883
  • Klemice
    #681
    detto ugyan ez, logitech dual action
  • The Protector
    #682
    Hy.feltelepítem a gamet.minden okés.beadja a videókat,new game-t nyomok.ott is beadja a videókat majd mikor indulna az igazi game akkor lefagy a gép.kék halál és vége.Mi lehet a baj.Phys x,direct x,driver.microsoft faszomtudja mi is a legújabb.Vkinek vmi 5let?
  • norbi2fraktal
    #683
    valszeg újra kéne telepítsd, mer haveromnál is ez volt

    680-681, nem ezekre a gamepad-ekre van kitalálva..........
  • The Protector
    #684
    az a baj h már rengetegszer újratelepítettem.haverodtól nem tudnád megkérdezni hogy ő hogyan csinálta meg?ha egyáltalán meg tudta csinálni.
  • Klemice
    #685
    akkor csak a zsidó ms xbox gamepadját támogatja pc-s vevővel?
  • Blekk Síp
    #686
    Nekem nem játsza le a videókat, miért van ez?
  • Blekk Síp
    #687
    Nah sry, megoldódott. A "G:\-=Játékok=-\Darksiders" túl bonyolult volt neki. Csak áthelyeztem ide: G:\Darksiders és jó. (=
  • gfreak
    #688
    http://rumblepad2.blogspot.com/2010/09/darksiders.html

    ha már lusta/ostoba vagy google-t használni..de a zsidózás meg megy látom ügyesen
  • Klemice
    #689
    elmész te a jó büdös picsába
  • Seth
    #690
    Akkor csatlakozz hozzá te is!
  • gfreak
    #691
    szívesen máskor is te paraszt
  • The Protector
    #692
    ha már ennyire szeretitek egymást akkor engem is szeressetek légyszives,legalábbis addig amíg segíetetek hogy mi lehet a baja a játéknak a 684-es hszben.
  • Smitiz
    #693
    Ohh ez fura, így működik,, pedig a readme-ben ez van:

    Installation:
    Extract xinput1_3.dll, xbox360cemu.ini file to the game exe directory.
    Rename DLL if needed
    Extract dinput8.dll file to the game exe directory if you want to hide your controller from the game.

    Szóval én csak azt a kettőt másoltam be, nem pedig mind a négyet :D
    Na mind1, most már megy, köszi a helpet, ilyen típusú játék tényleg nem szokványos PC-n :D
  • gfreak
    #694
    sajnos a te problémádra viszont nincs ötletem, nálam sem, mega cimboráimnál sem csinált ilyet...
  • The Protector
    #695
    mind1 azért köszönöm.
  • Locna
    #696
    Sziasztok!

    Én ott akadtam el, hogy a teleportálgatással fel kellene jutni a robot fejér. De sajna nem figyeltem és nem tudom hogyan tudnék nagyot ugrani, mikor teleportálok.

