418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #415889
    Én már akkor is itt voltam.
    Tudom ki ő.
    Felejthetetlen a hülyesége.
  • Fulcrum11
    #415888
    Lehet, hogy a híres-nevezetes matyashun-hoz volt szerencséd? :D
    na erre fel megkerestem azt a bizonyos csatát, jesszus, de régen volt már, bár szerintem vagyunk páran, akik már követték a topikot akkor is :)
    Utoljára szerkesztette: Fulcrum11, 2021.01.23. 11:22:52
  • Plata
    #415887
    Mivel előzőleg Is3 GSOR-al harcoltam láttam mit művelt,a bázis előtt szikla mögül kukkolt és néha kinézett rá tud-e lőni progettóra,ez ment percekig.Kilőttem GSOR-t az Is3-at is kilőtték így rá tudtam menni.Meg kerültem és rá táraztam,ez meg kukkolt kifelé a szikla mögül hogy mi van.
    De szerintem szimplán bot volt.
  • lammaer
    #415886
    Pedig alapesetben egy low HPs eliminálása nem hülyeség... most ha rád lő egyet akkor mi van, te nem halsz meg úgyse, ugyanúgy kitárazol rá és utána még lőhet a progettótok is, viszont ha megöli a progettót akkor az máris -1 cső és -3 lövés nálatok.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.01.22. 20:05:32
  • Plata
    #415885
    Seggét mutatni a tanknak az ellenség felé elég nagy hülyeség.
    Az előbb olyan hülye magyarral találkoztam hogy csak lestem.
    Fjords-on a középső szorossal szemben kempelt egy Is3 és GSOR társaságában.
    Progettó csapattársat akarta kilőni mert low hp-val bele futott a tóba,de nem tudott rálőni és ott töketlenkedett,
    Nem is érdekelte hogy én az oldalába megyek,csak a low hp-s csapattársat célozgatta,rá táraztam a marhára és észre sem vette.
  • Lunki88
    #415884
    Ezt szerintem sokan átérezzük. :DD

    Utoljára szerkesztette: Lunki88, 2021.01.22. 14:18:25
  • lammaer
    #415883
    Hát én igy még semmit nem tudok megítélni. :D
  • popey8
    #415882
    Jön majd 2 új map Pacificről. Képről nekem úgy tűnik jók lesznek.

    mapok
  • lammaer
    #415881

    @Ssenkradlive küldtem privit WOT ügyben...
  • Fulcrum11
    #415880
    Wow, grat! :)

    Ma éjjel azt álmodtam, hogy az Emil II-vel tolom nagyban a domb mögül kibukkanva tornyozást, pedig nincs is kifejlesztve egy svéd heavy sem :D lehet sok volt a skill4ltu videó a napokban
  • Lunki88
    #415879
    Hát nehezen barátkoztam meg az Emil-el, de ez most egy nagyon szerencsés kör volt.
  • Plata
    #415878
    Én szerettem azt a tankot.

    Az előbb nagyon érdekes dolgot láttam random csatában,be mentem duplázni Obj263-at.
    A csapat egyik része ment jobbra a másik ballra,bal oldalt a vakegerek átengedtek egy EBR105-öt,be a bázisra ahol az egy szem artynak neki esett,én is vissza fordultam,meg EBR is,az EBR le sebezte az artyt de nem tudta ki lőni,ha jól láttam oda ért másik ebr és neki ment,lőtte én is bele lőttem,de ugye stock ágyúm kb szart sem ért,T92 meg töltés közben volt így fogta magát és rammolta EBR-t,amitől az meghalt,de a döglött EBR hulláját nekilökte a csapattárs EBR-nek és ettől az arty be kékült.

    Képen látszik hogy nem is sértette meg a csapattársat,még is be kékült.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.01.18. 12:51:38
  • Desmodromic
    #415877
    Teljesen belezúgtam az O-Ho-ba, olyan elképzelhetetlen meccsek fordulnak elő vele, hogy csak pislogok. NoaimHElove :)

    O-Ho móka

  • Plata
    #415876
    Ezt arty egy lövéssel ki lövi.
  • popey8
    #415875
    Újabb papír nagyot lövő tank (TD), de legalább ennek camoja sem lesz gondolom. Reward tanknak jó lesz :D A tree kínai T10 TD vszeg fényévekkel jobb, kiindulva az előtte lévőkből. Az persze nem olyan mozgékony, mint ez lesz, de nem baj. Könnyen ki lehet majd legalább lőni a tomatókat :D
  • Plata
    #415874
    Jön a forgó tornyos kínai TD.
    75 milis páncélja lesz T10-ben és teljesen körbe forgó tornya,152 milis lövege.

