22
  • Etinger
    #22
    De ami tuti, az, hogy veszélyben a Föld!
  • Etinger
    #21
    Rosszul vagy épp pont jól megírt szerződések? :D
  • Szolnokboy1
    #20
    tájékozottnak csak lehet lenni azért, nem? :)
  • Etinger
    #19
    Ennek ellenére azért látom elég jól értesült vagy ;)
  • Narxis
    #18
    Na, sorold srác.
  • Narxis
    #17
    megfuckollak senslessen!
  • winnie
    #16
    csak a címekre utaltam, a trükkös magyar címadásra, ami sokakat megvezet olyannyira, hogy később hivatkoznak is rá, az teljesen mindegy, hogy van-e köze. (nem mellesleg nincs, nem tartozik a franchise-hoz.) hadd ne soroljam azokat a legitim folytatásokat, melyeknek amerikában is második rész a címük és mégsincs semmi közük az első részhez.
  • Zombee
    #15
    Azt azért be kell látnod, hogy most baromságot mondtál. Annak, amit nálunk Armageddon 2 címmel adott a tévé, köze sem volt a Michael Bay filmhez, sőt, ha egyre gondolunk, akkor azt egy évvel korábban csinálták (Space Impact a címe). Ezzel szemben az American Pie Presents sorozat mégiscsak a franchise-hoz tartozik.
  • winnie
    #14
    az armageddon 2 is volt már az rtl klubon. akkor most mi van?
  • hovika
    #13
    hát akkor ti tényleg hülyék vagytok:D az amerikai pite 1-3.része ment a mozikban! vagyis csak három rész ez lesz a 4. mozis amerikai pite rész,ami az első 3 után jött az az amerikai pite bemutatja c.filmek,vagyis nem folytatás.
    TEHÁT EZ A !:RÉSZ ÉS NEM A 8. Az okostojások kedvéért
  • sapkafej
    #12
    már amikor elolvastam a címet, előre tudtam hogy azon fogtok okoskodni, hogy ez nem is 4. rész
  • sapkafej
    #11
    buták vagytok basszameg
  • DeviloftheHell
    #10
    ugyértik a 8. részt? mivel 7 már készen van amcsi honban
  • mynameisbence
    #9
    Hát a hazai filmesek nem tom hogyan máshogy tudnák elnevezni hacsak simán kihagyják a sorszámot
  • JaSoN HuNTeR #8
    Ez akkor a Pite 8 lesz =D
  • kalapos01
    #7
    LOOOL. Valakit nagyon átvertek!
  • Jrex
    #6
    3D-?Ezigen...
  • akyyy
    #5
    mégös több köze van a pitéhez
  • Chocho
    #4
    3D? Kijön a műbroki a vászonból, vagy mi? :D

    Mindenesetre szerintem jópofa "tinivígjátékok" (aúú!!!) voltak. A 3.-at nemrég néztem meg a tévében újra, előtte még moziban láttam. Hát mit mondjak... nagyon súlyos. :)
  • Szolnokboy1
    #3
    az nem a pite 4, max magyarhonban hívták úgy.

    az amerikai pite szériát a filmtörténet egyik legnagyobb moslékának tartom (az első részt láttam sajnos) és azt, hogy a 3D-ben gondolkodnak, akkora röhej, hogy jelző nincs rá.
  • sonance
    #2
    Mikori ez a hír? A Pite 4. 2005-ös film :D
  • mynameisbence
    #1
    Most komolyan: egy ilyen filmnél minek egyáltalán gondolni a 3D-re? Itt nem a látvány a lényeg hanem a történet(szerintem legalábbis, mer az első rész nekem elég pixeles de vmiért nem zavar mer Nadja csöcsei elterelik róla a figyelmet