418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • joe662
    #364667
    Miért nincs külön ajánlat annak,akinek már megvan a tank
    Kötsögwégé
  • Angelus1991ster
    #364666
    6,2 ezer FT-ért mit akartok még?!?! Kaptok egy Rudyt a pofátokba! kaptok hozzá legénységet! méghozzá 100%-osat! nem 50%-osat, mint más esteben! kaptok hozzá garázshelyet!! és még 1650 goldot!! Mikömég mi? ingyé kéne mi? francokat! kaptok mindjá ennyié prémium DW"-őt a pofátokba azt!


    Egyedül eddig a T-28E érte meg.
  • csagataj
    #364665
    Van a legénységben beépített BIA, mint májusban volt, vagy csak simán százasok?
  • McFrost
    #364664
    Köcsög WG, ezt olcsón adja, ráadásul ajándék legénységgel, de én nem ezt akarom megvenni! Rohadjanak meg! :DDDDDDD
  • viper07
    #364663
    Fogalmazzunk inkább így : De rendesek végre, ajándék 100% legénység, köszönjük WG :).
  • tutyimutyi2
    #364662
    jéé képesek adni hozzá 100-as legénységet :P
  • viper07
    #364661
    Na ezt nagyon éles szeműen és szerintem is okosan látod. Megjött Rudolf, vegyétek, megéri, tényleg nagyon jó tank.
  • stork13
    #364660
    Ha más cég meg tudja oldani, hogy adott országhoz más árat szab meg, akkor ezt nem látom hatalmas problémának vagy arculatrombolásnak.
    Ez csak mentalitás és/vagy akarat kérdése csupán.
    Itt ez nincs meg, gyanítom mivel túl kicsi ez a piac és EU a régiók közül amúgy is a legvégén van.
  • tutyimutyi2
    #364659
    a tegnapi csomagban konkrétan az volt az ajándék hogy megvehetted azokat a kis fun tankokat amiket csak akkor szerezhettél meg ha akkor már játszottál a játékkal. de ez még csak a jéghegy csúcsa gondolom nemsokára érkezik majd a BT-SV vagy a PZ. II J amihez hozzávágnak egy nagy halom aranyat hogyha esetleg szeretnéd a kis csöpséget akkor fizess érte 30k forintot :P
  • joe662
    #364658
    Szeva!
    Du 2kor indulok vissza
    21h után már wotozok
  • viper07
    #364657
    Na hali szabin vagy még :) ?
  • viper07
    #364656
    Stork neked is igazad van, de könyörgöm, mi itt nem magyarok, hanem európaiak vagyunk. Az, hogy nálunk sokaknak, sőt a többségnek ez a pénz akár egész napi bér, az nem a WG problémája. Esetleg kellene külön a volt szoc. országoknak árazás ? Kint egy szakmunkás keres mondjuk 12-15 eurót/óra, nálunk meg 1.000 Ft-ot. Ha ezek alapján ezek a csomagok 1.500 Ft-ok lennének, akkor Európa nagy részén nevetséges lenne a WG, hiszen gyakorlatilag ingyen osztogatja a tankokat, ami brand romboló lenne.
  • joe662
    #364655
    Januárban meg majd jön"Köcsög végé csak 1 napig árulta,és pont nem voltam otthon de megvettem volna"
  • viper07
    #364654
    Értem, valóban ajándék jellegnek kellene lennie, és az is ,mert 1 csomagban megveheted a tankokat, nem kell rá adott esetben éveket várnod. Hangsúlyozom ez szerintem a kezdő új játékosoknak szól.
  • stork13
    #364653
    "és ha ezt végiggondolod, akkor egy ilyen csomag 1-1.5 órás munkád bére, olcsó."

