21
Paddy and the Rats
  • lord nihilus
    #21
  • Pistike 007
    #20
    Új album.

    Fuck yeah!:D
  • Smicy2
    #19
    ma Kesztölcön lesz, elkéne menni :D
  • Matthew Baker
    #18
    Május 29. Paddy and the rats koncert Dunaújvárosban FUCK YEAH
  • Pistike 007
    #17
    youtube downloader:)
  • Matthew Baker
    #16
    Valaki nem tudna adni egy linket hogy hol lehetne letölteni az Auld Lang Syne című számot plíz fontos lenne + nincs rajta az albumon :(
  • Pistike 007
    #15
    És Sopronba?:D
  • lord nihilus
    #14
    május 5-én ki jön Egerbe?
  • Solid Snake
    #13
    Nem ismertem Őket de hallgatva, szintén Fav+
  • Matthew Baker
    #12
    Fav+ Kedvencem tőlük (A videó kicsit morbid így inkább linkelem)
  • highlander15
    #11
    Igen jó.Nálunk nemrég voltak,már bánom,hogy nem mentem.
  • Timbo
    #10
    pont pénteken lesznek Szentesen :o akkor lehet, hogy elnézek ha már ennyire dicséritek
  • lord nihilus
    #9
    én is hasonlóképp voltam :DDD Mystery gang koncert után után jöttek én maradtam és egy őrültnagy buli lett a vége...a másnaposság kiheverése után le is szedtem az eddigi zenéjüket xD

    #7: :DDDDDDDD
  • Lacc 88
    #8
    Most hallottam róluk először, de annyira megtetszett a zene amit játszanak hogy le is töltöttem az eddigieket. Remélem jönnek az újak is minél gyorsabban.
  • degenerator
    #7
    hegyalján egy koncertjük után nem tudtam eldönteni, hogy magyarok e, vagy nem. az énekessel találkoztam később egy sörsátorban, angolul mondtam hát, hogy jól tolták, erre ő csak részegen vigyorgott bólogatva.
  • artschi2
    #6
    Komolyan tolják, jók nagyon :D

    Amikor nálunk jártak, a koncert után kis pihenő, és utána hajnali 4-ig a pulton zenéltek tovább :D
  • lord nihilus
    #5
    a kedvencem :ddddddd
  • Pistike 007
    #4
    wow!
    ...wow.!
    +fav
  • geo91
    #3
    nagyon jó zene! kurvajól nyomják!
  • Tyler1
    #2
    egy elég ismert zene az ő előadásukban, nekem nagyon bejön :D (amúgy a műfajuk Pub&Rock :) )



  • lord nihilus
    #1
    Nem tagadom egy koncertjükön vagyok túl, de a hangulatot és a pörgést azóta hiányolom, nagyon, nagyon...
    A banda "ír kocsma punk" zenét játszik, de szerintem fölösleges kategorizálni, el kell menni és multani, persze akinek ez bejön. Nekem eléggé :D
    Egy interjú hogy mégis miről van szó: íme.
    És egy dal ízelítőnek.
    Myspaceük