418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • crossy104
    #2507
    Van egy havas pálya, ott aztán szépen visszaesik az fps.
  • crossy104
    #2506
    Jók az új pályák.
  • Savage85
    #2505
    Mármint az orosz szerón.
  • Achmed927
    #2504
    Értem. Köszi.
    Akkor legalább nem kell mindent tuningolnom, mivel úgy is átugrom őket egyből.
  • Achmed927
    #2503
    Nem lesz mit eladni, mivel nincs tankod. 0-áról kezdesz, de amit gyűjtöttél megkapod és szabadon fejleszthetsz. Persze amíg van exp-d meg lóvéd.
  • Savage85
    #2502
    Már eladni sem lehet a tankot vagy mi?
  • lammaer
    #2501
    Teljesen triviális hogy élesben már semmi sem jár a free embereknek. Pont ez a lényege az Free To Play játékoknak. Vmivel csak pénzt kell keresniük :)
  • lammaer
    #2500
    Nem. A fejlesztéseidet nullázzák, viszont az összes XPdet amit eddig szereztél megkapodfree XPben. Abból aztán azt fejlesztesz, amit csak akarsz. Persze visszamehetsz egyből oda is ahol tartottál, viszont egy zsák XPd marad, hiszen nem kell fullra fejleszteni mondjuk a PZ IV-et ahhhoz, hogy menj a Vk3601-re (normál játékkal nyilván mindenki beleölt egycsomó XPt az aktuális tankjába hogy élvezetesebb legyen).


    A #2491-ben szerzett táblázat alapján pl potom 209.000 XP-ből el lehet érni az IS3-at...
  • csabiz
    #2499
    Az orosz béta hivatalosan élesbe megy elég nehéz fejlődni most már h nem jár a napi 150 gold na meg új tankok vannak (Jadtiger,KV-220,A-32) és új pályák,de azok nem olyan népszerűek a játékosok között...meg mondhatni 2naponta finomítják a játékot ujjabbnál ujjabb patchekkel jelenlegi 0.5.4.1.
  • Me0w
    #2498
    Vegyel premiumot :)
  • Scharnhorst
    #2497
    Érdeklődnék , hogy aki a német medium ágon játszott eddig, mit tud mondani a VK3002(DB) és Panther párosról? Mekkora különbség köztük, mennyire lehet velük pénzt szerezni, milyen gyorsak illetve milyen löveg rakható rájuk?
  • Savage85
    #2496
    Hát ha meg már nincs +gold az orosz szerveren akkor igazán kivehetnék, hogy csak premiummal lehessen party.....
  • Achmed927
    #2495
    Nem azt tudod majd csak megvenni amit már elevel kifejlesztettél ? Vagy a megszerzett exp-ből új ágat tudsz fejleszteni ?

    Amúgy sima ügy a Ferdim. :D Még marad is. :P
  • lammaer
    #2494
    És igy derült ki, hogy az 540K XPmből kijönne a T44 meg a Jagdpanther, viszont 3.5 millám nem nagyon van :)
  • lammaer
    #2493
    Szuper vagy :)
  • lammaer
    #2492
    Izlések és pofonok. Én jobban kedvelem a mozgósabb tankokat, ahol aktivan eldönthetem hol és ki ellen akarok harcolni. Néha még TDvel is ezt csinálom, nem jön be nagyon a kempingelés.
  • RatBaG #2491

  • Achmed927
    #2490
    SZerintem jobb a tankvadász oldal, én nem szeretk rohangászni. :D Megvárom amíg ti jöttök elém. :D
  • Achmed927
    #2489
    AZért nem rossz. :D
    Tuti megveszem, amint lesz rá lehetőségem. :D
  • crossy104
    #2488
    Tök jó játszani vele.Legalább kipróbálom a páncélvadász oldalt.Eddig mindig csak tankom volt.Legalább szerda reggelig elleszek, nem hiányzik.
  • Eagle16
    #2487
    JgTiger stats:
    Health 1600
    Speed limit : 28km/h
    Treverse speed : 18 deg/sec
    Armor : 250/80/80

    Azé' laza az az 1600Hp meg a 250mm-es frontpáncél :D
    Igazából csak az ISU BL-10-es ágyúja viszi át szemből nagy valószínűséggel, az Is-7 és a Maus ágyúja szerintem ehhez kevés. Alap lövedékkel szerintem 10-ből 9 alkalommal le fog pattanni.
    Oldalt meg 80mm...hát igen, onnan már egy t-34-es is sebezni fogja :D
  • lammaer
    #2486
    Igy van. Az oroszoknál megjelent már egy rakat patch, ami az EU béta szerverekre nem került fel. zért van az, hogy jövő héten az EU szerverek 0.4.5-ről jópár orosz patchet egyben kapnak meg és igy ugrunk mi is fel az 0.5.x-re.
  • crossy104
    #2485
    Nálam sem ir bétát.
  • peter9228
    #2484

    :P
  • Jeffjohnson
    #2483
    igen!
  • crossy104
    #2482
    Itt már 054-ről 0541-re van frissités.Regisztem, most töltöm le.Szórakozok szerdáig tankvadásszal, meg arty-val.
  • Eagle16
    #2481
    Szóval az első nap el kell költeni annyit, hogy másnap megkapjuk a 150-et :)
  • Forolto
    #2480
    hmmmm ez biztos?
  • Porsche911
    #2479
    Na akkor erre figyelni fogok.
  • lammaer
    #2478
    Mondjuk ez nem egy komoly limit. Az első lépés a havi prémium megvétele, az benyomja az átlagembert 3000 alá. De azért jó tudni.
  • lammaer
    #2477
    Szerintem nem, az orosz az már élesben megy, nem béta.
  • Jeffjohnson
    #2476
    Question: In one of the post, a mod reply that there is still a 3000 gold cap per account when the server is up but we'll get 5000 gold plus our existing gold amount. So can I assume that we'll not get the daily 150 gold until we spent the gold and it go below 3000?

    Just want to clear this up before players start crying about not receiving their daily dose of gold :P


    Overlord: Yup, it will be this way.
  • Savage85
    #2475
    Beregelsz a wot.ru-ra és letöltöd az ottani klienst és már játszhatsz is.
  • crossy104
    #2474
    Hogy csináltad? Leirhatnád, mit és hol kell átirni, hogy kipróbálhassuk az orosz szervert.Előre is köszi!
  • Porsche911
    #2473
    Amúgy ez a poroltós cucc,hogy lesz? Egyszer megveszed és akkor már mindig lesz vagy,ha elhasználtad akkor újra meg kell venned? Mert az ide belinket SU-152-es vidiben úgy láttam nincs megszámozva ebből gondolom h akkor elég egyszer megvenni.Pontosan,hogy lesz ez?
  • Savage85
    #2472
    Az orosz szerveren van még napi gold?
  • Forolto
    #2471
    új map:Egy francia látkép,nevet nem találtam:

  • Forolto
    #2470
    Új map:Lybian desert



    Hogy kerülnek ide orosz tankok.:)
  • Forolto
    #2469
    Egy új map.

    Siegfried line

  • Forolto
    #2468
    A rangjelzések és érdemrendek végre képekben!