20
  • rudymester
    #20
    Nekem még csak videómat törölték a zene miatt, illetve egy másiknál levették a hangot. Saját zenémet nem törölték.
  • Justil
    #19
    érdekes, nekem még nem törölték a profilomat, pedig fent vagyok jópár éve...az meg hogy te nem találod meg rajta a neked tetsző tartalmakat, te bajod. én rengeteg hasznos és/vagy szórakoztató dolgot találok rajta nap mint nap...
  • EXPENDABLE
    #18
    "minőségileg csak jobb lett az ügy, amióta támogat hd tartalmakat, meg lehet mindenféle annotációkat beszúrni a videóba, meg az isten tudja hány egyéb hasznos funkciója van még..."

    Csak ha én felrakom neked hd-ben ahogy a pici kutyusom labdázik annotációkkal megfűszerezve lassan már sajnos ez is copyright!

    copyright copyright copyright.... Belettünk szorítva egy szűk nyílegyenes folyosóra!

    Aztán persze vanank ilyen apróságok,hogy csak úgy törlik a profilod. Szabálysértést nem követtél el. A videóid rendben vannak. Nem írtál olyan kommenteket ami bántott volna akárkit is. Na és még is törlök... de akkor regiztem oda utoljára. Egy nagy rakás szar az egész! Már csak a kiadók töltögetnek! Meg 1-2 idióta aki sikítozik meg össze vissza pofázik a webcam-ba! Na ezért szar!

    bonus: "this video is not available in your country"

  • tomonor
    #17
    én speckó azt vélem felfedezni, hogy a youtube kezd átalakulni amolyan facebook szerűséggé a maga módján.
  • djw
    #16
    A logo kialakítása nem ezt sugallja, inkább a You Tube kifejezésre utal :) a tube jelentését pedig lásd lejjebb...
  • supi007
    #15
    Én is gondolkodtam már ezen a youtube kifejezésen.
    Nekem az jutott még eszembe, hogy: you to be - te vagy\te lehetsz utalva arra, hogy ez egy video blog.
  • FoodLFG
    #14
    Igazán meglepő, hogy ezek az oldalak a warezre is építenek/számítanak (ki hitte volna), ha a népszerűségükről van szó. Jöhetnének még ide a különböző fájlmegosztó oldalak is szintén, dugig vannak warezzel.
    És én is szinte csak a warez tartalom miatt járok a jutubra, bár mostanában egyre több legális tartalom is van fent, amik igazából eddig is elérhetőek voltak, csak a jogtulajdonosok megjelenésével az oldalon áttranszformálódtak legálissá...
    Úgy látszik mások már valamennyire belátták, hogy felesleges erőlködni. A viacom pedig csak pénzt akar, mi mást. Amíg látnak rá reményt, addig nyomoronckodnak még itt nekünk egy kicsit.
  • Cat #13
    "valami forráshivatkozásokat azért szerintem jó lenne használni..."

    Nem tudom a te gépeden hogy jelenik meg, de nálam a friss adatoknál ott van a link.

    http://www.tcmagazine.com/comments.php?shownews=33365&catid=6
  • Seth
    #12
    "minden egyes percben 24 órányi anyagot töltenek fel "
  • trabiubi
    #11
    Jól megfogalmaztad! Nem úgy működik, hogy tallózgatsz, hanem, hogy rákeresel. Szerintem el kell felejteni azt a régi rendszert.
  • Justil
    #10
    elmondanád azért, hogy miért lett rakás szar?

    attól a nyilvánvaló ténytől eltekintve, hogy ha több millióan használják, nyilvánvalóan tele lesz szeméttel, ahogy a facebook is televan szeméttel, a twitter is, de még a drága iwiwünk is, pedig annak nincs sokmilliós felhasználói bázisa (vagy lehet, hogy van, én nem vágom).

    ettől még ugyanúgy vannak nagyon jó tartalmak youtubeon, csak hát már nem úgy működik, hogy tallózgatsz (elég régóta nem), hanem rákeresel konkrétan, amire szeretnél. minőségileg csak jobb lett az ügy, amióta támogat hd tartalmakat, meg lehet mindenféle annotációkat beszúrni a videóba, meg az isten tudja hány egyéb hasznos funkciója van még...
  • Gascan #9
    valami forráshivatkozásokat azért szerintem jó lenne használni...

    ..engem érdekelne honnan szedte azt a szerző hogy 24 percenként új vidi kerül a youtubera
  • PLaci #8
    a Tube a Cathode ray tube (Katódsugárcső) rövidítése, így kb annyit jelent, hogy "a te TV-d" vagy "a te TV csatornád"....
  • Etinger
    #7
    De Tied a büszkeség és az elismerés :D Levágtad az egyik fejet!!!
  • Crane
    #6
    Igazi szélmalom harc ez a Viacom részéről. Tételezzük fel, hogy beteljesül a Viacom álma, és a YouTube megszűnik. Mi fog történni: Lesz (van) helyette másik 5 ilyen portál, ahol tovább fog menni minden ugyan így. (mint a mesében: levágod a sárkány fejét, és nő helyette másik három).
    Így ennek semmi értelme nincs: a Viacomank inkább egy üzleti modellen kéne gondolkoznia, amivel nyereségesen tudja kielégíteni azt az új keresletet ami a YouTube-on jelentkezik.
  • Ferrer
    #5
    Te csövelsz, hát ez kész :DDD
  • Utokverek
    #4
    Te Csövelsz, csak a cső itt egy adatcsatornát jelent gondolom.

    egyszerűbb a U| :)
  • Ferrer
    #3
    Amúgy mi a jelentése a YT-nak? Te cső?
  • EXPENDABLE
    #2
    A Youtube mára egy rakás szar lett! Javaslom kereszteljék át "Wetube"-ra!
  • stockhouse
    #1
    hát sok esélye nincs a viacom-nak, ugyanis a google kicsit jobban otthon van a neten mint ő, a pereket meg el lehet huzni évekig.