    A VK-t sok dilis megveszi mert azt hiszi hogy milyen op.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.01.15. 17:45:05
  • popey8
    #415873
    VK7501 és a Senlac van most a prém shopban meg T92. Miért mindig ilyen használhatatlan szarokat raknak be a prém shopba? Progetto vagy EBR vagy IS3-A kb 1 éve nem volt -.- Az adventi kalendáriumban legalább voltak jók. Most pl a vk-t meg a senlac-ot ki veszi meg? Hulladék mindkettő. Senlac volt kipróbálható az accomon, egy rakás szar.
  • kigyi
    #415872
    Csak gondolj bele mennyivel nagyobb öröm neki, ha egyszer betalál mint neked amikor csak egyszer találsz be :D
  • joe662
    #415871
    Nem a wn 8 miatt írtam , az csak szemléltetés akart lenni,hogy vajon mit élveznek azok akik 1db lövést képesek leadni per csata/évek óta.

  • Plata
    #415870
    Hát nálam a csatában csak egy dolog számít,a szórakozás.
    Kedvenc kitüntetésem a kamikaze.
    Szerintem ez mindent elmond.
  • kigyi
    #415869
    Igazuk van én is pont leszarom a WN8-at remegjen érte más nekem nem fontos :)
  • Plata
    #415868
    Nem azért de sok olyan hülyével lehet találkozni akit nem érdekel mi lesz,csak be jön csatába prémmel mert úgyis kap pénzt.
    Gyorsan megöleti magát és megy a következővel.
  • hawken
    #415867
    Leszarják a wn8-at :D
  • joe662
    #415866
    Ma a fiam, kb 2 év után elővette a wotot, ment 24 csatát, 1300wn8 a vége.
    Ilyenkor elgondolkodok, hogy aki 70-80k csatával, 100-200wn8 al rendelkeznek, azok vajon mit csinálhatnak?
  • popey8
    #415865
    Mondjuk gyorsan olvastam, de leírva kicsit bonyolultnak tűnt, de lesz benne Shogun 2 fícsőr (instruktorok) :D A lényeg, h nagyon sok sima xp kell a fejlődéshez, freeből kevesebb és a mostaninál sokkal több aranyba fog kerülni az átképzés, visszaállítás meg miden egyéb crew művelet. Szopadék WG.
  • Plata
    #415864
    Hű bazz,ez marha hosszú.
    Valaki összefoglalná két mondatban?
    Én játék közben hallottam infókat,cseten.
    De gondolom innen jött.
  • joe662
    #415863
    Venned kell legalább 10db fort knox csomagot
    olvasnivalö
  • Plata
    #415862
    Hű asszem szükség lesz sok lóvéra,ha igaz jön a legénység átvariálása,úgy mint a moduloké.Minden tankban minden legénységet újra kell majd tanítani,egy legénységi tag 750 arany vagy 500 ezer creditbe fog kerülni.
    Basszus,amelyik tankba van 6 legénység az kapásból 3 milla?
    Na meg a tankokba új parancsnokokat kapunk,mert a parancsnok teljesen más lesz.75 szintje lehet majd.
    Ha igaz,ezt csak játékban hallottam,lehet kamu.
  • Plata
    #415861
    Most voltam egy nem túl izgis csatában.
    De úgy éreztem az rng velünk van.
    15-5-re nyertünk,engem nem tudott semmi megsebezni.
    T10 Is3 Is2-II T30 lőtt rám,legtöbb lövést nem is érzékelte a játék,T10 akkor tudott 54-et sebezni belém mikor már rá mentem.
    Két csapattársunk csak azért halt meg mert komplett dilis volt,AE Phase csata indulásakor vígan berobogott az ellenséges hordába,Jagdtiger meg ha jól láttam simán vízbe fúlt.
    Sokat nem tudtam sebezni,az arty valami marha jó volt.Gyorsan vége lett a csatának,mikor átkeltem a hídon már az ellenség nagy része elesett.

  • Plata
    #415860
    Szeretem Pilsern-t ott egész jókat szoktam menni,mert sok búvóhely van és fedezék,ott mindig sunnyogok.Kivétel hogy jagdtigerrel ott mindig támadtam,de szintén a gyárépület mellett.Utálom a TD oldalt.
    Sosem megyek arra,mindig az épületek közé megyek.Még artyval is oda szoktam menni ahol van egy kis épület középütt kb,az mögé beállok,onnan belátok a roncsokba is meg a fedezékben álló tankokra is rálátok.
    Most például sand riveren vagyok,azt gyűlölöm.
    Somua-val nem szeretem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.01.12. 11:48:41
  • lammaer
    #415859
    Jóvan, ne lovagoljál nekem azon az 5 másodpercen, nem gugliztam utána csak a nagyságrend van meg. Az ilyenekrt a gyereket meg szoktam büntetni (amikor mondom neki hogy ez 10.000 HUF, azt ő meg kijavít hogy nem mert 9.980...

