettem róla.

    Szokták mondani, kinek a pap, kinek a papné. Személy szerint nekem ezidáig a legjobban teljesítő heavy tankom az általad utált E-75. :)
  • BoneDragon
    #55383
    ctrl+egérkatt
  • brasco84
    #55382
    hello, én csak tegnap kezdtem játszani, lenne egy kérdésem. csata közben a térképen, hogy lehet ezeket a villogó zónajelzéseket csinálni? C3 pl.. köszi
  • Dean108
    #55381
    Ja és még valami:
    Nem a mostani top arty-k lövedékére gondoltam, amelyeknek akkora a becsapódási krátere, hogy akár 3 lövéssel kitöltenek majd egy szektort.
    Amolyan grille max hummel lövedékekre gondoltam.
    Mondjuk kb. mintha 5-6 mostani grille megszórna egy kifejezett szektort.
    Sok esetben így 1 tankot sem lőnek ki fullról, de lehet néhánynak lemegy 20-30 % HP.
    Ez így reális lenne.
  • noname23
    #55380
    Jah a valóságban tüzérség szórással meg repülőgépekkel(főkent az amcsi oldalon) és ez a játék olyan bámulatos hogy mind2-őt megoldotta egyben 2in1.
  • Dean108
    #55379
    15 perces max egy meccs, és ezért egy arty max 5-ször lőhet (3 percenként).
    3 arty max 15-ször lőhet 15 perc alatt.
    Ha a szórás nem túl sűrű, akkor szerintem meglehetne csinálni reálisra és nem utolsósorban "élvezhető"-re.

    Az artykat sem utálnák ennyien és mégis valami szerepük lenne.
  • Dean108
    #55378
    Most hosszú ideig az arty 1 darab tankot célozgat, várja míg a célzókör beszűkűl (vagy meg se várja) és úgy talál telibe a pálya másik végéről az jobb?
    Szerintem inkább legyen területszórás!
    Adott szektorban ha áll 2 tank, akkor így lehet csak az egyik sérül.
    Ha meg egy szorosban összetömörülnek egy állóháborúba, akkor ezt a helyzetet a valóságban is tüzérségi szórással szokták "megoldani". :)
  • noname23
    #55377
    De hogyha több arty lőne egyszerre 1 területet azért az elég necces volna az ott lévőknek.
  • Renegade
    #55376
    bennem egyre erősebb a meggyőződés, hogy az E75 az bizony kemény papírból van hajtogatva, ilyen játékélményt a pajzs előtti német tankok nyújtottak, illetve a Tigris. :-(
    Lényegesen gyengébb a mezőnyében mint a KT a sajátjában.

    Félreértések elkerülése végett már rég maxos a legénység és maxosan (kivéve lánctalp) használom első perctől.
  • Dean108
    #55375
    Ne úgy képzeld el, hogy minden négyzetméterre jut egy lövedék!
    Be lehetne úgy állítani a szórás sűrűségét, hogy jó legyen!
  • noname23
    #55374
    Lol már egész zónákat benne még több embert lőnének szanaszét mindezt egy isteni gombnyomással
    Elnöknek ne szavaztassuk meg őket azután jöhet az atom
  • sanya01
    #55373
    Hát én ezt tegnap kipróbáltam a rosszul telepített HP kijelzős cucc miatt.
    Alig lehetett észre venni a tankokat és vért izzadtam mire beazonosítottam.
    Elég meredek volt így játszani.
    Lenne TK bőven...
  • Dean108
    #55372
    A WoT jelenlegi állapotában talán az lenne a legjobb arty megoldás, ha az arty csak a kis térképen tudna kijelölni egy zónát (pl., F/5).
    Kb., 3 percenként tudna tüzelni egy adott zónára (nem egy lövedékkel, hanem a zárótűzhöz hasonló megszórással) és a zónára potyogó lövedékek véletlenszerűen el-el találhatnak tankokat vagy telibe vagy repesz sebzéssel.
    Így artyként csak a kistérképet kéne bámulni hogy melyik szektorban van a legtöbb piros pötty (persze minél kevesebb zöld pöttyel), és időnként megszórni ezeket a zónákat.
    Ez a valóságban is így történhetett.
    Nem egy bizonyos tankot célozgattak általában, hanem rádión kaptak egy terület koordinátát és annak ismeretében beállították a lövegeket és vártak a tüzelési parancsra. A lövegek szektorra állítása lenne egy bizonyos idő mint ahogy most is a célkör szűkülése azzal a különbséggel, hogy a lövegeknek nincs félig beállított állapota, amíg rá nem álltak teljesen nem lehet tüzelni.

    Így persze elég unalmas lenne artyzni (3 percenként zóna tűz), viszont más hangulata lenne a játéknak.
    In game chaten lehetne adott zónákra tűzparancsot kérni, így akik abban a szektorban vannak idejében át tudnának menni a szomszédos szektorok valamelyikébe. Ha nagy a pangás, akkor meg időről időre a campelő helyeket ill. a jól bevált arty helyeket meg lehetne szórni, hogy ne érje meg se artynak se a campelőknek mindig ugyanoda bújni és várni a besétáló sültgalambot.

    Szerintem élvezetesebb lenne.
    Még artyként is lenne benne valamennyi élvezet, hiszen chat-en meg lehet beszélni hogy mely szektorokat mikor érdemes megszórni.
  • sanya01
    #55371
    No ez a lépés kimaradt....köszi a segítséget!
  • crossy104
    #55370
    Akit érdekell egy T30 account az érdeklődhet priviben.
  • Gunslinger
    #55369
    Nagyon rossz sztem, az ágyú akkor elégséges, ha top tank környékén vagy, de rengeteget nerfeltek a Pantheren, hogy t7-be lekerült.
  • Bmsrt
    #55368
    Én igen.(Épp ma volt egy mázlis 1 Vs 3 Karelián(stug,Hummel,Tiger mind 100%) én voltam a top az ellenél a Tiger és lenyomtam mind a hármat(a Tiger miutánn beleeresztettem párat elbújt előlem egy szikla mögé és addig kinyírtam az artyt meg a stugot,utaánna próbált csiki csukizni de az én lövegem gyorsabb volt valamivel kevesebb mint a Hp-m fele maradt)
  • BoneDragon
    #55367
    Hallottam. Eleinte azt csináltam, de mivel még az artyk is leszarták kit derítek fel, semmit sem érek vele. Mostani csata: Egyedül elmegyek balra és mindenki jobbra megy, persze hogy előttem megjelenik 10tank a csapattagok (ha egyáltalán lehet annak nevezni ezeket) megállnak a házak mögött és néznek ki a fejükből, mintha közben elmennének ebédelni vagy játszanak a pöcsükkel. Hiába kattingatok a mapon, hiába csinálok bármit is, simán bemegy az ellenfél a bázisra és tádáám....
    Jobban járnék ruszki ággal és megint kiszedném a jó öreg IS-7et. Legalább az oda vezető úton nem téptem ennyit a hajamat.
    Huh, azt hiszem mára pihentetem ezt a fost. :)