29
  • DeviloftheHell
    #29
    hát ha azt számoljuk hogy az eredeti doctor who sorozat kb 5-6 kis részre volt szétszedve minden egyes epidoz akkor szerintem ez viszi a pálmát számban
  • birdo #28
    Várom ))
    Még nem láttam egy részt se, csak olvastam egy könyvet...az érdekes volt
  • Nasedo
    #27
    Ja bocs, látom te is arra reagáltál, amire én. Késő van... azaz korán.
  • Nasedo
    #26
    Most például te nem gondoltál bele, hogy mekkora ökörséget írsz. Mint lentebb említettem, a spin-off sorozatokat nem szokás összeadni, meg hozzáadni az eredetijükhöz. De még ha össze is adod, akkor sincs 600 rész. Remélem a mozifilmeket már nem adtad hozzá.
  • cateran
    #25
    Birom amikor vki bele se gondol mekkora okorseget ir..hisz ha kovetem a logikadat,akkor a Star Trek siman lenyomja az SG-t (original,next gen,voyager,deep space 9,enterprise,animated...) osszesen vagy 26 evad...
  • roliika
    #24
    Annyit röhögtem rajta! :D
    Pl mikor a konzervdoboz robotok lézerrel puffogtattak és menekültek előlük mint a barom a robotok meg zombimód totyogtak.
    Aztán mikor a felhúzható! karbantartó robotok a saját alkatrészeiket emberi részekkel akarták pótolni.
    Aztán mikor úgyvolt hogy mindennek vége meghalnak tutira, nincs kiút..a doki általában kivesz valahonnét valamit, bekapcsolja vagy suhint vele 1et és mindenki megmenekült, majd elmondja, hogy ez mindig nála van... :DDD Persze épp ezért egy résznek sincs értelme de szerintem nagy poén....annyiraszar és elcsépelt hogy jó. :DDD

    Ja meg a Doki Copperfield-es nézése, hogy na most nézz ide itt jön a varázslat..pesze a doki akkor néz így mikor szarban van. :DDD Nagyonjó :DD
  • gombabácsi
    #23
    létezik scifi sorozat az alfaholdbázison kívül?
  • winnie
    #22
    azzal sincs gond, van vagy 750 része.
  • Hegi90
    #21
    BK veri a maga tízezer részével
  • WoodrowWilson
    #20
    sci-fi kategóriában.
  • WoodrowWilson
    #19
    Szerintem ennek van a legtöbb része
  • Balintos
    #18
    Szerintem ettől csak a legöregebb ma is létező sorozat lesz. A leghosszabb sorozatnak a legtöbb résszel rendelkezőnek kéne lennie.
  • Silenzio
    #17
    Alulműveltek vagytok. A Dr. Who kb. 40 éve kezdődött.
  • Nasedo
    #16
    Tévedsz. A Csillagkapu csak a leghosszabb amerikai sci-fi sorozat volt. A spin-offokat meg nem számoljuk bele az alapsorozatba. A Doctor Who-nak is van kettő egyébként, mindkettőnek 3 évadja van eddig és még jön a folytatás.
  • echo911
    #15
    Nekem nem sikerült megszokni a DW-t de sokaknak tetszik. Nekik ez jó hír. És Grat, 6 évad az már szép az új sorozattól.

    Yosha: Azért a B5-öt sehogy sem veri sem epic sem scifi témában és az amerikai sorozat:p ( mondjuk másik sem :) )
  • Proart
    #14
    Infók a Doctor Who-ról, nagyon jó írás, érdemes elolvasni.

    http://comment.blog.hu/2010/01/06/doctor_who_for_dummies_1_classic_who
    http://comment.blog.hu/2010/01/11/ujra_vagy_doki
    http://comment.blog.hu/2010/01/14/doctor_who_for_dummies_ep_3
  • gumibéka
    #13
    Ja ja, 2005-ben sikerrel újraindították / folytatták a sorozatot. Az "új" sorozat 6. évadát rendelték meg.
  • berserk87
    #12
    vagyis évadával.
  • berserk87
    #11
    A doctor who szerintem egy picit hosszabb a stargate-nél a 31 évadjával. 1963-89 és 2005-től folytatják.
  • Kecs
    #10
    Nekem is az SG jutott eszembe, nem is akartam elhinni...
    Erre meg ez... :D Kicsit változtatni kéne a címen, mert csalóka...
  • SBKMoses
    #9
    már csak az a kérdés, hogy mikor van Húsávt?
  • TSunny
    #8
    "2011-ben is folytatódik a világ leghosszabb scifisorozata"
    Bullshit, a StarGate volt mindenidők leghosszabb Sci-Fi sorozata. 10 évad + 5 évas Atlanis
  • yosha
    #7
    Nem gagyi, cask családi sorozat. És elképesztő ügyesen van megcsinálva ahhoz, hogy nagypapát, anyut, aput és a kis billyt is egyszerre odakösse a tv elé. Voyage of the Damned, End of Time, Planet of the dead, Blink, ezek epic részek, egyetlen scifi sorozat sincs az amcsiknál ami ennyire kerek és lebilincselő lenne. Ha a magyar szinkronost nézted, akkor ugy viszont tényleg gagyin jön le, mert valami pocsék.
  • Dns5000
    #6
    szerintem is borzalmas, nem tudom, hogy teszik nektek
  • kalapos01
    #5
    Pár hete álltam neki. Simán veri a sok amerikai bénaságot. Aki Hollywoodért van oda, annak naná, hogy nem jön be, de ezerszer intelligensebb és ötletesebb, mint az amerikaiak.
  • IMYke2.0.0.0
    #4
    Egyetlen részt sem láttam belőle... ezek szerint, akkor hál' Istennek!
  • lich
    #3
    Istencsászár. Annyira szar, hogy már nagyon jó.
  • Narxis
    #2
    Jaja.
  • Csak77
    #1
    Brutálissan gagi sorozat.