418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • tutyimutyi2
    #412401
    Nem feltétlen, csak azok érhetőek el bármikor ami tier 1-től 5-ig vannak, amik tier6 és a fölöttiek azok átmennek reward tankba oszt majd késöbb megszerezhetőek/megvehetőek lesznek DE ha a peccs elött a garázsodban vannak akkor megtarthatod őket+ egyből fullosak lesznek(pl megszerzed a kv-13-at de nem játszol vele hanem megvárod ezt, átmegy reward tankba és azonnal megkapod a top modulokat mert nyílván nem lesz egyébb kifejleszthető modulja).

    Maala ha azt vesszük alapul hogy elvileg 14 ajánlat van megint akkor muszáj lesz még 1-nek lennie szerda reggel is. Mellesleg blitz-en már rég megtették a gold lőszerek sebzés nerfjét illetve a kép amit linkeltél az érdekesen néz ki tekintve hogy a su-100y goldja kisebb sebzésű és átütésű lesz mint a sima :D
  • Rammsch31n
    #412400
    Na hát ezért a parnacsokért kár lett volna annyira sietni.... viszont 4,6-al pont sikerült behúzni a Schwarzpanzert... :D
    Reggel jöhetne még valami kreditért, délután meg közkívánatra az arany WT xDDDD
  • Maala
    #412399
    :D:D:D:D:D "Nem nyúlhatunk hozzá a prém tankokhoz"

    Also, T92 arty AP 338mm átütéssel... VISSZATÉRTEK, BÉBI! Ez az. :-D
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2020.02.10. 18:45:25
  • Maala
    #412398
    Kedd du. lesz elvileg az utolsó ajánlat. Vagy elkúrják és szerda reggel lesz még egy 2 órán át. :-D
  • joe662
    #412397
    Meddig tart egyébként ez a BM?
  • Sherman0070
    #412396
    Videót megnéztem. Azt jól értettem, hogy amiket kivesznek, azokat ugyanúgy meg lehet szerezni, csak a bolt menüben ezentúl?

    így végülis nem vészes az egész, ráfér már a játékra 1-2 alakítás
  • Malarki
    #412395
    Itt a hivatalos bejelentés a sandbox változásokról:
    Sandbox changes

