883
  • Tatyla
    #601
    ez inkább memória hibára utal...
  • tarti19
    #602
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyszerű a történet:P Mikor elkezd teleportálgatni ide-oda, te kivárod amíg befejezi majd pár másodpercig a földön marad s ekkor a lánccal odahúzod magad a pókra s elkezded csépelni. Párszor megismétled ezt a folyamatot s fekszik is a dög:P


    #597
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Arra gondolsz amikor egy piros tömböt kell kilőni a sarokban,ám előtte a vízben az egyik bejáratnál van fent egy kapaszkodó, ahová felmászva megtalálod a kapcsolót amivel felizzuk a tűz az egyik csonkon. Utána szépen körbevezeted a lángot, majd jöhet a nagy bumm:)
  • tarti19
    #603
    Bocsánat ez Tatylának ment.
    Neked viszont csak annyit, hogy simán csak a számokat kell nyomkodni:P
    előtte nem árt a gyorsbillentyűre pakolni a kívánt ketyerét:P
  • fokusz
    #604
    Nem ott vagyok szerintem ez még nagyon az eleje venni kellett vmi kürtöt 500lélekért és ha használom kinyilik a fal elöttem nem rég volt itt egy kép rola #394-es hozzászolás na ott vagyok és nemtom használni a kürtöt
  • fokusz
    #605
    Hát ez az beraktam gyorbillre megnyomom tabot és a számot ahol van az item de nem történik semmi ha sokszor nyomom sem:S
  • tarti19
    #606
    Ha alapbeállítás mellett játszol, akkor az egér scroll gombját egyszerűen megnyomod s így a levegőbe fog fújni egyet.( Közel kell lenni hozzá) minden ilyen ketyerét majd így fogsz használni a később s lesz amikor 2-3 dolgot kell egy folyamatban elvégezned:P
  • wedge31
    #607
    A kürtöt nem lehet a tabra rakni.

    Alapból a egér görgön van, nézd meg a menüben valszeg vissza lehet pakolni.
  • fokusz
    #608
    Köszönöm a segitséget kiprobálgatom nyomtam egy default-ot a settingsben hátha elnyomkodtam vmit erre kifagyott:D
  • Dzsí Pí
    #609
    Srácok ,a következő történt:
    indítanám el a game-t, és a töltésnél eccerüen kidob:(
    Miért van ez? tegnap még nyomtam, már 9 óra játékidőnél vok...
  • BaSSeR
    #610
    Hello, engem kb 1 óra játék után egy jelenet végénél hibaüzenettel kidobott a játék, és töltés után is automatikusan is error. Ez a jelenet a 12. i videó mappában. Az a fejszés fószer.
  • strebacom
    #611
    Hali!!
    Ezt hogyan kell , nekem az istennek nem jön össze, blokkolok az L-Alt-al, aztán nyomok egy balegeret, lecsapja az ellenfelet,de nem számolja:

    Köszi!!
  • DarkSector
    #612
    amikor látod hogy ütni akar nyomd le, és tartsd nyomva. az ellenfél ütése előtt kell egy pillanattal legyomnod.
  • Seth
    #613
    De pont akkor védekezel mikor majdnem belédcsap az ellen? Mert counter csak akkor működik
  • strebacom
    #614
    és utánna rögtön balegeret nyomjak???
  • DarkSector
    #615
    nem semmit, ha jól csinálod egy nagy csillogást fogsz látni, és magátol ütni fog a karaktered egyet.
    középső kép!

