17
  • extrem10
    #17
    És vajon kifogy a jelzőkből karácsonyig?
    A titánok harcától félek, hogy elcseszik a Vasemberben jobban bízok.
  • Zoliz
    #16
    Eddig meglepően sokan kíváncsiak a Vasember 2-re, holott a Titánok harca sokkal spectacularabb film lesz a bemutatója alapján. Lesz benn Kraken meg ilyenek...
  • z99999
    #15
    az útra kíváncsi leszek, könyvben ott volt a topon!
  • god25
    #14
    Hihi. :D Ott a pont!
  • Inquisitor
    #13
    Micmacs-ot várjuk szeretettel. A Kick-Ass nem áprilisban jön? Vagy már vetítik itthon?
  • Segal
    #12
    Ezek egy része a többségnek megint márciusi bemutató volt...
    Mi lenne ha törekednének végre a világpremierre??
    Amúgy szerintem is felejtős lett a REC2 az 1 sokkal jobb volt. Persze ezt még nem tudhatom hisz nem is adta a hazai mozi...
  • Etinger
    #11
    # Remek mozis április vár ránk (2010. március 30.)
    # Március mozifilmek: ez azért már sok! (2010. február 28.)
    # Kegyetlen lesz a mozis február (2010. január 30.)
    # Januárban minden nap mozizni fogunk (2010. január 5.)

    Hát Viktor, akkor ez egy eszetlenül bombasztikusan csodálatosan remek kegyetlenül durván jó évünk lesz, ugye???? :):) Ha már mindegyik hónap eddig ennyire ászüm.....................
  • czyi
    #10
    A - még véletlenül sem a Mónika Show alapján készült, pusztán a kibeszélő show-t mint formát használó! - Czukor Show; valamint a Filmszemlén a legjobb első film díját megszerző Team building remek filmek! Feltétlenül érdemes megnézni őket!
  • immovable
    #9
    Egyik sem érdekel annyira, hogy moziba menjek.
  • god25
    #8
    Hát, nekem meg pont bejött a REC folytatása. :D
  • podimester
    #7
    A 9 című kis animációs mozit tudom ajánlani mindenkinek. Szerintem ahhoz képest, hogy nem kapott nagy visszhangot, nagyon jó.
  • flimo
    #6
    Ez a remek? Valahogy egyik se ér meg nekem egy mozijegyet. Az viszont örvendetes, hogy a titánok harca trailert nem kell még egyszer végigszenvednem moziban.
  • pixx
    #5
    "Exférj újratöltve (The Bounty Hunter)" ezen behaltam, hogy lehet ilyen címet adni...
  • djstefi
    #4
    emelje fol a kezet aki mar latta a Brooklyn's Finest dvd minosegben! olykor nagyon megkesnek a premierek magyar honban.
  • TM
    #3
    A májusi StreetDance 3D nem azonos a Step Up 3D-vel, aminek világpremierje is csak augusztusban lesz. E korábbi egy brit darab, ami egyébként elég hamar ér ide hozzánk, hiszen otthonában is májusi premier. A Budapest Film ügyes húzása.
  • Al Ashrad
    #2
    A Daybreakers elég gyenge lett. Vámpír filmnek nem mondanám. Inkább dögunalom filmnek sok sok klisével és baromsággal.
  • bertino
    #1
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát a rec folytatása hanyagolható...