    20 eurós csomag sajnos itthon inkább kb 1 napi bér, ami sok embernek már nem kevés összeg a családi kasszából. Pláne, hogy ez csak 1 ablak a kalendáriumból. :)
  • Gyuszopapa
    #364652
    Világos amit írsz,de most azt nézem hogy ez egy adventi kalendárium tehát ajándék jellegnek is kell lennie,de gyakorlatilag teljes áron adják a benne lévő tankokat ez ehte lehúzás.Kérjek a gyerekeimtől pénzt az adventi kalendáriumban lévő csokikért?
  • viper07
    #364651
    Az a helyzet, hogy mint ahogy írták már okosan, vannak akik újak - sokan vannak -, nekik ez a low tier csomag hasznos lehet, hiszen még csak ott járnak. Mit szólnátok hozzá ha csupa tier 8-10 lenne, aztán megvenné a sok tudatlan ? Papa, Te folyamatosan a balfasz játékos állománnyal vagy elfoglalva - jogosan -, akkor azok meg vegyék csak meg ezt a csomagot és maradjanak tier 2-3 ban, nem lenne jó neked? Költsék a pénzüket inkább erre. Gondolkozzunk kicsit más szemmel is.
    Utoljára szerkesztette: viper07, 2015.12.03. 09:05:13
  • viper07
    #364650
    Senki nem szeretnék megbántani, de kezd elegem lenni ebből az állandó fikázásból, hogy milyen különbségeket tesz a WG a piacok között. Ez a projekt egy kőkemény üzlet. Minden piac azt kapja meg, amit a WG szerint elbír. Te is, én is ezt csinálnám a helyükben.Lehet őket lehülyézni, meg fogyasztóvédelmizni (ez mondjuk röhejes), de akkora vállalkozásuk van, ami világméretű, talán tudnak valamit. Ez a kalendár is csak inkább a feszkót gerjeszti a köreitekben. Megéri ? Jó mindig elégedetlennel lenni ? Nézd a jobbik oldalát mindennek. Kicsit megint gyerekek lehetünk, akik várják a titkot, várjuk mikor nyit az ablak, és ha nem tetsző dolog van benne, akkor megmarad a pénzed, de emiatt fikázni !, badarság. Egyébként a benzin itthon is sokkal olcsóbb keleten, mint nyugaton, van ahol 15 Ft különbség is van. Az autópályák mellett még drágább. Egy csomó cégnél a dollár és az euró egyforma értéket képvisel, ha amerikai vagy dollárban ha európai akkor euróban számolja ugyanazt. Tudomásul kell venni, hogy mi magyarok egy kalapban vagyunk a nyugati országokkal jelen esetben, és ha ezt végiggondolod, akkor egy ilyen csomag 1-1.5 órás munkád bére, olcsó. Egyébként meg miért nem az afrikai-akat nézed, akiknél Net sincs, azokhoz fényévekkel előbbre vagy nem ?
    Mit szólnál hozzá ha CSAK pénzért lehetne ezt a játékot játszani, mint sok társát. Szóval közeledik a Karácsony, próbáljatok örülni az életnek, a fontos az egészség !
  • Gyuszopapa
    #364649
    Az a legnagyobb gond hogy gyakorlatilag kedvezmény nélkül adják őket.Teljes áron tehát nem értem mi ebben az akció és ajándék jelleg.
  • lexlutor
    #364648
    nem feltetlenul abbol kene kiindulni, h mindenki mar 5 eve jatszik.
    es az h te kiselejtezed, az igy egy dolog.
    amugy tavaly ugyanezek 50-99 euros csomagba jottek volna... ahhoz kepest fejlodes. eddig.


  • joe662
    #364647
    Msi afterburn,ezzel tudod beàllitani miket irjon ki.A Rivatuner,rèszèvel pedig a helyzetèt,szìnèt,ès a mèretèt tudod beàllitani.
  • R3nton
    #364646
    Hát az első még hagyján, de második nagyon tré. Walert elég jól megfogalmazta, röhögtem is rajta, hogy tényleg így van. Az ingyen kapott szaros tier2eseket, amiket 3 csata után kiselejteztünk, most meg lehet venni pénzért :D
  • lexlutor
    #364645
    nem tudom hova izgultok elore. eddig ket nap ment le, egyik sem volt rossz csomag.
  • Lunki88
    #364644
    Mentem egy jó karikát a T-10el. :) A szemét O-Ho meg 2x is ellőtte a lövészemet meg az ágyúmat. Komolyan kell venni úgy látszik.
  • walert
    #364643
    Hülyét csinálnak belőlünk !
  • Angelus1991ster
    #364642
    Az ilyenkért vegzáltatnám őket a fogyasztóvédelemel. Elnézést a korruptság miatt, de eléggé egy alkalmatlan cég a WoT-hoz.

    Ha véletlenül egy jó dolgot tojnak ki magukból , az a többi szerveren 2-3-4x-esét. 2-3-4x-esvel jobban járnak.
    Amíg itt Tog II bérlés van addig ott T-34 Maraton.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.12.02. 21:35:50
  • walert
    #364641
    Aztán még hab a tortán, hogy máshol nem teszik ki ugyanazt a moslék low tieres csomagot többször és persze nem ilyen moslékok vannak, hanem normális tankok. A BT-VS tavaly hászor is volt ? Négyszer ? ötször? Kíváncsi vagyok rá ez a remek mai ajánlat hányszor lesz még.....
  • walert
    #364640
    Ezt ti is érzitek, hogy jobb előre kitéve. Hisz megvan, hogy melyiket vagy többet akarjátok megvenni és nem kell a napokat számolni, hogy 24 órán belül váltani kell a bankba vagy lesz akkor fizu. Tudod, hogy mennyi az ára, ha kettő között hezitálsz a legénység vagy bármi miatt el tudod dönteni, hogy anyagilag melyik jobb.

