418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • wallen
    #56926
    Miert is agressziv a stilusod?

    A spotted enemy epp hogy tobb, mint a meccseid szama.. azaz nem nagyon vagy elol. Illetve a defense pontod tobb mint a capture... azaz jellemzoen hatul vagy. Ez inkabb passziv. Mondjuk, ha jol csinalod ezzel is pozitivan befolyasolod a csata sikeresseget.

    Igy konnyen lehet jo tulelesi arany elerni
  • Redmaster
    #56925
    Hát én azért csak azt mondom hogy kell a szerencse is. Itt van bizonyítéknak két tegnapi meccs:

  • Czdano
    #56924
  • PLaci #56923
    Le kell tisztítani, olajat cserélni, feltölteni üzemanyaggal, és mehet is a frontra!

    A láp oxigénmentes közege kiválóan konzerválta!
  • TVelvet
    #56922
    Fogd vissza magad, különben ban lesz a topicból.
  • Renegade
    #56921
    a szerencse szerepe mindenkinél közelít egy adott %-hoz (hogy mennyi, az passz) viszont minnél többet játszol annál kevésbé fontos, kellően nagy minta esetében a szerencse értéke: 0

    ez average joera értendő, aki túlnyomó részt randomot játszik és nem használ prémes skulót.

    nálam most 714 (végig prém)kb 10-et csökkent attól, hogy elkezdtem húzni a td ágat nulláról (nem releváns).

    ha nálad ez a szám 500 prém nélkül, akkor prémmel 750 lenne, ami azt jelenti, hogy kb 600. lennél a millióból, döntsd el, hogy ez jó vagy sem. :-)
  • Szakesz
    #56920
    "..., ha nem oda jön és nem úgy az ellen"

    Épp ez az. Egy pró játékos ezt kiharcolja magának, a camper pedig betudja pechnek. :)

  • csőcse
    #56919
    Százalék nem mutat semmit max mennyire szerencsés az adott játékos, és hogy a kezdetnél bedolgozott xp-t, és nem stock járgánnyal indult ennyi értelme van.

    Az átlag szexpí az mutatja az egyéni teljesítményt.
    Nekem 500+körül van prém nélkül akkor most én is ilyen pró vok nem hinném a legfontosabb tényező ebben a játékban a szerencse hiába vagy prokontra, ha nem oda jön és nem úgy az ellen és még a segítőid is gázak 3an se tehettek semmit jah meg ahova pakol és ahányszor a gép az se elhanyagolandó.
  • Renegade
    #56918
    effektív páncélvastagságot tudod növelni vele

    ha jól emlékszem cosinussal számol a program és nézi a páncél döntöttségét + a becsapódás szögét (ez utóbbit növeled a forgatással)
  • Renegade
    #56917
    azt is ki lehet számolni :-)

    a belinkelt 3001P esetében:
    62 csata
    túlélt 35%

    22 csatát éltem túl tehát 40* haltam meg, ehhez társul 88 kilőtt tank

    persze, ez hvy esetében elfogadhatatlan szerintem.

    nálam mininél:

    360 csata
    túlélt: 198

    162 halálra jut 491 kilőtt tank, ugya ez azért egy picit más szám, de nálam csak 4% a különbség a győzelem/túlélt között (59%/55%), pedig agresszív a stílusom :-)

  • Dean108
    #56916
    Valaki régebben írta ebben a topic-ban hogy német tankkal sose állj teljesen szembe.
    Megfogadtam a tanácsát és azóta mintha tényleg többet pattognának rólam.
    30-40 fok beforgatás a löveghez képest és tényleg.
  • Dean108
    #56915
    Biztos hogy ennek az oka pusztán a mozgás?
    Nem inkább az hogy épp olyan szögben álltál a lövés pillanatában?
  • patchaou
    #56914
    Szólhatott volna valaki már korábban, hogy ha mozgatom PzIV-em akkor csak úgy pattog róla a sok bogyó. :)
  • Rue East
    #56913
    az nem k/d arány, hanem meccsenkénti átlagos kilövés
  • Czdano
    #56912
    Azthittem kill/halál ratiorol van szo, bocsi :>
  • ratgab
    #56911
    Egyre jobban kedvelem ezt az M2 MT-t... Howitzerrel nagyon élvezetes csatákban lehet részem, csak távol kell maradni a sűrűjétől!
    Howitzerrel azt vettem észre, hogy ha távolra lövök álló célpontra, akkor igencsak nagyot harap! (Legalább jól ki tudom képezni a Amcsi tankosaimat az elkövetkező csatákra!)
  • Renegade
    #56910
    calc.exe
    kilőtt tankok száma osztva a futott körök számával

    :-)
  • Czdano
    #56909
    K/D ratio-t hol tudok nézni?
  • Renegade
    #56908
    szegényke egy t6 med, én meg csak egy average Joe vagyok :-)

    777 átlag xp, 5 körönként plecsni, 1,4 kill ratio nekem elég ezzel a tankkal, a win rate hab a tortán.

    T9-10 hvy esetében meg a fent felsoroltak mind számítanak (igen ott a winrate is nagyon fontos).



