69
Tales of Fantasy - Capture Beasts Conquer Worlds (Free MMO)
  • Tomy Lee
    #1
    Ápr.13 CB
    Azaz holnap!
    ToF
    Homepage
  • Tomy Lee
    #2
    Csak regisztrálni kell és küldik is a kulcsot.1 Account-hoz 1 béta kulcs jár!
  • milk4
    #3
    Ha free,akkor minek kell béta key?
  • Tomy Lee
    #4
    Mert egyenlőre zárt béta tesztelés fog történni(closed beta).
  • Tomy Lee
    #5
    Karaktereket nem fogják törölni CB után
  • Probatbicol
    #6
    Én kipróbáltam az alfa teszt alatt. A grafika közepes, a karakterek, páncélok szépen kidolgozottak, de a táj elég egyhangú. Az újdonság az benne, hogy mountot kapsz már egész az elején és lóhátról lehet harcolni. Viszont a ló alig gyorsabb mint gyalogosan, gondolom később lesznek gyorsabb mountok is.
    Az újdonság kb ennyiben ki is fújt, ami nem tetszett, hogy nagyon lineárisnak néz ki az eleje, egyik npc küld a másikhoz, aki ad egy küldetést a környéken tekergő mobok irtására, ha ezt leadtad akkor küld a következő npc-hez stb.
    Az érdekes volt, nem tudom az alfa miatt-e, de ugyanazt küldetést fel lehetett venni 2-3 npc-nél is, és ha kinyírtál pl. 10 tigrist akkor azért egyszerre több helyen is kaptál jutalmat.
  • Hegi90
    #7
    de miért zárt, ha bárki kaphat kulcsot?
  • Tomy Lee
    #8
    Maradt esetleg meg v.mi screen shot-od róla?Pár ingame képet beszúrhatnál ide.
    Ez a mount dolog engem kimondottan érdekel(erre is kaptam fel a fejem mikor megláttam a játékot).
    Az a quest npc-s dolog egyértelmü a korai fázis bug-nak köszönhető
  • Tomy Lee
    #9
    Most erre milyen választ vársz?
    Szerinted én neveztem el closed beta-nak?!?lol:D
    Ott 1 kulcs,gyerünk kipróbálni.Ennyi.Lényeg,hogy mindenkinek van rá lehetősége..
  • Probatbicol
    #10
    Nem csináltam képeket, de holnapig már csak kibírod valahogy :)
  • Tomy Lee
    #11
    Ki fogom bírni:-)
  • triplet
    #12
    Regisztráltam, de nem kaptam beta kulcsot. Ilyenkor mi van? a hivatalos oldalon rákattintottam a grab a key-re, bejött egy oldal, ott a reedem closed beta activation key-re kattintottam, szintén bejött egy oldal, ahol a get referal linkre kattintottam, alul megjelent egy link amit megnyitottam, majd bejött megint a hivatalos oldal, és mutatja hogy hogy kell letölteni(game download and how to enter te game)

    Ilyenkor mi van?
  • Tomy Lee
    #13
    Először is regisztrálni kell(aktivációs email),bejelentkezni majd ezután a grab key és az ott kapott kulcsal a grab alatti menüpontban aktiválni
  • Crokin
    #14
    De ez valami linket ad, kulcsot nem, én se vágom...
  • Tomy Lee
    #15
    Register(itt),activate game oldalon a game kiválaszt,activate,most email-ed megnézed,klikk a hosszú kék linkre,kiírja hogy activation done,visszamész ide,itt már elvileg be leszel jelentkezve ha nem akkor login-olsz,grab key,redeem closed beta key erre klikk,itt vársz kicsit majd get referral link,kimásolod a linket amit adott és megnyitod,grab key,itt még mindig nem lesz kulcs tehát még egyszer ugyanaz a folyamatot eljátszod(redeem cb key utána link kimásol majd megnyit),ismét grab key és ott lesz a kulcsod.

