883
  • DarkSector
    #41
    pc guru nem értem honnét szedte, ni csak: Katt

    de ha pc guru a játék kiadója, és ma kiad egy verzát pc-re, annak én csak örülnék.
  • Rage47
    #42
    boxon van csak demo?
  • Felgolos
    #43
    Honnan tudnám megvenni a játékot?(digitálisan)
  • norbi2fraktal
    #44
    steam
  • DarkSector
    #45
    jah. meg ps3
  • Felgolos
    #46
    kösz
  • Rage47
    #47
    pcn sztem nem lesz vmi kelendő, demo sincs, multi sincs, éljen.
  • DarkSector
    #48
    igazad van a multi meg a demo a lényeg. akkor nem nekedvaló ez a játék. :)
  • Rage47
    #49
    nem magamról beszéltem, hanem általánosan a pécésekről
    DMC4-et imádtam, ez is hasonló, szal jó lesz ez
  • DarkSector
    #50
    jah :P
  • darkstreet89
    #51
    Már fent van a torrenten ahoz képest elég hamar igaz az f1 is kint ! http://www.nfohump.com/index.php?switchto=nfos&menu=sections§ionid=2
  • grebber
    #52
    Ó bazz 14GB :( a sok ps3-as game miatt nincs helyem.
    Be is rendeltem jövő hétre egy 1.5TB-os HDD-t.
  • darkstreet89
    #53
    Húú én is most néztem:O:O Csak jó legyen optimizálva:)
  • Jakuza001
    #54
    Azt en nem ertem hogy lehet e melle odairni, hogy RPG, mikor egy action hack and slash.
    Megnezetm a viedokat kepeket 14GB-t nem er az egesz.
  • darkstreet89
    #55
    Én úgy vagyok fele míg F1 ezek addig jöhet ez is amúgy is kedvelem az ilyen játékokat:)
  • Jakuza001
    #56
    Hat ezert romlik a szinvonal a jatekiparban.
    Megcsinaltak a Titan Questet uj kontosben, konzolos modra, de sebaj majd jon hozza par DLC, hogy megjobban lelehessen huzni a szinvonaltalan jatek kiegeszitokkel egyutt a jatekosokat.
  • Shep
    #57
    Milyen PS3-as játékok?
  • vg
    #58
    "action hack and slash"

    Az, de gondolkozni is kell benne sokat! Akinek megvan a pc verzió, tegyen már be pár képet maximális részletességgel, kíváncsi lennék mennyire szebb a grafika mint xboxon(én azon nyomtam végig).
  • ratgab
    #59
    Hogy a viharba ne érne már ennyit! Ha konzolod is van, akkor nem ér annyit (Ott Dunát lehetne rekeszteni az ilyen típusú játékokkal és biztos vannak jobbak is), viszont Pc-n az ilyen típusú, stílusú hack & slashből olyan kevés van mint a fehér hollóból!

  • Jakuza001
    #60
    Biztos azon kell sokat agyalni melyik gombocot nyomd meg a kontrolleren. :D
    Amugy lehuztak sokan, hogy egy gyenge konzolos atirat es a 2 napos kozepes szinvonalu jatek nem eri meg a penzet.


    Játékmenet:
    "A teljes linearitás sajnos sokat ront a játék élvezhetőségén, az újrajátszhatóságot pedig teljesen tönkreteszi."

    "Összességében:
    Összességében véve a játék igazán nem jelenhetett meg sosem jókor, mert sajnos híján van az eredetiségnek és valami dömping mindig beelőzte. Így van ez most is, a Bayonetta és a Dante’s Inferno közösen tépték szét"

    (Nem en irtam, hanem akik leteszteltek)
  • Shep
    #61
    És akkor mi van ha xy szerint szar játék, hagy döntse már el mindenki saját maga ,hogy szerinte jó-e. Egyébként létezik egyáltalán az életben valami ami neked tetszik?
  • grebber
    #62
    Milyenek-milyenek minden féle :D nem sorolom fel őket.
    Igen azt is "feltörték".
  • Shep
    #63
    Hát az ok tudok róla, nem is az érdekel, de vettél konzolt?
  • CalebJoe
    #64
    Az ilyeneknek letolnám a joy-t a torkán fingjuk sincs a stílusról igenis jó játék.
  • grebber
    #65
    Egyenlőre csak beszerzem hozzá a gameket.És majd ha fel van törve az új firmware is akkor fogok venni!
  • Shep
    #66
    Hát sok értelmét ennek nem látom, de hát te tudod :) Egyébként múltkor még azt mondtad, hogy minden pénz kell a házra, most meg ps3-at veszel :)
    Amúgy meg nem megy már most is ezzel az usb-s kütyüvel?
  • foxxi
    #67
    "megjelent pc-re"
  • ratgab
    #68
    Kérlek szépen konzolon Dunát lehet rekeszteni Hack & Slash-ekkel, viszont Pc-n annyira nincs nagy dömping, ami van az is rendesen szét van osztva 1 évre! Most milyen más hack & slash lesz év végéig?

