12
  • MasterChief
    #12
    Ülj le fiam, egyes!
    A két technológiának köze nincs egymáshoz.
    Nézzek meg ezt az EyeToy-t:
    http://www.youtube.com/watch?v=Ot-YgCBD5FA
    Ez egyszerű 2 dimenziós képfeldolgozás, az egység azt vizsgálja, hogy a kép bizonyos részein történik-e változás. Ergo köze nincs a teljes testmozgásodhoz, csak azt nézi, h a kép melyik szegletébe kalimpálsz bele. Ezt már az én webcamom utilityje is tudja.
  • InterFoxSOFT
    #11
    "Áttörés lesz, ilyet előttük még senki nem dobott piacra. A teljes test mozgását érzékelő rendszer mindez ráadásul vezérlő nélkül."

    PS2 EYETOY!!!
  • MasterChief
    #10
    Remélem egyszer te és a teljes lusta disznó fajtád belefullad a hájba. :3
  • jaspercry
    #9
    Már a Natal első változatát is szívesen fikáztam volna,külön öröm számomra,hogy mindjárt a 2. verziót szapulhatom...hehehe
  • jaspercry
    #8
    nem tudom,biztosan milyenek az emberek számítogépes szokásai,de én szeretek hátradölni filnézés közben 1-2 gombpt megnyomni,az egér 40éve jó szolgálatot tesz ,a kéz kitámasztva,nagyon kényelmes tud lenni, a játékokat kényelmesen tudom irányítani.(mondjuk el sem tudok jobbat képzelni)
    kurva kényelmetlennek érzem a tv elött ugrálni egy focis játékban,vagy fps-ben,pesze ha lenne holoszoba(startrek)az már más.
    jópofa,de az emberek átlaga olyan mint én akkor nálunk ez nem lesz egy darabig sikersztori.
    (mondjuk én irtozok a konzoloktol) pc-fan vagyok,láttam ,meg játszottam Xbox-al,psp,ps3,Wi-vel persze nem volt nagyon szar,de hazaérve felüdülöés volt bekapcsolni a szutyok pc-t ,és vére élvezni ugyanazt a játékot,a konzolos szenvedés után.Kinek a pap ,kinek a papné,nekem speciál a sulcgizi.....
  • MasterChief
    #7
    Nos nem tudják, csak valószínűnek tűnik.

    Áttörés lesz, ilyet előttük még senki nem dobott piacra. A teljes test mozgását érzékelő rendszer mindez ráadásul vezérlő nélkül.

    Azt megértem, hogy a Sony óvatos a move-al kapcsolatban az tulajdonképpen nem más mint egy egyszerű wii-klón.

    A kontroller nélküli vezérlés feelinges dolog, a sci-fi írók évtiezdek óta erről ábrándoznak.
    Katona cuccokban valószínüleg azért nem alkamazzák mert azokban elég kevés a multimédia.
  • NEXUS6
    #6
    Honnan tudják, hogy sikeres lesz az első?

    A Sony move-ra pl az a cég filozófiája, hogy majd a piac eldönti, hogy kell-e. Nincs beharangozva, hogy a legűberszuperebb irányító, pedig néhány paraméterében a jelenleg kaphatókat illetően az lesz!

    Mellesleg, ha ez a kontroller nélküli irányítás olyan jó dolog lenne, akkor már a vadászgépeket, katonai cuccosokat rég így irányítanánk, szerintem.

  • astrobal
    #5
    meg billiboj valamit nyökögött is a natal pc-s támogatásáról...végülis kb 1 darab driveren múlik..
  • astrobal
    #4
    szvsz iszonyat öngól lenne az MS részéről ha pcre nem lehetne natalt kapni. sokan használják már a pc-t nagyszobai médiakomponensként kb ugyanúgy mint egy konzolt. sőt általában akinek van konzolja annak van már (full)hd-s tvje, tehát a pc rákötése már igazán csak a lustaságon múlik..mellesleg sokkal kényelmesebb a kanapén fetrengve olvasni az sg.hu-t mint egy széken kuporogva..
  • LeventeV
    #3
    en ugy tudom pc-hez is, csak nem jatekok soran hasznalnad a legtobbet.
  • InterFoxSOFT
    #2
    Még meg sem jelent, de már most komolytalankodnak.:D
    MS, én így szeretlek!:D
  • MasterChief
    #1
    "mely főként az Xbox konzolok mellé futna be"
    Főként? Tudtommal csak ahhoz fejlesztik.