3818
10255461851297344244.jpg

Táblagépek topicja
  • GregSB
    #461
    Eléggé kezdetleges, de elsőnek nem rossz :) Lesz még ettől bonyolultabb app is:

  • Máté94
    #460
  • GregSB
    #459
    Viszon ez a IDC tablet tuti legalább $1000 lesz, figyeljétek meg.
  • GregSB
    #458
    Ezek közül sztem csak az előlapi kamera az ami fontosabb, skype videochathez. Én sem tudom elképzelni hogy ezzel fotózzak...

    1080p lejátszás csak arra jó, hogy ha kikötöd egy fullHDTV-re. Lehet nélküle élni...
  • GregSB
    #457
    JooJoo review az Engadgeten.

    Eléggé lehúzzák, félkész termék szerintük...
  • Hegi90
    #456
    még most sem értem minek ezekbe 1080p meg kamera
  • GregSB
    #455
    IDC Gemini Tegra 2-es tablet

    A nyers specifikációkat nézve ez eddig a csúcs. Van benne SD kártya olvasó, viszi az 1080p-t, dual kamera (elől-hátul) stb, a többi a cikk alatt. Andrtoid OS-el jön, kíváncsi vagyok milyen UI-t sikerül rittyenteni alá!

  • edios
    #454
    idegesítő h ilyen szintű minőség csak apple tabletben lesz, többi meg se közelíti majd valszeg.

    persze ez csak nekem szívás, h olyan tablet kell ami úgy nyújt minőséget, h közben használni is lehet vmire, szóval egy ideig notinál kell maradnom..
  • Hegi90
    #453
    Azigenn

    #452: akkor rosszul emlékeztem, de azért azt el kell ismerned, hogy kiegészítők terén az Apple-nek tényleg nagyon irreális áraik vannak.
  • passatgt
    #452
    dellnél "1 year of coverage included with your PC", 3 évért fizetni kell
  • Hegi90
    #451
    a dellnél a 3 év gari az alap (legalábbis én mindig így láttam), az Apple-nél viszont egy százas :D
  • GregSB
    #450
    Pimpeld a kocsidat tablettel
  • VRSDM
    #449
    jó.
    valóban félreolvastam.
    korán indult a húsvét
  • GregSB
    #448
    Minden vágyam hogy egy tacsissá avanzsált monitorral netezzek az ölemben a kanapén ülve
  • DanielT
    #447
    Hú, de nem értetted miről beszélek :D PONT az ellenkezőjéről :)

    Hogy nem a Pc-windóz-OSX szart akarom viszontlátni érintőképernyővel.
  • VRSDM
    #446
    korulbelul 30e forint kornyeken mar kaphatoak tácsis előtét üveglapok a monitorokhoz, az olcsobbak usbn a dragabbak blútúszon beszélgetnek, de aramforras azokra is kell.

    szoval jo az nemhiszem hogy multitacsis meg igyugy de maga az erzes az mar nagyon reg ota elerheto.
  • DanielT
    #445
    Ezen a videón is látható, hogy mitől lesz egy tablet több, mint egy Pc, amit az ujjammal irányítok az egér helyett...

  • GregSB
    #444
    Magazinok:

    [cemter]
    [/center]
  • passatgt
    #443
    dehogynem, többinél olyan üveg lesz, ami nem törik el:)
  • Solten
    #442
    Nyilvan betonon landolva alapveto hogy rongyatorik egy ekkora kijelzo, de a kepernyo mar ugy is megserult (pixelhiba) hogy 3-4 -szer olbol landolt a szobapadlon. Ugyhogy kerful.
  • SrAta
    #441
    ezt semmi nem bírja, max a zafírüveges titánházas cuccok, amik kibírják, de lehet még akkoris szétloccsanna az LCD
  • GregSB
    #440
    Ez nem rálöttyintés volt, hanem locsolás :D

    Leejteni meg nem szabad betonra / aszfaltra vállmagassából.. szerintem ezt a többi tablet se fogja bírni.
  • Hegi90
    #439
    Videók alapján kurvajó ezaz ipad, kár hogy nincs pénzem ilyenekre :(
    Mondjuk nincs is nagyon szükségem rá. Ehh... apple járvány :D
  • Solten
    #438
    Ja, nem szamolva hogy a telefonomat meg a netbookomat hanyszor vagtam mar veletlenul foldhoz (utobbit min. ~ 3x). Persze kutyabajuk volt mindig is, halisten (mindenfele case nelkul)... Szoval a leejtes nem elkepzelhetetlen. KV ralottyintes se...
  • GregSB
    #437
    Régebb óta használnak maceket :D Emlékszem még egy Photoshop CS1 bemutató videóra, már azt is Macen demózták (legalábbis abban a videóban amit én láttam)
  • GregSB
    #436
    Szóval ne öntsem rá literszám a kávét és csapvizet, és ne ejtsem le. Uhh ezt nehéz lesz megállni
  • Solten
    #435
    Oszt' minden giiiiik alaposan vigyazzon a leendo kisz dragaszagara...



    Almas gyari tasak: 39 dodo.
  • passatgt
    #434
    már rég össze vannak kapva:D
  • GregSB
    #433
    Nincs ezen semmi különös, már nagyon régóta használnak Maceket, és ezen az se változtatott hogy az utóbbi hetekben összekaptak a Flash témán az Apple-el :)
  • G_ArchAngel #432
    Ennek fuss neki megegyszer, mert eleg nagy FAIL...
  • passatgt
    #431
    érdekes, hogy adobeéknál is mac-et használnak...:D
  • GregSB
    #430
    Ez azért jó (ha valaki nem értené), mert nem kell külön optimalizálni minden platformra. Megírod a programot Adobe Air alatt, utánna pedig működni fog mindenen. OSX-en, Win7-en, Ubuntun, iPhoneon, Androidos telefonokon, és iPAden is!
  • GregSB
    #429
    Picsába:

  • GregSB
    #428
    Jó cucc ez az Adobe Air!

    [cemter][flashhttp://www.youtube.com/v/22vicDlzmkI&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"[/flash][/center]
  • VRSDM
    #427
    na ez van túlárazva nem az ipad :D
  • passatgt
    #426
    akkor egy tábla:)

    http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.31523

    igény szerinti oprendszerrel(indításnál választható linux, android, wince), 274$-ért:)
  • passatgt
    #425
    ha szerinted ez a monitor olyan mint az imac-ben, akkor inkább nem szólok semmit:)
  • VRSDM
    #424
    [center][b]NEM VAGYOK SE HÁZIGAZDA SE MODI SE SENKI CSAK EGY RÉGREG DE MÁR GECIRE UNOM EZT A FRÖCSÖGÉST. SO PLIIIZ. KÖSZI
  • Tikal #423
    igen, ezt én se értettem milyen szoftverek nélkül, ha jól emlékszem az OS X kicsit több és jobb programokkal érkezik alapból mint a Windows 7... szóval nem tudom mit pakolt még hozzá 700£-ért.. a works apple megfelelője az iwork, 70£, szerintem nem ez fogja eldönteni melyik gépet veszi az ember.

    Egyébként faterom épp egy Dell XPS 8100at vett, azt hiszem 230ezerért, még monitor kell neki, és ott van hogy 300, szóval nagyon sokat spórolt... ebben az árkategóriában szerintem már nem ezen múlik melyiket veszed...
    végül azért nem az iMac-et vette mert nincs magyar OS X, pedig nagyon tetszett neki :)
  • Solten
    #422
    WTF?