    Lehetett volna a Fable 3 esetleg, vagy az Assassins Creed Brotherhood esetleg az ellenfele (szerintem egyébként teljesen más stílust képvisel a 3 cím).

    Ezen kívül idén ilyen játék nem jön több, így számíthatsz rá, hogy a megítélését ez hihetetlen mértékben fogja befolyásolni.

    Pc-sek (aki szereti az ilyet) ki van egy jó kis ehhez hasonló püfölős, gyilkolós, belezős, tonnaszámra ellent ölös gémre éhezve, de nagyon!
  • Shep
    #69
    Na ne mond :)
  • Jakuza001
    #70
    Ne rinyalj mar annyit te kis majomparade.
    Valaki leir valamit ami neked nem tetszik egybol elkezdesz sirni mint egy ot eves kisgyerek. Igaz a szellemi szinvonalad is azon a szinten van.
    Nomen est omen. Sheep!
  • grebber
    #71
    Minden netre feltett ps3 game működik szinte.De jött a 3.42 és pl az F1 az már olyan.Majd lesz rá megoldás arra is csak türelmesen várni kell.
    Egyszer úgyis kell konzolt venni mert pcre egyre kevesebb cucc jön!
    Igaz kicsit drágább mint xbox 360 de itt legalább nem kell dl lemezekre költeni.Majd xbox 360-as is lesz egyszer ,de szerintem előbb lesz ps3-am!
  • foxxi
    #72
    csak a nagyon izgulósok miatt nyögtem beee :)
  • Shep
    #73
    Na ezt vártam tőled, na de hát ezzel is csak magadat minősíted. Ettől függetlenül neked soha semmi nem jó, minden szar meg mindent elszartak. Komolyan sajnállak, mert ezek szerint te soha semminek nem tudsz örülni. Ja és ha megkérhetlek tudod kit majomparádézzál. Majd ha én is így írok neked akkor lehet de addig jó lenne ha megpróbálnál kulturáltan társalogni!
  • Shep
    #74
    Én valahogy nem igazán akarok konzolt venni, mert akkor túl sok játék kerülne elő amit érdemesnek tartok a végigjátszásra, úgyhogy valahol jó is ez, hogy nincs már annyi cím PC-re.
  • ratgab
    #75
    Te meg ha nem érdekel a játék, akkor mi a bánatos fityfenének jössz ide?????

    Állítólag tele van a játék fejtörőkkel, szóval a hülye gombnyomkodós példádat másnak ecseteld, egyébként meg nem mindenki kontrollerrel nyomja...
  • Shep
    #76
    Mert neki mindenhol be kell szólni de hát én vagyok az 5 éves színvonal :)
  • ratgab
    #77
    Ezt sose értettem, hogy az ilyen Jakuza01-ek miért nem az iskolában figyelik a tanár előadását (stílusából ítélve a szorzó táblánál járhatnak...), ahelyett, hogy lóg és baromságokat írogat!

  • Jakuza001
    #78
    Tudom te ilyen sajnalatos fazon vagy. :D Raadasul te beszelsz nekem , lejaratasrol, te marharepa te kezdtel szemelyeskedni nem en, mikor en csak magarol a jatekrol beszeltem, te meg jottel a kitalacioaval, mert neked nem tetszett, hogy egyszer lemertek irni a filmes topicban 3 honap alatt, hogy a film szinvonala kozepes, Egy idiota vagy szepecsem.
    Pontosabban egy birka.
  • DarkSector
    #79
    Látom kijött.

    KOCKULÁS VAN MA!! ENNYI
  • norbi2fraktal
    #80
    a bazz erre nem számítottam,mármint a gammára igen de a mérete :-OO