53
Közeleg anyák napja
  • lacrimabilis49
    #1
    Közeleg Anyák napja.Ilyenkor az ember kicsit elérzékenyül és azon töpreng,mivel is ajándékozza meg édesanyját.A szokásos tulipán helyett most valami mást is ajándékozna de nem tudja,hogy mit.Rengeteg lehetőség van és tényleg az egyszerű kis mütyürkétől a drágább ajándékig széles a sklála.Ti mit gondoltok?Esetleg tudtok ajánlani olyan helyet ahol a tanácstalan ember is talál valami elfogadhatót.
  • pxxl
    #2
    én tudom h felhívom h boldog anyák napját, majd egyszer lemegyek. :) se autóm, se pénzem, se idom nincs 130km-t utazni.
  • Aquir
    #3
    és még így is meg lehet lepni valamivel :)
  • SigS
    #4
    Ja, pl. hogy nagymama lesz 40 évesen
  • SigS
    #5
    Közeleg nayák napja
  • pxxl
    #6
    azt már tudja, h nagymama :) de nem 40 évesen lett az :D
  • byzhouse
    #7
    miért érzékenyülne el bárki is ilyen hülye szokás miatt? O.o
  • Lacee86
    #8
    Hát sok érzelem beléd se szorult, azt látom...
  • Tinman #9
    Bizony! Közeleg a mayák napja! Fusson ki merre lát!

  • SHADOWEYES7
    #10
    Baromságokat ne kommenteljetek!
  • pxxl
    #11


    #8
  • Mephike
    #12
    Nem sok ünnepnapot tartok számon, de az anyáknapja a születésnap és a karácsony mellett van nálam fontosságilag elkönyvelve. Szégyelném magam, ha elfelejteném.
    Byzhouse, remélem majd ha szülő leszel, a gyerekeid is ílyen mély együttérzéssel fognak viseltetni feléd... bár jobb ha az ilyen ember nem szaporodik.
  • SHADOWEYES7
    #14
    #10
  • Bandee1987
    #15
    szorri. töröltem.
  • Narxis
    #16
    Lassan már mindennek és mindenkinek van napja. Anyák napja, költészet napja, egészség napja...halottak napja. Szerintem ez hülyeség, vagy kényelmesebb a 365 napból 1 napon emlékeztetni a szeretteidet arra, hogy fontosak neked?
  • asorabor
    #17
    moderálva
  • lacrimabilis49
    #18
    Köszi a tanácsot.Holnap úgyis ráérek legalább van időm szétnézni és keresgélni a kuponos akciókon.
  • Cat 02 #19
    Valamiből meg kell élni.
  • Lacee86
    #20
    Ez nem az emlékeztetésről szól, de anyukád ennyit nem érdemel meg, h anyák napján felköszöntsd??
  • Metalmilitiakid
    #21
    nem is te lennél :D
  • Rage47
    #22
    miért érdemli meg?
  • eLiXir
    #23
    22 komment kozul te vagy az elso aki ajanl vmit, elszomorito, marmint az arany...
  • Rage47
    #25
    de reklám :|
  • Hegi90
    #26
  • Sickness
    #27
    anyák napja
  • mikiking
    #28
    Mikor van anyák napja ?
  • neoG
    #29
    Május első vasárnapja
  • Gladiator
    #30
    hallod, kurva reklámjaiddal húzzál már a pékbe. Mit hírdeted az aréna plázát mindenhol?

    btw, lacrimabilis49 = asorabor
  • Gladiator
    #31
    hirdeted rövid i... -.-
  • eLiXir
    #33
    ja...epic lol
  • JagFater
    #34
    Pl. azzal, hogy nem mész haza. :-D
  • Lacee86
    #35
    Írsz egy szép verset, vagy csinálsz egy fotókból összeállított montázsszerű képet stb. Vmi egyedinek lehet h örülne. :)
  • Mr_no_NaMe
    #36
    debunkóparasztarcú itt némelyik...én úgy nőttem fel, hogy anyák napja van, és legalább olyan fontos mint a születésnap..ha egyáltalán ilyen hülye sorrendekbe bele akarunk menni (ne akarjunk). Egy nap, amikor az anyáké a figyelemcsokor. Szokás, kultúra, van azt kész. Jó, most lehet mondani, hogy nem kéne ez a nap, mert minden nap úgy kéne élni, mintha anyák napja lenne, de ez megint csak kötözködés.
    Ha valaki inkább felbődül, minthogy vegyen 1 szál csokit, vagy énnemtudommit az anyjának, aki miatt legalább ülhet a seggén és babmulhatja az sg-t, akkor ezt inkább az anyukájának bődülje.
  • Goruck
    #37
    volt egy rajzfilm, sokat törtem a címén a fejem, de meg van: NED varázsgőtéje! :D Nemtudom ismeritek-e, ott azthittem, hogy anyáknapján az anyukáját kell elajándékozni másnak. Ill. mindenki elajándékozza az anyját anyáknapján. Azóta anyummal mindig ezen poénkodom ilyenkor...:)

    Ez csak ilyen szösszenet volt :)
  • Vlala #38

    Velős. Kicsit kirohanós, de velős. :)

    Kiegészíteném még azzal, hogy hogy nem kéne ez a nap, mert minden nap úgy kéne élni, mintha anyák napja lenne. És nőnap, és Valentin-nap, és Karácsony is. :)
  • norbre
    #39
    szerintem soha nem az ajándék a lényeg, hanem hogy a másik érezze hogy (örömmel, jó szívvel)gondolunk rá.. és ezt ki lehet fejezni egy öleléssel is vagy azzal hogy felhívod pár percre

  • BenceYCE
    #40
    Hmm

    Az Édesanya nélkül felnövőktől eltekintve azt hiszem azok az Édesanyák akik olyan gyermeket neveltek erre a világra, aki egy ilyen egyszerű, de annál nemesebb ünnepet is megkérdőjeleznek, talán meg sem érdemlik, hogy megünnepeljék.
  • norbre
    #41
    mennyiben kérdőjeleztem én meg ezt az ünnepet? csak annyit próbáltam elmondani hogy nem a mennyiség hanem a minőség a lényeg
  • BenceYCE
    #42
    :)
    Félre értettél, nem is Rád céloztam, hiszen csak úgy általánosságban mondtam és főleg azért Neked, mert ahogy olvastam a véleményed és a hozzáállásod közelebb áll hozzám mint mondjuk #7 vagy #16 :)
  • norbre
    #43
    akkor félreértettelek.. bocsi :)