  • Szakesz
    #56907
    Annyit megmutat, hogy mégis mire képes az adott játékos. Akinek 50% alatt stagnál, az biztos nem véletlen. :)
  • csőcse
    #56906
    Ugye azért azzal tisztában vagy a nyerési százalék nem az egyéni statot mutatja? vagy higgyem el hogy a T9-es csatákban rajtad múlott minden
  • patchaou
    #56905
    Most volt az első élvezhető köröm A-20-al. Egy KV jött velem és egy arty tartotta rajtunk a szemét. Legyalultuk szépen a csatatér bal loldalát :)
  • madmex
    #56904
    LOL életem legroszabb csatája.
    Malinovka csak heavy és arty. Na kinél van az egyetlen t54? nem nálunk. Ugy indul csata 3-n kilépnek nálunk. Én ferdivel vagyok bent hátul egy bokorban senem lőttem semmi de arty kiszed. 2 perc után.
  • Renegade
    #56903
    nekem az egyik kedvenc tankom volt

  • MuldR
    #56902
    Az volt az. :)
  • lexlutor
    #56901
    en a pc verziora emlekszem, amivel napalmaot lehett csurgatni az ellenfel nyakaba a hegyoldalon, vagy az uber atombombaval eltakaritania fel kepernyot.. talan scorched earth volt a neve..
  • Oddball29
    #56900
    Én tulajdonképpen még játszottam ezzel a hőskorszakban, le lehetett építeni a fedezéket is.
  • lexlutor
    #56899
    ..a balodali op! takarasban van!
  • Oddball29
    #56898
    Végül is játszhatnának ezzel az idegeink helyett.

  • PetiPetiHUN
    #56897
    Ha annyi arty van hogy egy csatába akár 10 is lehet akkor simán megtehetné a rendszer hogy csak 30 artyt szabadít egymásra. A többi meccsen kevesebb arty lenne itt meg elszórakozhatnának egymással.
  • S1mlis
    #56896
    Nincs több idegeskedés eladtam a VK3001P-t, tudom még Stock volt de már a hajam téptem tőle.Tank még így nem borított ki mint ez.
    Tiger(P)-t szívesen kipróbáltam volna, nem jött össze ......
  • lexlutor
    #56895
    ..huhaaa...
  • kaleun
    #56894
    Te pont a legveszélyesebb fajta vagy.
  • Oddball29
    #56893
    Ebben az is benne van, hogy a high medek közül igazából csak a T-54 tud jól agresszíven scoutolni. A Patton nagydarab, papírtestű, és pont annyival lassabb, könnyű trackelni is, az E50 vízszintben jó, csak fordulni ne kelljen, ráadásul világít. Én is inkább valami előretolt, de hull down pozícióból szoktam állva spottingolni, ha van hozzá terep.
  • Czdano
    #56892
    Ma láttam amúgy 2 jó arty-st (nem platoonba voltak de legalább hallgattak rám)

    Top tier voltam, T29-el, másik oldalt ugyan ez a szitu. Jobb szárnyon mentem asszem Karelián és összefutottam a tesóval.

    Megálltam egy szikla mögött és beírtam a koordinátákat és azt hogy tüzérséget kérnék ide, a T29-esre. Meg is pingeltem minimapen, hogy biztosan feltűnjön nekik.

    5-6 mp-n belül már kapta is az ívet. Anélkül megfeküdt hogy hozzányúltam volna..bárcsak minden arty ilyen lenne =/
  • Dean108
    #56891
    Ezt sose lehet tudni, mivel nekik más célpontok is voltak.
    mindkét zászló körül piroslott a térkép.
    A mi zászló foglalóinkat nehéz tankok lőtték, ezért tisztán látszott hogy a zászlóhúzást ők nyerik.
    Volt eszük hogy ne mind egy irányba induljon el ahogy nálunk nem volt ennyi IQ.
    Mivel láttam a kis térképen hogy ott is itt is piroslik, ezért beírtam (és meg is jelöltem a térképen) hogy ide inkább.
    Ők meg gondolom azt hitték hogy közép-nehéz tank vagyok és esetleg nem tudom hogy a betalált lövés zászló reset arra a tankra kiosztottak.
    Ahogy a kis PzIII-al az első (persze lepattanó) lövést ráengedtem a leggyengébb közepes tankra az összes cső rám fordult (3 nehéz tank és 2 med). Ez volt az utolsó kép amire abból az életemből még emlékszem ....
  • lexlutor
    #56890
    ..hat ahhoz mimum hoguta kell h a youtubot likelest egy jatekforumon ossze lehessen kapcsolni , magyarorszag elorehaladasaval, plussz a nepesseg gyarapodasaval es meg jomagyarsagra nevelesevel.

    ..es ha szemelyeskedes akarnad folytatni sem zsido, sem pedig meg mocsokos komcsi nem vagyok..
  • kaleun
    #56889
    Ki? A keresztanyád?

    Ez személyeskedés volt... Mert aki tud egy szöveget értelmezni annak nyilvánvaló, hogy mi volt a kakukktojás Dean108 szövegében.
  • Random work
    #56888
    Ez is kapott:

  • Random work
    #56887
    Hmm ezt megsorozták: