418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Ulvar
    #2347
    EZ NAGYON SÜTI!!!

    Ha jól értelmeztem a Squados dolgot. Egy tankba beülhetünk 2en 3an és egyik irányít másik kezeli a tornyot harmadik pedig lesz a kommander.

    5000 aranyat kapunk + az eddig megszerzett XPt free XPben. Szeptember első hetén jön az új patch.

    T1 től kezdjük újra az egészet de ki nem szarja le ha 5000 aranyat kapunk + XPt :)))).
  • Porsche911
    #2346
    http://game.worldoftanks.com/news/general_news/stand_by_till_1_09

    Ez talán érdekes lehet számotokra:D
  • TOMSILENT
    #2345
    Északi parton voltál? :D mert a déli parton mi-24 helikopter is volt az idén csak nem mentünk be mivel úton voltunk haza....hmmm majd jövőre :D
  • Forolto
    #2344
    7 rugó?Az nem sok egy kicsit?Tom h ez 100on 100at eszik de akkor is.:D
  • Madmano
    #2343
    Működik nektek a játék?
  • LSSAHPAUL
    #2342
    Akkor tudod hogy nem szabad rámászni mert ez a góré tankja,7000ft-ért visz egy kört vele, szal félti és úgy kellett elcsalni.. de észrevett 5 másodperc után szal csak 3 kép készült, egy mikor mászok fel (csővön :D) egy amit linkeltem, és egy mikor nyul értem egy kéz :p
  • nagypite
    #2341
    jaja az egy t55 teljesen más a tornya és infra van rajta.
  • TOMSILENT
    #2340
    Én is álltam azon a tankon szóval... Balcsin....
  • Forolto
    #2339
    Ha mákod van a játékban is találkozhatsz vele.
  • LSSAHPAUL
    #2338
    :) Tudtam hogy valamelyik okostojás lebuktat :P
  • Ulvar
    #2337
    bezony! :).
  • TOMSILENT
    #2336
    Az egy 55-ös akna szedővel. És szerintem nyaraláson voltál ott. :D
  • Forolto
    #2335
    Fincsi tankok a jagdpantheremnek....
  • zoltang
    #2334
    World of Tanks - Amerikai tankok képekben

  • LSSAHPAUL
    #2333
    Ülök civilben a T44-esemen ;)
  • XenHai
    #2332
    Jó kérdés nekem 10 ig van!
  • crossy104
    #2331
    Frankó! Prámiumon vagyok délutánig.Meddig tarthat a szerverek újrainditása?
  • XenHai
    #2330
    Restart van!
  • crossy104
    #2329
    Be sem enged.
  • Renohun
    #2328
    Mást is ledobott?
  • Jeffjohnson
    #2327
    Igen valószínűleg.
  • Hurkans
    #2326
    Valakinek eszébe jutott-e az hogy a release német és orosz tree-n alul található Special Tanksból a két (Gift) az a bétásoknak járó tank lesz-e?
  • Ulvar
    #2325
    Nem rossz nem rossz csak nem ilyen a jó.
  • LSSAHPAUL
    #2324
    Nekem mai napig megvan, kihivásnak és jellemerősítőnek tökéletes, jobb mint fél év egy tibeti kolostorban. Nemrég kipróbálta Leonid haverom és elvolt szörnyülködve pedig ez már picsa az alaphoz képest, a legénység maxon van, és mindenből a legjobb van rajta.
    Ha valaki most vesz KV-ét nem bánnám ha elmesélné a benyomásait :D
  • Jeffjohnson
    #2323
    Amcsi tankok:
    KATT IDE
  • crossy104
    #2322
    Ma este hattól, holnap estig orrvérzésig.Max cigi, kaja szünet, pár óra alvás.
  • lammaer
    #2321
    Amúgy számold ki, hogy játszol e annyit egy nap hogy a 250 goldot ne érje meg direktbe pénzzé konvertálni...

    Ha egy nap csak 2-3 órát tolod, és a pénz a lényeg, lehet hogy jobban jársz ha nem premiumot veszel hanem csinálsz a 250 goldból 100k-t (asszem 1 gold 4 credit)...

    Egyébként nekem is PZIV körül volt az első igényem premiumra. Jól ki van találva, hogy amikor rákap az ember akkor érezze magát ösztönözve egy kis invesztálásra.
  • CAD
    #2320
    Szovjet heavy oldalon a KV eleje volt a legkatasztrofalisabb. Neha meg mindig felriadok ejszakankent mikor elovillan a tank kepe, es sirogorcs kerulget mikor meglatom a jatekban.

    KV2 tornnyal es 107mm gun-nal mar egesz hasznalhato, ahogy a KV3 is jo sniper... csak ne kelljen vele mozogni.
  • crossy104
    #2319
    Én premium nélkül jutottam PIV-ig, de itt lehet észrevenni a hiányát.Ma este veszek először premiumot.300 ezer kell még a 3601-ig.Már nagyon várom.
    A legnagyobb szenvedés a PIII-volt.Nekem is mondta néha az asszony, hogy kimossa a számat.
  • Me0w
    #2318
    Jah, en is el... par goldot ilyenre :/
  • lammaer
    #2317
    Annyit hozzátennék, hogy mai fejjel emberek tréningjére/átképzésére már nem pazarolnék 300 goldot.

    A 20.000 credites opció is elég jó, abból a 300 goldból egy napi prémium kijön, ami többet ér. Az emberek egész hamar tréningelődnek amúgy is (és mintha premiummal még gyorsabban mennének fel a %ok)
  • Me0w
    #2316
    Nem a felettuk levo jelzes, hanem a loveged ^-je kozepen :)
  • lammaer
    #2315
    Érdekes, nekem még sose tűnt fel hogy annak a jelnek változna a szine. Az egyetlen amit eddig észrevettem hogyha eltalálok valakit fehéren felvillan.
  • crossy104
    #2314
    Köszönöm!
  • lammaer
    #2313
    katt ide
  • crossy104
    #2312
    91%-osak az embereim.Ha veszek holnap egy 3601-est, akkor az embereket hogyan tudom áttenni?El kell adnom a IV-est is, úgy lesz meg a pénz.Segitsetek légyszives.
  • BoneDragon
    #2311
    Ez a játék closed beta? Kedved kaptam egy kicsit tankosat játszani. :)
  • PrasCo
    #2310
    Felrakod rá a komolyabb tornyot, aztán a nagyobb csőhosszú 75-ös, és örülsz, amikor kilövöd a KV-IS-eket. :]]
  • crossy104
    #2309
    Tényleg jó lenne, ha egy okosabb ember leirná, melyik tankra milyen lőszer mire jó.
  • crossy104
    #2308
    Panzer IV-em van még.Nekem a következő a tapasztalatom.Megvettem rá a 105-ös rövidcsövüt, "méret a lényeg alapon" de ott csak HE vel tudtam sérülést okozni mindenkinek, az AP sorra lepattant.Itt irták a srácok, hogy cseréljem le a drágább 75-ösre, mert annak nagyobb az átütése.Meg is tettem.Feltöltöttem AP-val, és igazuk lett.Az eddigi nulla kilövések után sorra lettek kilövéseim, szinte mindig.A legtöbb négy volt eddig.