9
  • AZTA
    #9
    mit tennétek? Írták már hogy a 8. szezonra 1milla fölött fog kapni nem? akkor még mit akar
  • ffxi
    #8
    Nem azért de azért... én is uezt tenném Charlie helyébe :P
  • Kindred Blades
    #7
    Az ég pedig nem zöld, hanem kék. Ez is evidencia, és ennek sincs köze ahhoz, amire válaszoltál.

    Szerény véleményem szerint szívesen feltornászná kerek egymillióra. Ha ő a legfizetettebb, ha nem. És miért ne tenné? Volt már rá példa, hogy egy-egy színész ingyen vállalta némelyik szerepet, sőt, arra is, hogy nyíltan kimondták (a sajtónak, aztán hazamentek a villába ugye), hogy a saját munkájuk ennyit nem ér.
    Persze simán lehet, hogy tényleg kilépne, de tekintve, hogy ez a főállása... nem tudom, a pénze ugyan megvan, de azok, akiknek sok pénzük van, általában egy dologban egyeznek meg tökéletesen: még többet akarnak.
  • winnie
    #6
    ne irigykedj. nem a munka minősége, milyensége határozza meg az árat, hanem annak a nyeresége. ha valami 5 milliárd dollár haszonnal kecsegtetne, te is kifizetnél érte 4,9 milliárd dollárt.
  • Kandurex
    #5
    Ennyi pénzt nem ér a színészi munka. Ez nevetséges.
  • Narxis
    #4
    Ott a pont!
  • bub1988
    #3
    emberileg nulla lett, sorozatbeli karaktere meg csakerre emlékezteti minek akarná folytatni lóvé van azt kész
  • AZTA
    #2
    Én meg arra hogy mire tudja elverni a pénzét hogy ennyi sem elég neki, illetve tudja-e hogy ha ezt abbahagyja, akkor utána ő már szinte biztosan eltűnik a süllyesztőben :D
  • portable
    #1
    kiváncsi vagyok a másik két főszereplő mennyi pénzt kap