    Köszönöm a segítséget!
  • Hunter of Deer
    #697
    #623
  • Locna
    #698
    Igazad van, figyelmetlen voltam....
  • newc22
    #699
    Nálam is jól ment ezzel az emus dologgal egy darabig, de amikor bejött a célkereszt az már sok volt mivel felcserélődtek az irányok, de ha vki tud rá megoldást akkor szóljon! (úgyhogy azt hiszem marad a jó kis egér+bill kiosztás)!
  • gfreak
    #700
    az ini-t próbáld meg átszerkeszteni, nekem az irányok is rendben voltak alapból..esetleg ennek az emunak egy másik verziójával is kísérletezhetsz, mondjuk ennél igaz hogy nem mindig jó a legújabb (fene sem érti, van játék aminél a legújabbal megy csak rendesen, van olyan ami meg az előző verzióval)
  • grimm13
    #701
    Valakinek van ötlete hogy a miért nincs hangja a párbeszédeknek ?
  • bauer15
    #702
    hello
    van egy olyan rész amikor egy homokalatti óriskukac ellen menekülők különböző kis fadeszkákra
    és az utolsó deszkárol egyszerűen nem jutok el soha a kapuig ott va valami módszer mert mikor a legmesssezeb van akkor lépek le és sose érek oda:
    Third Temple - Crossing the Worm Pit ezen a részen vagyok:)
  • wedge31
    #703
    Várd meg mig legmesszebb van töled és spuri.
  • bauer15
    #704
    esetleg valaki nem tart rögtön utánna és megdobna egy mentéssel?
  • Afe
    #705
    Ugye jól sejtem, hogy nincs a játék vége után newgame+ lehetőség, mert végigtoltam normalon, de szívesen nekifutnék nehezebb fokozaton, ha használhatnám a tuningolt fegyvereket, meg az Abyssalt. Sajnos nem volt semmi save a végén, úgyhogy valószínűleg nincs rá mód, de hátha.
  • wedge31
    #706
    Jól sejted.
  • abel0317
    #707
    helló! az Ashlands-es pályán vagyok mikor bemegyek egy nagy arénába és lovasokat kell legyőzni,és mikor jön az utólsó lovas és leütöm őt a lóról mindig ugyanott írja ki hogy alkalmazáshiba, és akárhányszor kezdem újra mindig kiírja ugyanott és kilép. meg lehet oldani valahogy?
  • CalebJoe
    #708
    szerintem ez egyéni probléma lesz mert itt nem nagyon panaszkodtak hogy fagy a játék, esetleg valami save-el lehetne átugrani azt a részt hátha onnan már továbbmegy
  • abel0317
    #709
    már megoldottam úgy hogy a felbontást a legkissebb-re vettem és úgy nem fagyott le aztán visszaállítottam és tudtam játszani tovább
  • abel0317
    #710
    a pókos pálya az utólsó?
  • Seth
    #711
    Dehogy, van még onnan bőven
  • DarkSector
    #712
    á fenét. :)

    sokszor van olyan érzése az embernek, nah hogy már itt a vége, de aztán mégse huzzák halasztják a játék végét.

    A legvége akkor lesz ha a térképen a legészakibb területre mész majd a teleportatal, de addig még nagyon sokminden vár rád.
  • abel0317
    #713
    ja és az armageddon blade darabjait csak úgy keresgetni kell vagy ez majd feladat lesz benne?
  • ricsa008
    #714
    amikor megkapom a tüzespacimat akkor földalól előbűjó nagy kigyónál mi a teendő?
  • gfreak
    #715
    lődd szájba ;)
  • ricsa008
    #716
    ok
    télleg analfabéla vok ez nem jutott eszembe :D
    köszi
  • The Protector
    #717
    Hali.Keregéltem de vki leírná h mikor samael benneged a toronyba és már megcsináltam a teleportálós dolgokat is ott eljutok egy olyan részhez ahol van két koponya kocka és a mérlegre kell őket teleportálni.Nah itt fel is jutottam a legfelső tetejére.De onnan nem megy a továbbjutás.Nem tudom hova tegyem a kockákat.Vki linkelne youtubos videót vagy leírná h utána mi a teendő?
  • Afe
    #718
    Ha jól emlékszem, onnan kellene tovább ugranod egy felsőbb peremre. A lényeg, hogy ne legyen a mérlegben a kő, mert akkor nem tud felemelkedni veled. Miután felmásztál a tetejére, célozz be egy másik portot, hogy kiessen a súly a te mérlegedből.
  • abel0317
    #719
    ez az egész teleportálós dolog nagy hülyeség, igazán kihagyhadták volna a játékból
  • abel0317
    #720
    ott tartok hogy egy nagy robotot kell legyőzni és úgy hogy a fejére kell ugrani a teleportos kapukon keresztül de nem tudom mit kell nyomni hogy a kapu feldobjon magasra és onnan rárepüljek a fejére