    Ráadásul az utolsó 9 packot pedig fél hónapig kiteszik, így bármikor megveheted. Arról nem is beszélve, ha szeretnél egy credit farmot, de noncs legénységed nem kapsz ám 100%-os legényeket, mint az ázsiain. Dehogy. Húzd ki őket szépen vagy költs rá goldot.
  • walert
    #364639
    Mint ahogyan szokták. Karácsony után jön a duma, hogy a winratja az egekbe emelkedett : 50.1% sajnos nerfelni kell. De sebaj, mert csak az ágyút veszik le és teszik rá a T 28-ét, meg a páncélból vesznek le egy 20 mm-ert,mert túl ÓPÉ ! Na akkor mm-re ugyanaz a tank lenne.

    Jah nem......bocs, mert a prém az lassabb
  • Fecó0207
    #364638
    Hát ez elég gusztustalan, ahogy az EU-t kezelik. Ezek után miért ne manipulálnák akár a csatákat is? Undormány.
  • barret
    #364637
    Teljesen átlagos csata :D Nálam volt már olyan felállás,hogy az utolsó 7 playernek 0 találata volt!
    És volt olyan csatám is,hogy az ellenség 14 tankja élte túl a csatát :D
    Amúgy milyen program az ami jobb fent zöld betűkkel mutatja a gép terhelését? Nem ismerem,de érdekel!
  • Fecó0207
    #364636
    Beetették a jó népet, és tömegesen rá is ugrottak ahogy kell. A WG csak jól járt vele. Később majd úgyis szétnerfelik. Kíváncsi lennék hányan vették meg.
  • barret
    #364635
    Nekem a T-28-cal volt az első csatám OP ! Utána meg az összes többi csata katasztrófa...
  • walert
    #364634
    Az meg a másik fele, hogy az amerikai szerveren kitették elpőre az összes akciót a csomagokkal együtt, hogy mikor vehetők meg és sok nem is csak egyetlen napig kapható, hanem fél hónapig. Így az ember kiválaszthatja, melyiket akarja megvenni, melyik a nekivaló. Ha megnézed, nincs is ilyen talicska tier 2-es noobtank ott

    WG nem csippanccsa az európait


    Utoljára szerkesztette: walert, 2015.12.02. 19:40:11
  • tutyimutyi2
    #364633
    hát igen sokkal jobb az ázsiai szerveren lévőknek pl.:amikor hónap tankja akció van akkor náluk nemcsak a legénységnek van plusz 50%xp hanem azon ág összes tankja is 50%-al több xp-t kap aztán volt az eu szerveren az hogy pár napra meglehetett szerezni jg8,8-at meg tog II-t mindez az ázsiain már vagy másfél két hónappal azelött is ment ráadásul sokkal egyszerűbb küldetésekkel továbbá ott úgynéztem több és jobb küldi van mint itt illetve nagyobb leárazások. :P
  • walert
    #364632
    Erre azlrt ne vegyél mérget
    Utoljára szerkesztette: walert, 2015.12.02. 19:13:03
  • Angelus1991ster
    #364631
    Ja lehetne. Csak értelmetlen lenne az a bündli, mert karácsonyi ajándékként kapjuk meg a 43.M Toldi III-at.
  • walert
    #364630
    Nálam lehetne egy "magyar csomag / hungarian bundle" egy Turán III és Toldi. Kiegészítve 50x Gulyással, mint 10%-os ellátmánnyal és némi golddal mondjuk 10-15e-ért

    De nem képzelek, annyi kreatívitást és főleg jó szándékot ezektől
  • Angelus1991ster
    #364629
    Wg-t sose lehet elfogultsággal vádolni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mennyire egy alkalmatlan egy cég ez, nap mint nap megerőszakolják a WoT-ot. Mint George Lucas a midichlorianokkal a Star Wars-t
  • walert
    #364628
    Hadd kérdezzem meg, hogy mi indokolja, hogy most már nincsen "Top of the tech tree"? Valamilyen elhallgatott káprázatos akciósorozatoknak nézünk még elébe, ezek után az üdítő adventi ajándékok után, ahol megvehetjük a meglevő low tier tankok reemakét, a régi karácsonyi ajándékaikkal együtt vagy ebből már hagyomány lesz ?

    Úgy értem megszűnik a "Top of the tech tree" vagy valami lesz helyette, mert pár hónapja is azért, mert volt az ajándék Dikker max küldi, azért már nem is járt nekünk ez. Mi lehet mögötte, hogy nem látom melyik ág akciós ?
    Utoljára szerkesztette: walert, 2015.12.02. 18:24:07