11
Xsyon Prelude - Postapocalyptikus MMORPG
  • Ricsi1986GX
    #11
    Játszik még ezzel valaki ? ha igen pls irjon
  • Torzonborz
    #10
    Ha valakit érdekelne : kis társaságunk most nekiesett a játéknak , 8 fővel meg is alakítottuk a saját törzsünket. Éppen a saját területünket építjük be.
  • Torzonborz
    #9
    amiből most lett március 18 :)

    csak meg kéne majd kukkantani milyen lett.
  • 0Fritz0
    #8
    Hát ezt nem kapkodták el.

    "The release date is 1st of March, 2011."
  • Torzonborz
    #7
    nna most látom hogy eltolták 1 hónappal viszont kiraktak 1 valag videót itten lehet kuksizni .
  • Torzonborz
    #6
    nna gyorsba átfutottam a ficsör listát. nem rossz de azért egy videót megnéznék hogy mégis milyen csak hát nem találtam róla semmit ( youtubeon csak 2 van 1ik screenshot gyűjtemény másik meg szimpla kari genereálás :( ).
  • Morinad
    #5
    Most úgy tűnik, hogy mától szépen-lassan beengedik a preordereseket. A tervek szerint május 1-re teljesen elkészülnek azokkal a dolgokkal, amiket terveztek. Akkor lesz egy wipe, és onnan indul a játék.

    A sztori, hogy egy 2012-es nagy atomháború után vagyunk nem sokkal. A civilizáció elpusztult, az államok összeomlottak. A pár túlélő egyike vagy.

    A föld nagy részét radioaktív felhők és ködök borítják, ezért azok a területek megközelíthetetlenek. A játék a lakható részeken játszódik. A későbbi fejlesztések pedig as köd elvonultával felszabaduló területekkel kerülnek a játékba.

    Nagyon nem olvastam utána, mert jobb szeretem kipróbálni, de úgy tűnik nem lesz mágia, hanem mutációk lesznek, amik a sima fizikai képességeket színesítik.
  • Morinad
    #4
    Igen, megvettem a preordert. Nem túl drága, meg támogatom a lelkes fejlesztőket :)
  • Torzonborz
    #3
    nna csak nem benevezel rá ? nézegettem ezt is de vhogy nagyon nem fogott meg.
  • Cat 02 #2
    Kipróbálnám, csak hát fizetős :)
  • Morinad
    #1
    Hamarosan (tervek szerint április 1-én) indul a játék. Jelenleg már előrendelni lehet itt:

    Xsyon hivatalos weboldal.

    Még nem indult a preorder hozzáférés. Lehetőség szerint majd küldök ide információkat.