418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Armisael
    #74732
    Hehe igen ö az egyik nagy kedvencem. Kár, hogy a köztudatba annyira nem került be mint Wittmann vagy Carius. Igaz ők több tankot lőttek ki ~120 illetve ~150 de ők ezt az egész háború alatt érték el míg Karl Körner a 102 killjét 3 hónap!!!!! alatt hozta össze.
  • crossy104
    #74731
    privi ment.
  • virkir
    #74730
    Világosítson már fel egy nálam élesebb elme, hogy miért van az ha ezek ott a WG-nél hozzá nyúlnak valamihez abból csak szar lesz?
    Komolyan mint Mídász csak ezek nem aranyat csinálnak.
    Konkrétan a CW térképre gondolok.
    1. ugye eddig ha támadtak egy területet ott volt a pajzsocska-kardocska rögtön látta az ember ha érdemes volt ránézni mert érdekelte egy klán területe most meg ha információhoz akarok jutni akkor kattintgassam végig egy klán összes területeit vagy nézzem a klán lapról de az meg nálam előszeretettel dobja el ezeket a térképlinkeket.
    2. ha már megtaláltam a támadott területet akkor eddig ott szépen időrendben voltak a támadások a klánokkal felsorolva, most meg azt látom pl, hogy a HTO-t Eastern Wadi Al Shatii-n támadja az AP 21:31-kor majd a HTO önmagát 21:31-kor.
    Könyörgöm ha a védést akarják kiírni azt meg minek? Senki nem gondolja, hogy valami idegen fog ott védeni vagy mi.
  • Nazarov77
    #74729
    Kis érdekesség:

    "On the road from Bollersdorf to Strausberg stood a further 11 Stalin tanks, and away on the egde of the village itself were around 120-150 enemy tanks in the process of being refuelled and re-armed. I opened fire and destroyed first and last of the 11 Stalin tanks on the road….My own personal score of enemy tanks destroyed in this action was 39."

    SS-Hauptscharführer Karl Körner,
    schwere SS Panzer Abteilung (103) 503 / III SS Panzer Corps,
    East Germany, April of 1945.

    Királytigrisben volt.
    És poénból lehet ezt is írni:
    Earned: Top Gun, Boelter's medal, Reaper, sniper, sharpshooter, steel wall
  • ximix #74728
    Az a tiszta meg talán gyorsabb is mintha a launcher frissítene.

  • Hell Girl #74727
  • Hell Girl #74726
    ROR - ODV 3:0
    (eldöntendő)

    :P Most jön az új területért a csata. ;)
  • szabii98
    #74725
    régit frissítettem. Most újra raktam a régit, és valami 900 megát akarsz leszedni...pedig 0.6.7.ig megvan az update.
    WIN7. De most leszedem a 6.7es klienst.
  • ximix #74724
    Frissítetted a régit vagy leszedted az újat?
    WIN7 vagy Xp?
    Az EU-s honlapról szedted le?
  • crossy104
    #74723
    Nem én, hanem ShermanData találta a klánunból.Gondolom unatkozott.Én csak gondoltam megosztom veletek. Kell néha egy kis vidámság.
  • malystryx
    #74722
    Ez beszarás, mehet is az FAQ-ba
  • SZU
    #74721
    No tipikus, a csapatból a killek felét én szereztem egy ilyen mezőnyben...

  • bgabor
    #74720
    Ez valami eszméletlen! Be kéne linkelni overlordnak a hivatalos topikba, hátha észra térnek egy kicsit.
  • szabii98
    #74719
    elindítanám a launchert és kidob asztalra hibaüzi nélkül.lehet 10ezerszer volt már, de mi a probléma?:D
  • Sunrider924
    #74718
    Ezen konnyesre rohogtem magam. Bar utalom a likeolas fogalmat de most megkapod tolem, minden elismeresem hogy ezt megtalaltad es megosztottad.
  • Plata
    #74717
    Már volt.
  • Trabant93
    #74716
    Ez nagyon jó,röhögtem egy sort,ahogy pattog az artyról az object:D
  • Wasp91
    #74715
  • crossy104
    #74714
  • patchaou
    #74713
    Remélem kap pár nap eltiltást :D
  • klezzz
    #74712
    Amilyen agyatlanok vannak a wg-nél még az is lehet, hogy megkapja a goldot :D
  • Bmsrt
    #74711
    Igen az ellenfélnek kell és screenshottot kell róla csinálni és feltenni a hivatalos oldalon valahol...na de várjunk csak milyen szellemi tevékenységet vártatok egy artytól???
  • Sunrider924
    #74710
    LOL. A Jaywalk nevu csoka volt az es meg fel is tette a kepet, hogy megolte a Couriert a sajat csapatabol.
  • Sunrider924
    #74709
    Hat igy elsore nem talaltam rola semmit de szerintem az ellenfel kell kilyukassza a goldert, mi a poen abban hogy a sajat csapata lovi ki?
  • patchaou
    #74708
    Azért nem. A múltkor háromszor futottam össze vele, ebből kétszer az én csapatomban volt, egyszer meg a T-50-es 3-as platoon rámozdult így esélytelen volt elérnem...
  • Oddball29
    #74707
    Stock gun-os Szu-152 első áldozata egy dagileó lett. Nagyjából elé céloztam...

    Viszont töltés közben simán Windows-gomb és fórumnézés.
  • klezzz
    #74706
    Ezért gondolom nem jár arany :)
  • Trabant93
    #74705
    A hetzeremet:)
  • csőcse
    #74704
    "Yes, it is planned that both E-50 and E-75 will get front transmission modules in future."

    Na nee ez mit is fog jelenteni pontosan?
    Csak nem azt, hogy olyan elcseszett lesz mint a KT, ha eltalálják kigyullad.(és bárhol megtörténhet jobb, bal, elöl, oldalt)
    Ami röhej kamu mintha a többi tanknál nem elöl ülne a sofőr, és nem is használná a váltót bazeg mert automata
  • Trabant93
    #74703
    Annyi csak,hogy a stug lövése elinézte egyszerre a rádiómat,a motort,üzemanyag kigyulladt,majd ammoracket is kaptam,de túléltem:)
    Mindezt szemből:)
  • Trabant93
    #74702
    Na frankó, nem rakja be a képet...
  • Trabant93
    #74701
    Na mégegyszer:

  • Trabant93
    #74700
  • Plata
    #74699

    Túl sok hülye egy csapatban.Kettes platoon-ban lévő artyk kezdték a bulit,amibe aztán a Su-152 nagyon belemelegedett.Kaptam tőle én is.
  • Trabant93
    #74698
    Egy stug egyetlen lövése:
  • Sunrider924
    #74697
    Ahaha a Courier WG meg rendesen vegig se mondta a mondanivalojat maris kilotte a sajat csapatabol az arty XD
  • Szakesz
    #74696
    Eddig az orosz tankokat szúrtad inkább?
  • szabii98
    #74695
    áhhá. thx.
  • Gunslinger
    #74694
    http://overlord-wot.blogspot.com/2011/09/full-patch-notes-of-v67.html
  • szabii98
    #74693
    előző patch mit tartalmazott? úgy döntöttem visszatérek a drága tigrincsecskémhez.:D