46
FIFA Online
  • Gergokispalad
    #46
    Sziasztok, segitséget szeretnék kérni, hátha valaki tud segiteni. Kisfiam játszik Fifa 18-al, Xbox one S-en. Most véletlenül valamit elállitott és kapuralövésnél nem erőteljesen megrugja a játékos a labdát, hogy a kapuba menjen, hanem mindig átiveli a kapu felett! Nem az X gombot nyomja, hanem a B gombot! ( Ehhez én nem értek, az ő elmondása alapján irtam. :) Kérlek, segitsetek ha tudtok! Elóre is köszönöm szépen, további jó játékot kivánok!
  • wolf033
    #45
    Sziasztok!
    Régebben játszottam Fifa játékkal és most ismét megtetszett a dolog. :) Egy bajom van és ez baromira idegesít. Mit kell az ellen tenni, hogy az a hülye kapus ne szaladgáljon ki a kapuból amikor van hátvédem is ott ahova szaladgál? Képes a félpályáig is kiszaladni. Ezekből kapom a gólokat állandóan.
  • osimandias
    #44
    Szeretném frissíteni a fifa 14 csapatait, hogy a keretek a 2014.szeptember 1.-i állásokat tükrözzék. Tudna valaki valamilyen egyszerű frissítést ajánlani? Elég lenne egy egyszerű squad file is. Köszönöm
  • dragon11
    #43
    GameRangeren szoktak LANozni egyébként 11-gyel.
  • dragon11
    #42
    Felejtsd el a Fifa Online-t.. sz*r, ahogy van.
  • HITMANHUN
    #41
    sziasztok már unom világklasszis szinten 4 perc alatt minimum 15 - 20 gólt rúgok ki akarom próbálni magam online ahol valósak az események segítséget kérek tőletek hogy kezdjem el töltsem le valahol a fifa onlinét vagy meg kell venni ????????????válaszokat előre is köszönöm nem tudom mit évő legyek segitsééééééééég
  • dragon11
    #40
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mi a retkes kibszottkurvaéletistenfaszért nézi a 4védő ahogy az ellenfél labdát szerez és sprintel a 16oshoz aztán gólt ver????????? MIÉRT NÉZIK? MIÉRT NEM FUTNAK???????????????????????????????????????????



    Istenem ilyen egy nyomorék játékot..
  • SawKing
    #39
    Üdv!
    A most alakult Fifa 11 es(xbox) csapatunkba(virtuális profi szükséges a belépéshez)/klánunkba keresünk tagokat.
    A honlapunkon megtalálsz rólunk minden információt: http://www.cefc.tk/ v. http://cefcfifa.weboldala.net/news.php
  • djattys
    #38
    sziasztok valaki tudja h hogyan lehet játszani fifa 09-en online?? ha vki tudja dobjon már pü-t köszi előre is!!!
  • juviktor9
    #37
    Ha érdekel ONLINE FIFA 11-EL JÁTSZANI közvetlen ip-vel, akkor nézz be mindenképp a honlapra
    www.fifachmapions.5mp.eu
  • tarus21
    #36
    Játssz fifa11-et. Sokkal jobb, mint a fifa10. Vasárnap lesz a corvinban nagy vásznas játék, szerintem meg fog jönni hozzá a kedves :) Egyébként engem is az zavart a legjobban, hogy legenda...aztán meg semmi :D Hogy lehet ilyet csinálni?
  • Groveboy
    #35
    Valaki játszik fifa online 2?
  • stern
    #34
    Kiábrándító ez a fifa10... Sok újítás van benne, de valahogy semmi sem az igazi... Végigverem a karakteremmel a szezont, folyamatosan visszaszámol az Afrikai vb-re, megy a para, hogy bekerülök e? Naná, legendaként... Erre kiírja, hogy bekerültem és rögtön kezdődik a következő szezon. 10 sorral több lett volna a program, ha végig lehet játszani azt a 9 vb-s meccset???
    Pedig ez hozzá tartozna a karrierhez. El is ment az egésztől a kedvem.
  • KMKM
    #33
    Fifa10 online reigsztrálsz ingyenesen egy EA accot és ha online akarsz nyomulni akkor cd key hez írj be összevissza bármit utána kiírja error de ez ne zavarjon meg mert már mehetsz is az online játékmodokhoz vegyetek föl havernak írjatok privát üzit ha akartok ellenem gamelni MartenHUN a nevem bb
  • báttyó02
    #32
    jaja nekemis volt olyan :S:D
    átig. téma viszont van a másik fifa online-ba,emellett a kártyás téma mellett,csak azért gondolom hogy ide is beteszik majd...+forumot olvasgattam sokan irták hogy kéne bele
  • Cat 02 #31
    Nem hiszem, szerintem marad ez a kártyás cucc. Nekem egyszer már majdnem esett Tier 3, de mellényomtam :D
  • báttyó02
    #30
    jah meg átig. piac se ártana,bár az gondolom lesz később
  • báttyó02
    #29
    hát nemtudom,én eddig akárhányszor játszottam, akárkivel mindig szar volt :S
  • Cat 02 #28
    Ha Very Good akkor nem nagyon lagol. De pl angol arc ellen nekem is szörnyű volt. De mikor pl szlovák ellen nyomtam, akkor ment faszán (meg toltunk vagy 10 co-op-ot, az hatalmas :D 3-4 meccs után teljes védősorunk piroslapos volt, neki is, nekem is)
  • báttyó02
    #27
    hát nekem 1 bajom van mindkettővel,hogy egymás elleni meccsnél laggol mint a szar,net-től függetlenül..amugy el lehet bohóckodni,de amíg ezt a lagot nem javitják addig felejtős
  • Cat 02 #26
    Az elsőt mintha EA csinálná is (nem csak kiadja).
  • DarkHorSe
    #25
    mi a ketto kozott a kulonbseg ?