    EGy idő óta leszokott erről :D

    Csak feltűnt hogy nemrég ugyanilyen sztorit írtál.. gyanús vagy te nekem :D
  • Plata
    #415858
    Sosem volt 40 sec,nincs fent ventillátor,bár gondolkodom rajta,de asszem 34 vagy 35 másodperc.
    Egyébként meg akkor igen,ki fogtam két idiótát.
    Tudod hogy vannak azok a nagy gyárépületek amik össze vannak omolva,ha be mész a közepén van egy nagy rom halmaz ami körül lehet bujkálni.
    A két észlény nem körbe fogott hanem egymás mellett körbe körbe kergettek.Lazán sikerült tárazás közben fogócskázni velük úgy hogy nem lőttek meg.Mázlim volt,ha körbe fognak hamar végem.
  • lammaer
    #415857
    Biztos csúnya a nézésed vagy valami ilyesmi, hogy nálad az ellenfelek mindig megvárják azt a 40+ secet amig újratárazol.
  • Tono34
    #415856
    AMX 65t-re szeretnék ötleteket, hogyan érdemes használni (nem nincs elég free xp-m). Nagyon nem komáljuk egymást, 1000 sebzést ha ki tudok belőle préselni már jónak érzem magam... Nagy ágyú még nincs meg, de azt lehet összekaparom freeből.
  • Plata
    #415855
    Én szeretem,általában bevállalós vagyok vele.
    Hihetetlen jó néha a páncélja.
    Ha gyengén páncélozott tankot látsz tölts be He-t,piszok jó.
  • yossarianHUN
    #415854
    60TP-vel van valakinek tapasztalata? Eddig nem nagyon találjuk a közös hangot, kezdem látni, hogy supportként kell használni a lassú reload miatt, ha brawlerkedni próbálsz, simán lepusholnak két lövés között. Az armorját se érzem egyelőre, az világos, hogy az alsó lemezt rejteni, de a felső lemez és a torony védettségével sem vagyok egyelőre tisztában, sidescrape-ben meg többnyire simán átlövöldöznek a széles lánctalp ellenére, gondolom a felette lévő vékony peremen át.
  • Plata
    #415853
    Hát igen,megesik hogy sokszor én is hülyeséget csinálok,főleg mert sokszor keresem is a bajt.
    De most is volt egy észlényhez szerencsém,amx 13 57 úgy gondolta hogy ő a jani és megkeresett majd ki állt elém és gold lőszerrel úgy gondolta rám táraz.Szerintem nem tudta mi az a Somua vagy hülye volt,de gyorsan fűbe harapott.
    Győzelem!
    Csata: Gleccser
    Járművek: Somua SM
    Szerzett tapasztalat: 3 438 (x2 minden nap az első csatáért)
    Szerzett kredit: 150 392
    Csatában elért kitüntetések: Nagy kaliber, Elit lövész, Kiváló sofőr jelvény: "II. osztály"
    Feltételek teljesítve! Jutalom: Kis dobozok megszerezve (5x)
    Megszerzett tartalék készlet: 19 456
    Őszesen 544 ezer credit jött.
    Egyébként egy észrevétel a Somua-ról,t8-10 csatában tökéletes az alap lőszer,T6-8 csatában gold kell.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.01.09. 13:55:15
  • HerrWolf
    #415852
    Ha valakit érdekelnek a tankok
  • suba53
    #415851
    A játék hevében sokszor nem ugrik be a jó taktikai megoldás. Velem is sokszor előfordul, hogy csak már a garázsban gondolom át, mást kellett volna csinálnom. Ösztönösen játszok, ami sokszor vezet tévútra.
  • Plata
    #415850
    Én ma Somua-val szemtől szembe megettem egy T8 prém táras olaszt alap lőszerrel ,ő meg csak goldot lőtt.
    Mázlim volt két ökör megvárta míg újra tárazok.Bisonte is meg caern ax is oda kozmált.
    Pilsen-en az egyik gyár épületben köröztünk hárman,de mindig egymás mellett jöttek így a roncs halmaz körül köröztem,nem jöttek rá ha az egyik jobbról jön másik balról le nyomnak,inkább köröztek velem együtt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.01.08. 21:16:25