    Utána aktiváld a grab pont alatt
  • Monoton
    #16
    Érdekesnek tűnik, holnap kipróbálom és is.
  • Tomy Lee
    #17
    Azt írják hivatalos fórumon,hogy ápr.13 10pm tehát este 22h-ra de a számláló még 19h-t ír.
    Most akkor,hogy van ez?
  • Probatbicol
    #18
    Megszokhattad volna, hogy Amerika a világ közepe, ottani idő szerint este 10-kor indul, ami nálunk holnap hajnali 4.
  • Tomy Lee
    #19
    ToF Wheel Event

    Bővebben:link
  • Tomy Lee
    #20
    Mountain lion-t kipörgethetném majd
  • kovalik
    #21
    érdekes
    már mennie kéne, de nálam gond van
    belogolok, szervert választok, aztán semmi
    van egy enter gomb, de, ha arra rákattintik, semmit nem csinál.
    Nálatok működik ?
  • Rowlend
    #22
    Nálam is ez van. A patchet is letöltöttem de nem nagyon akar működni
  • kovalik
    #23
    most olvastam, hogy 1 órás leállás van
  • Rowlend
    #24
    ó hogy... :D
  • Pupuci
    #25
    Reggel ment, igaz nem zökkenőmentesen.Az egy órás leállás meg már legalább 1.5 órája tart.Kíváncsi leszek, hogy milyen a többi része de az eleje kifejezetten unalmas.Sokkal unalmasabb mint az l2, Silk vagy a hasonló mmo-k eleje.
  • kovalik
    #26
    kiváncsi leszek én is a játékra, mondjuk túl sok mindent nem várok el, de hátha kellemesen csalódom
  • Rowlend
    #27
    Ez egy ingyenes mmo, ne várjunk a messiásra mer nem ettől a játéktól kapjuk meg.
  • Rowlend
    #28
    Na megint valami gáz van



    Ez mi?
  • Tomy Lee
    #29
    Este tudom csak megnézni.
    Működik már??
  • Gubberx
    #30
    Hát én kipróbáltam de nagyon unalmasnak találom
  • Pianista
    #31
    hogyan tudok a vízben lemerülni?? nem bírok rájönni pedig kéne egy küldihez...
  • Rowlend
    #32
    Nekem tetszik ez a játék, Elvagyok vele. Még csak 12es szintű vagyok de még mindig nem unalmas.

    #31: vidd a karaktered fölé a kamerát és lemerül
  • Tomy Lee
    #33
    Csatlakozom az elöttem szólóhoz,nekem is nagyon tetszik
    Rég láttam ennyire kidolgozott,igényes free mmo-t és még csak beta lol!
    De komolyak a mount-ok is meg az armor-ok.Irányítás toppos graf is profi de itt vannak még grafikai bug-ok egyenlőre.Zene szép egyéb hangok is.
    Betütipus egyéb infók-kiírások változásra szorúlnak.World map így még nem az igazi minimap rendben van.
    Specializálódás teljesen jó.Marksmanig meg sem állok és ha belefér béta fázisba akkor a Druidát meglesném még:P
    Semmi akadás full grafon,nice:-)
    Na,ma nem alszok:S
  • allock #34
    nálam rf online a legjobb free mmo-ba :)
  • Monoton
    #35
    Class valtas hogy megy? Mert en healer agon mentem volna, de vmiert warriort enged :D
  • Monoton
    #36
    Na megvan csak rossz questet valasztottam.
  • Tomy Lee
    #37
    Órák óta sem leadni sem felvenni nem tudok quest-et:(
    Bug report-ot megírtam,lehet törölnöm kellene a karakterem és újat kezdeni?
  • Monoton
    #38
    Lehet, viszont ha torlod a karaktert nem kezdhetsz ujat ugyanazzal a nevvel. Ez kicsit idegesito :(
  • Tomy Lee
    #39
    Ó shit,ennek én sem örülök:S
    Húzok addig más karaktert más irányba és reménykedek,hogy megjavul.

  • Tomy Lee
    #40
    Mount lvl25+?