418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • XenHai
    #1508
    Megint ezek a negatív hullámok !!
  • Scharnhorst
    #1507
    Eszembe jutott itt a Tigris káromlás után egy részlet egy fantasztikus filmből :D Kelly hősei végén mikor Csodabogár megvette a Tigrist :)

    -"..., de h ezt a tankot megvetted komplett őrült vagy."
    -"De mikor olyan gyönyörű tank."
    -"Egy kalap szar."

    :D :)
  • XenHai
    #1506
    Köszi!
  • Ulvar
    #1505
    Én erre startolnék :).

  • datango
    #1504
    nincs mit.
    Találtam egy másikat aminek a neve: "Magyar királyi honvédség fegyverzete" sztem az is ilyen lesz csak a magyar tankokkal.
    Volt mégegy valahol az angol nyelvű volt. na majd megnézem!:)
  • TOMSILENT
    #1503
    Ez valami állat zene :D
  • XenHai
    #1502
    Jó kis cucc nincs még belőle több
  • Barrett 50 Cal
    #1501
    Köszi szépen:)
  • XenHai
    #1500
    Ez is zsír!
  • TOMSILENT
    #1499
    Hogy ez mekkora szar. Ne vedd bunkóságnak nekem ez nem tetszik...egy ww2-es játékba nem ilyen zene kell....
  • Meteora4
    #1498
    ez se rossz ;) panzerkampf
  • Meteora4
    #1497
    sabaton 4ever :)
  • XenHai
    #1496
    Mázlis! Szerintem inkább ez!
  • Ulvar
    #1495
    Orbitálisan nagy mázlista lövés. Hidd csak el.
  • Eagle16
    #1494
    Akkor jól jegyzed meg ezt a kilövést, mert valószínűleg nem lesz több ilyened :D
  • Kopiati
    #1493
    Néha úgy érzem ez a dal nagyon illene a játékba:D Fire
  • Savage85
    #1492
    Na csak azoknak akik nagyon szidták a kis Hetzert! Beszereztem egyet és a második csatámon sikerült is vele kilőnöm egy King Tiger-t igaz 30% élete volt de hát na.
  • datango
    #1491
    Sziasztok , korábban irtam, hogy akit érdekelnek ezek a harckocsik , azoknak feltöltöttem egy rendkívül jó könyvet! Aki akarja érdemes elolvasni.

    Hackocsik
  • TOMSILENT
    #1490
    Ez is komoly videó....

    Afrika Korps
  • TOMSILENT
    #1489
    0:39-nél mekkora hatalmas ágyú van... az szép....

    Original Panzerlied
  • Scharnhorst
    #1488
    Hát azt már nem hallani kell hanem nézni h égsz el :D :)
  • Ulvar
    #1487
    Játékba? nem kell zene nem hallom ahogy az arty löveg felrobbantja egy lövéssel a 30-40el mozgó tankom. :)).
  • Eagle16
    #1486
    Én először azt hittem hogy a macskánk nyávogott :DD Még rá is néztem mi baja van szegénynek :D

    Csak Leopardos felderítő küldetésen szoktam zenét benyomni, mert a többinél ha veszítünk idegesítő lesz a muzsika :)
  • Kopiati
    #1485
    A legjobb játékhangXD a kutyaól adja ezt a hangot...mindig mosolyt csal ember arcára...
  • Boron Power
    #1484
    Még melózok :)
    De kben egy régebbi jcsr-es is játszik ezzel, a belső fórumon a legalsó topicban esett már szó róla.
  • XenHai
    #1483
    atya jösz ts re ?
  • Me0w
    #1482
    Dehogynem... 'Enemy spotted. Ricochet! We just lost a track! Bail out! This vehicle just had it!' =)
  • Boron Power
    #1481
    El kell találni a megfelelő hangerőt, hogy a harci zaj is szóljon, de azért az nem rossz, amikor azt zúzzák a füledbe, hogy "panzer elit, burn to compete, never retreat" az jót tesz a beleélésnek.
  • XenHai
    #1480
    A háttérben ezt is lehet hallani ! Én is sabaton + red alert ruszki zenék :D
  • Porsche911
    #1479
    Én átmentem egy kerten és kutyanyüszítést hallottam az egyik pályán.Mondom WTF legyalultam egy kutyát?XD Aztán egy következő meccsen ugyanott megint hallottam.Érdekes miket raknak bele a játékbaXD
  • Torzonborz
    #1478
    zenét hallgatni csata közben ???

    van e szebb zene mint a lánctalpak csikorgása, a lövegek morajlása, fém hangja a fémen és a robbanás melyet halálsikoly követ.

    ugyan már , ezzel semmi sem ér fel.
  • Scharnhorst
    #1477
    Hehe :) Nekem is favorit a Ghost Division :)
    de a Panzer Battalion, Talvisota stb. is adják hozzá a hangulatot :)
  • Boron Power
    #1476
    Én is Sabatont :)

    Illik hozzá a zúzós zene és a legtöbb szám témája is.

    Pl. egyik kedvencem a Ghost Division, Erwin Rommel 7. páncéloshadosztályáról szól:

    Link
  • Scharnhorst
    #1475
    Kicsit érdekes kérdés de kíváncsi vagyok rá ki mit válaszol :D :)
    Játék közben a játék eredeti zenéjét hallgatjátok avagy külön benyomtok valamit (ha igen akkor mit)?
    Én például Sabaton-ra szoktam zúzni :D :)
  • Boron Power
    #1474
    Japán? :)
  • TOMSILENT
    #1473
    Meg kaptam a választ a Wargaimg.net-től. A következő sorokat kaptam.:

    "Szia,
    pillanatnyilag minket koncentrálnak amerikai tankokra. Amikor készek
    brit, francia és japán járműveket fogunk hozzáadni. Ami a másikat illet
    nemzetek, ők egy hosszú perspektívák."
  • Me0w
    #1472
    A multkor lattam, ahogy egy Panther lerendezett 2 KV-t, nagyon csunya volt nezni is. Megprobaltak toronnyal legalabb utanafordulni, nem sikerult :)
  • RatBaG #1471
    azért azt tegyük tisztába, hogy a tigrisnek nem a KV az ellenfele, hanem kettővel felette az IS, az pedig nagyon is tápos.
    a KV is halomra lőtt mindenkit, amikor még csak kb vele egyszintű panzer4-esek, t34-esek voltak az ellenfelei...
  • LSSAHPAUL
    #1470
    A pénz az oké azt hozza mert ha felrobban is csak 6k a javítása, lőszer is nevetségesen olcsó, csak egy bibi van, a fordulás. Pl a KV nem is fordul úgy hogy megnyomod az A,vgy D betüt. Olyan lassan fordul hogy nincs rá szó :) A kv3 ugyanez tán még lassabb, ráadásul a progi berak az ellenfélhez egy jagdpanthert vagy más kedvenc tankunkkal egyenlő járművet és már kiis van cseszve az egész teammel. És ott van még a dombra felmenetel.. áh nem akarok ilyen lehangoló hangnemet megütni, szal jó tank családos, elfoglalt, játék alatt dolgozó vagy más játékkal játszó embereknek mert bebassza az autógázt és 1-2 percig mást is csinálhat.
  • Porsche911
    #1469
    Arról van vkinek infója,hogy mikor kezdődik a nyílt béta?