    Hát eléggé megkeverik a lekvárt ha ezek így kijönnek élesben is.
    Utoljára szerkesztette: Malarki, 2020.02.10. 17:14:51
  • Sherman0070
    #412394
    najóóóóóóóó....ennyi volt, ezt a blackmarketet ennél jobban el sem szarhatták volna
  • Plata
    #412393
    Kampányhoz hülye parancsok.
  • Maala
    #412392
    Camo?
  • Sherman0070
    #412391
    mikor történelmileg hiteles tankokat terveznek kivenni
    ezek meg akarják ölni a játék változatosságát low tierben?
  • Sherman0070
    #412390
    Jéééééééééééééééézusom
    Ezek bolondok
  • Plata
    #412389
    Több mint 50 tankot kivesznek a játékból,T62A-t is meg Jpanther 2-t is.
    Át variálják a tech tree-ket.
    Link.
  • joe662
    #412388
    Átképeztem öket a 65be,de elfelejtettem,és a progetto 46ot kerestem
    Prémtankba vissza lehet rakni bünti nélkül.
  • suba53
    #412387
    Ahogy nézem, most van 2 garnitúra BB-s legénységed. Visszarakni meg csak büntivel lehet. :-(
  • suba53
    #412386
    ez jó hír.
    Nem nézted véletlenül, hogy a többi BB-s legénység is megvan?
  • suba53
    #412385
    Általában amikor kivettek korábban egy egy adott eventre bérbe adott tankot, akkor a legénység mindig megmaradt a barakkban.
    Szerintem ott keresd. Ha nincsenek ott, az gáz.
    Én mindegyikből a garázs verzióval mentem, kivéve a németet, mert abban nincs legénység.
    És reméltem, hogy az event végén megmaradnak majd a barakkban BB nélkül.
  • joe662
    #412384
    Hüje vagyok,ott vannak,Progetto 46-ot kerestem
  • joe662
    #412383
    Srácok,ilyenkor mi van?
    Átraktam a bérelt progettoba a 8as 5skilles brigádot,erre ma nincsen itt a tank,a felszereléseket mondjuk pont lefosom,de a legénység hol lehet???
  • joe662
    #412382
    Sajnos vége,nekem hiányozni fog.
    399 csatát mentem ebben a módban
    Most akkor jöhet a tier 10 frontline
  • suba53
    #412381
    Én ma nem keltem fel hajnalban emiatt, de reggel rátettem 5,1 millát.
    Akkor délután vár egy plusz tank a garázsban.
    Remélem a 400%-os parancsnok is bent lesz a barakkban.
  • Lunki88
    #412380
    Érdekes módon most az oroszok többet adtak érte mint az EU szerveren.
    RU – 6,166,666+ Credits;
    EU – 4 511 111+ Credits
    (armoredpatrol)
  • Plata
    #412379
    Vége van a játéknak.február 10-ig volt.
    Licitem sem nyert.
    Nem mintha reménykedtem volna benne,csak heccből licitáltam rá 3 milláért.
  • joe662
    #412378
    Én biztos voltam benne, hogy Skill lesz a befutó,bár ekkora fölényre azért nem számitottam.
    Nem tudom, azt az AEG-csapatába kik voltak, de őket rendszeresen ilyen 7-0 - 1 vertük. Néha már sajnáltam őket.
  • Plata
    #412377
    Lehet hogy ilyesmi volt,korán volt,még a kávém sem volt kész,enyhén álmos voltam mert kb egykor feküdtem le.
  • suba53
    #412376
    Eleve minden nap csak déltől másnap hajnali kettőig volt. Reggelente azt írta, hogy kijárási tilalom van.
    Lehet hogy már tényleg vége, délben kiderül. De ha még tart, szerintem érdemes kihúzni tízesig.
  • Plata
    #412375
    Nincs már vége az eventnek?
    Ma reggel mikor voltam fent öt órakor valamit kiírt hogy vége,vagy benéztem?
    Álmos voltam szal lehet.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.02.10. 11:37:51
  • suba53
    #412374
    Pedig a parancsnok 400% skillel megéri a befektetett időt. És ahhoz legalább a tízes szint kell.
    Megszakadni sem kell, 3-5 percenként betolsz egy-egy tízes tankot, és összejön hogy észre sem veszed.
    ( A Skill4ltu lesz a nyerő. Áldom az eszem hogy hallgattam itt egy okos véleményre, és akkor csatlakoztam, amikor már látszott hogy melyik csapat húz el a többitől. )
  • Plata
    #412373
    Hát amikor az egész csapat bérelt szarból állt és ilyen nulla sebzéses bandát kaptam olyankor mindig elegem lett.
  • joe662
    #412372
    Én nagyon sokat mentem, majd du megnézem. De mivel javarészt bonuszok nélkűl mentem igy 28ig jutottam. Még tegnap is voltak olyan fogalmatlanok, hogy csak lestem.
  • suba53
    #412371
    Szerintem kínáld fel karitatív célokra. Biztosan van sok játékos, aki tudna vele mit kezdeni. És akkor nem kell bosszankodnod, hogy a nyakadon maradt.
    Ha nem akarod nagyon devalválni, kikötheted hogy minimum 5k csatával bíró jelentkező viheti. ( Bár az sem garancia semmire. )
  • Plata
    #412370
    Figy,a Cernarvon Ax nekem eddig nagyon be jött.
    Hihetetlen micsoda lövésekre képes az ágyúja,alap lőszerrel.
    Nem túl sok csatát mentem vele,mert nem sokat játszottam mostanában.
    Most ha tudok egy másik MMO-ban grindelek szabad időmben.
    Szeretném megvenni csütörtökön a 450 dolcsis bundle-t,oszt most WoT kicsit háttérbe szorult.
  • Plata
    #412369
    Én meguntam hamar a csapat csatákat,azt hiszem négyes vagy ötös szintig bírtam.
    Volt hogy 80%-ban csak nyertes csatákat mentem de annyira tele van az a mód hülyékkel hogy sokszor felhúztak.
    Legtöbbször fingjuk sem volt hogy mit kéne csinálni,mert szerintem még T5 tankjuk sem volt,csak be jöttek bérelt tankkal dísznek.
  • Sherman0070
    #412368
    Mindegyik outdated.
    Tier8ba még a legjobb prémekkel sem szeretek menni.
    Egyszerűen túl sok a 9,10es mecss. És azok fényévekkel jobbak az összes 8asnál.
  • joe662
    #412367
    Tegnap mentem párat ezzel a fos155el, 7v7ben, persze most 2es lőszerrel.Végre elkaptam egy bonuszt, 3 pontos csata volt aktiv, igy yolo time, és td vel kelett a legkevesebbet várni. Vicces jószág, amikor a 279ebola,nem mer kinézni rá:-D
    Volt egy okos krankenvágen is, sand riveren, a vizmosásban, ment fel, oldalba lövöm, critical 0, erre, bemegy a szikla mögé, hogy tornyozna:-D
    Amig ő lőtt 2 pattanót,addig kapott 1495minuszt, 2 böl szintén:-D

  • Maala
    #412366
    Miert vacak ajanlat? Szerezhetsz/hettel 2 db T8 premet is olcson, igazi love nelkul.

    F2p sztem tok jo ez.
  • joe662
    #412365
    A hónap kommentje:-DD
  • Megamax
    #412364
    2 dolog , bassza meg a kedves forumtárs és koszonom is neki. Miért nem tudta szimplán ellopni vagy tonkretenni mint egy normális politikus.
  • Sherman0070
    #412363
    Ez a sok vacak ajánlat után remélem arany WT lesz. :D
    Wg ennél jobban egy ilyen egyszerű eventet el sem ronthatott volna.
  • Rammsch31n
    #412362
    köszönöm a lehetőséget... de eddig úgyis nagy bullshit volt az egész BM... :) xD