    csak ne engedd el a védekezés, ha már elkezdi, valamint más gombot ne nyomj, akkor naná hogy nem lesz jó.
    mert ha védekezés közben nyomsz ütést, akkor az megint már egy másik mozgást fog okozni, mint a counterattack.
    nálad ez lehetett eddig a probléma.
  • strebacom
    #616
    Én nyomtam folyamatosan, meg csapkodtam öket...
  • strebacom
    #617
    ÁÁáá...
  • Seth
    #618
    Hát az úgy nem jó. Mikor már majdnem betalál,akkor kell védekezni . Ilyenkor félrecsapja az ellen kezét és kicsit megtántorodik, ekkor kell szétcsapni
  • strebacom
    #619
    Köszi....sikerült....
  • Hunter of Deer
    #620
    én is elakadtam jópárszor volt mikor csak elbambultam és nem vettem észre hogy valójában mit is kell tenni olyankor szépen fel youtube-ra és ott megkerestem :) sztem már lassan a végén járok, de most szépen visszamnetem az elejére és végigjárok minden ládikót ahova eddig nem sikerült feljutni hogy meglegyen az armorom is :) elég jól néz ki :) közbe összekaparom a kardot is aztán go... :)
  • Tatyla
    #621
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    leírnád érthetőbben ezt a gólem kiiktatást hova nyissam a teleportot meg hogy ugrok a fejére mert engem a teleport nem lök olyan magasra vagy hogy van?
  • Hunter of Deer
    #622
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nyitsz egy teleportot amin beugrasz es nyitsz egy masikat a kozeleben amibol ki hogy ratudj ugrani a fejere, amelyik gombbal megnyitod a teleport kaput azt ha nyomva tartod akkor toltodik es egy olyan kaput nyit amibol gyorsabban ugrik ki (magasabbra ugrik) es igy mar feltudsz ugrani a fejere
  • DarkSector
    #623
    a teleportnál MIELŐTT lőnél vele, TARTSD NYOMVA A GOMBOT, akkor erőssebb lesz a teleport sodrása, nagyon sok helyre csak így tudsz fel, eljutni.

    először énse jötem ráá. de később észrevettem hogy nagyobb és gyorsabb az örvény ha kilövés helyett erőt gyüjtök a gomb nyomvatartásával. :)
  • DarkSector
    #624
    nem kell rejtve írni ez nem spoiler a HINT írja meg mutatja is. :P
  • Tatyla
    #625
    ahammmmm:)
  • Shep
    #626
    Ezt a hülye férget, hogy kell elintézni mert állandóan elsodor szerencsétlen Ruin-t meg nem győzöm visszahozni :) Párszor már sikerült megcsapnom a gilisztát de eléggé szélmalomharcnak tűnik a dolog.
  • Hunter of Deer
    #627
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Betargetolod es amikor elojon akkor a pisztollyal lovod mint allat a fejet/szajat vagy mit :D
  • DarkSector
    #628
    miről van szó? :P
    a szájkosaras gyíkról?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mert akkor üsd le az arcáról azt a fém szájkosarat, és utána lödd a száját automata célzással, mint az első kukac esetében. annyira gyenge ellenség hogy az már vicc.
  • Shep
    #629
    Erre gondoltam én is, de rohadt mocsok egy jószág mert piszok nehéz elslisszolni előle. Köszi.
  • Hunter of Deer
    #630
    elslisszolni konnyu a a vedekezes gombbal tud gyorsan szaladni
  • DarkSector
    #631
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mikor felhuzza magát, és rádvetődne a lovon tudsz gyorsítani az egyik gombbal, amit a hint írt a lóval kapcsolatban. Nekem jobb felső ravasz az x360 joy-on. Amivel védekezel alapon
  • DarkSector
    #632
    :P
  • Shep
    #633
    Ezt mind tudom, de már az óriással sz@ok mert rám küldött egy csomó kicsit. :(
  • tarti19
    #634
    Hölgyek , Urak, gyerkőcök azért a buta kérdések helyett picit gondolkodjatok el az adott szituációban. Persze nem mindig minden kézenfekvő ezt elismerem, de sokszor szó szerint semmi nehézség nincs a dologban.

    #633
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Arra az óriásra gondolsz, aminek a kezén is van egy teleport? ebben az esetben nyitsz egy-portált a földön a egyet a kezén , majd amikor óriási csapásra készülsz te szépen a hátára teleportálsz majd a kis piros gyenge pontját egyszerűen megszúrod s ekkor ledől a platform szélére ahol csépelheted. amikor kicsik jönnek nuke-nuke ügyesen:d
  • Shep
    #635
    Egyáltalán nem ott tartok úgyhogy mindegy :P
  • tarti19
    #636
    Akkor viszont nem jó leírást adtál meg, hiszen több óriás nincs a játékban... persze lehet a nagy pók vagy nagy sárkány már óriás egyeseknek:d
  • DarkSector
    #637
    nemgond azért vagyunk hogy segítsünk ha kell.
    amúgy ebben igazad van hogy nemsok óriás van azon kívül.
  • tarti19
    #638
    Persze az nem is probléma, szívesen segítek vagy, ha nekem segítenek az is óriási öröm számomra, de vannak azért valóban "furcsa" kérdések olykor.
  • DarkSector
    #639
    jó de nekünk fura csak, aki nem figyeli a hint-eket annak ez is elsőre rossz lehet. Pláne a béna és sokgombos irányítást.
  • watto
    #640
    Lehet én vagyok defektes, de nekem Jailer is óriás :D