128
Car Detailing
  • KAMIONOS KOGYO
    #128
    áááá ez nem ide jött volna!

    sory!
  • KAMIONOS KOGYO
    #127
  • Pistike 007
    #126
    ehh
  • milk4
    #125
    Nemtudok csatlakozni FTP-re(több progival is próbáltam),úgyhogy feladtam már rég óta:D Az UW úgylátszik nem csípi a külföldieket annyira:D
  • Pistike 007
    #124
    Nem!
    :D
  • shumika
    #123
    beszart a toytik?
  • milk4
    #122
    1.Ne napon csináld
    2.A felület ne legyen meleg
    3.Ne Auchan-es fost használj
  • w77d
    #121
    én kipróbáltam egy hasonló csodatisztító szettet. Egy angy szar az egész.... Ha az ember egyedül akarja letisztítani a kocsiját akkor felejtős, mivel kis részeket is nagyon sokáig kell egyenletesen törölni, hogy ne legyen foltos... ha túl nagy felületet nyomattál le és nem vagy elég gyors rendesen elsikálni, akkor cseszheted, mert rászárad a cucc és olyan lesz a fényezés a következő mosásig, mintha olajfoltok lennének a kocsin. Ha a kocsinak csak egy kis részét kezeled le vele, akkor emg az a rész nagyon elüt a többitől, hülyén néz ki..
  • DIESEL DOG #120
  • milk4
    #119
    Polír.De csak a lakkból lehet kiszedni a karcot.A nagyon mélyet meg szinte lehetetlen kiszedni.
  • KAMIONOS KOGYO
    #118
    az ilyen karcolásokat mivel tűnteted el?
  • Willi Betz
    #117
    Múlthéten én is políroztam kicsit a biciklit,meg a fekete részeket lekentem.

  • milk4
    #116
    Na,még egy kis ízelítő.Lassan majd elkezdem összerakni a dolgokat és majd ha fenn lesz a Ford-on a rendes felni,akkor majd after shotokat is csinálok.

  • R420
    #115
    Hát igen én nem csinálnám mivel a a rárakódott porszemcsék karcolják a felületet.
  • milk4
    #114
    Ez csak akkor jó,hogyha az autón alig van piszok.Vízzel akkoris lekell szedni szerintem a piszok nagyobb részét.Ezt inkább show car-okon használnám.
  • R420
    #113
    Nem tudom ti mit gondoltok a víz nélküli autómosásról de megérheti?Víz nélküli tisztítás
  • TaRka0107
    #112
    Aha. Mondjuk majd mondom faternak hogy szerezzen mert régebben ilyesmi autósboltban dolgozott:D
  • milk4
    #111
    50euró.De szerintem én túl drága boltból rendeltem,szóval olcsóbban is beszerezhető szerintem.

    Amúgy,raknék képek a Fordról.Csak felni csere még nemvolt és addig nem is akarok tenni.
  • TaRka0107
    #110
    Egy ilyen csomag mennyibe van?
  • R420
    #109
    Napot tegnap lemostuk:)
  • milk4
    #108




  • milk4
    #107
    Na,megérkeztek a cuccok:)



  • milk4
    #106
    Na végre van fejléc:P:D
  • milk4
    #105
    Amúgy,ha így haladunk akkor egy pár hét és lesz házigazda:P
  • TaRka0107
    #104
    Akk pm-ben küldöm a címem, hogy hova küld a csokit
  • milk4
    #103
    Oké,nyertetek.:D Azt hittem,hogy nehezebb lesz...
  • TaRka0107
    #102
    Ez egy felni... Nem kell kiröhögni ha hülyeséget mondtam...
  • R420
    #101
    Felni?
  • milk4
    #100
    Ha kitaláljátok,hogy mi ez...küldök nektek egy milka csokit:D
    PS-el kicsit megnehezítettem a feladványt:D
  • milk4
    #99
    Coming soon...:)
  • milk4
    #98
    Innen szedtem a képeket.:D
  • R420
    #97
    Jó lesz a banner bár a kép télleg vicces:D
  • milk4
    #96
    Tudom:D Poén miatt használtam azt a képet:D(Nem én vagyok rajta és nem is ismerem őket személyesen.Norvégok ha jól tudom.
  • shumika
    #95
    Jó bannernek! De a jobbfelső kép félreérhető :)
  • KAMIONOS KOGYO
    #94
    Szerintem zsír!
    Mehet!
  • milk4
    #93
    Na,kinek tetszik?Mehet bannerként?
  • shumika
    #92
    Nagy pirossal kiírni hogy a képek mérete max 800*600. Mint az Autómodell topikban.
  • milk4
    #91
    Úgytűnik,hogy csak akkor lesz betéve banner a topikba,ha nem csak egy kép lesz az egész.Szóval,elkezdtem HTML-es banneren dolgozni.Eddig ezeket a menüpontokat gyűjtöttem össze:FAQ,Hall of Fame,Termékek,Leírások,Write-Up.Ha valakinek van még valami ötlete,akkor nyugodtan beböfögheti ide:)
  • shumika
    #90
    Jah. Apu haverjától. :S
  • Galy
    #89
    lenyúlták?