    mondjuk mindkettorol eleg szar velemenyem van :D

    Az 1nek vmi driver problemaja van amikor a csapatom menedzselem
    A 2 meg siman kifagy amikor a patchet rakja fel

    fasza jatekok :D
  • Cat 02 #24
    Igen, amit te linkeltél az a 2, ez megy az "1" topikja :)

    http://fifa-online.easports.com/web/beta/registration

    edit: mégse, ez a "2" topikja, csak a cím rossz, bocsi
    edit2: ez mind2 topikja, formában vagyok
  • Tucsok04
    #23
    Ne haragudj de nem azt kéreztem, hogy melyik a 2-t és hogy mivel toljátok!Mellesleg arra az oldalra nem is engedett ma regirsztrálni! Másrészről meg az IAH az én általam linket oldalat írja 2-nek! De mind1!
  • Cat 02 #22
    Ez a 2, mi ezzel toljuk: http://fifa-online.easports.com/web/beta/
  • Tucsok04
    #21
    Üdv!

    Nekem olyan problémám lenne, hogy regisztráltam itt aktiváltam a az e-mail-t is!Letöltöttem a játékot stb.! Na de amikor aktiválnám a fifát a profilomban akkor ezt írja!

    Játékba pedig azt írja hogy nincs ilyen felhasználó!
  • Cat 02 #20
    Options néven fut, Inventory környékén van a gomb.
  • Tatyla
    #19
    settings hol leledzik ebben a játékban?
  • Cat 02 #18
    11-es döntő:
    Nem tudtam, hogy kell irányítani, mind középre rúgtam és mind bement, illetve kapussal se nagyon tudtam ugrálni, ezért kivédtem azt amit középre rúgtak és nyertem _D
  • zorrobomber
    #17
    Én játszottam tegnap elég prókkal és egérrel tolják. Szerintem is elég jó. Amit megmutattak tegnap hogy shift-el lehet finesse shot-ot nyomni, alt pedig cselez.
  • Cat 02 #16
    Srácok ,ezek a kártyák mire jók ? Okés, hogy új játékos, de játékosaim vannak nekem is :D
    + billentyűzetnél meg lehet csinálni full sajátra, úgy h offense/defense ne függjön 1mástól ? Mert rohadt rossz, hogy pl S nem lehet passz és ember váltás :s
  • yossarian14
    #15
    Azok voltak. Kicsit én is belebonyolódtam, de aztán sikerült átállítanom a saját kezemre. Csak arra nem jöttem rá még, hogy melyik gomb az emelés....
  • FSpofon
    #14
    billentyű beállítások elviselhetetlenek
  • yossarian14
    #13
    elindult a FIFA online nyílt bétája, bárki regisztrálhat és kipróbálhatja ingyen
    majdnem olyan mint az eredeti
    FIFA Online Opened Beta
  • PaintKiller
    #12
    Hy! Lehet ebben a fifa onlineban egymás ellen játszani? Mert én még nem jöttem rá hogyan kell
  • Atti12
    #11
    jóféle :)
  • 5c0rp330n
    #10
    az regi, van mar 2011 is
  • RYO21
    #9
    NFS world is ilyesmi lesz nem?
  • tobias88
    #8
    Tiger Woods PGA Tour 2010
  • ktomi22
    #7
    joféle ez... nem ismertek ezek kivul még free bongeszos gamkat.. (nem flash :D... )
    pl quake online, battlefield heroes..

    tudok még ilyeneket?