30
E.on Energiaszolgáltató Kft.-vel kapcsolatos problémák
  • barnuska000
    #30
    na el ne magyarázd már hogy 5%.kb.
  • Narxis
    #29
    ejnyeeeeee :D
  • gyepesjoint
    #28
    mivan sándor sándorovics,nem megy a csapatnak? :P
  • n3whous3
    #27
    :DDDDD
  • sanyiute
    #26
    te meg egy büdös szarházi vagy
  • n3whous3
    #25
    amúgy mindenhol van ilyen, tehát démász is előszeretettel túlárazza az átalánydíjat, ha hagyod és ÁLLÍTÓLAG a korábbi fogyasztás alapján. Ha azt nézzük, hogy mennyit fogyasztottunk tavaly, akkor nem annyit kéne adniuk, mint amiket régebben küldtek átalánynak. Azóta bejelentjük minden hónapban az állást inkább.
  • gyepesjoint
    #24
    bocs mester
  • n3whous3
    #23
    És ki a rákot érdekel ez? Szarunk rá, hogy ki dolgozik ott, összes áramszolgáltató egy nagy geci, nem az olyan dolgozókon múlik, mint a kedves édesanyád.
  • neoG
    #22
    Szerintem mindenki tudja, hogy villamos fogyasztásmérő, de ez időtlen időkig villanyóra lesz. Még a szakiknak is. Egyedül a hivatalos papírokon nem. Meg a kukacoskodóknak
    (lásd példakén a flex esetét:)))) )
  • gyepesjoint
    #21
    aha,5% kedvezményt kapnak muterék...(külön élek)
  • flashpointer
    #20
    >>>>>Olyan nincs hogy villanyóra! (meg gázóra és társai)

    Amúgy meg ha nem jelzed a fogyasztást, akkor honnan tudnák mennyit kell számlázni? Ha ez van átalányba megy vagy becsülésre.
    Nem kész rablás csak te vagy béna.
  • tobias88
    #19
    az az egész cég, mert gázszolgáltató is
  • Lacee
    #18
    ahogy a többiek is írták, válts át saját mérésre, és nem lesz többet ilyen félreértés.

    Amúgy E.on Hungária Zrt, nem? :)
  • dartonita
    #17
    Nem veletlenek a tulszamlazasok,senkinek ne legyenek illuzioi.Se az eonnal se mas szolgaltatonal.
  • karajjj
    #16
    persze, mert lopják...
  • passatgt
    #15
    akkor már inkább a netes, biztos hívogatni fogok majd meg várni fél órát mire benyomkodtam 25 gombot:D
  • Zsolek123
    #14
    mi is jártunk így, csak mi 600+-os villanyszámlával... nem kicsit pilláztam
  • Narxis
    #13
    akkor nektek ingyen van az energia?:DD
  • Narxis
    #12
    :DDDDDDD
  • ScarY MAN
    #11
    akkor te az én húgom vagy?
  • Zomil
    #10
    valóban a havi bediktálos a nyerö, elötte nekünk is küldtek furcsa csekkeket, de miota havonta bediktáljuk nincs ilyen gond :)
  • Super Saiyan
    #9
    És ez mégis kit érdekel? Ennyi erővel az én apám meg Chuck Norris...
  • tobias88
    #8
    Most néztem, hogy az éjszakai óránál számoltak 6000el többet, nonszensz...
  • gyepesjoint
    #7
    okosan öcsém,muter ott részleg vezető :)
  • Bucser
    #6
    Akkor megfogalmazható, hogy megintcsak az User error tipikus jelenségével állunk szembe...

    Topic zárható.
  • passatgt
    #5
    és be is tudod állítani mennyit fogyasztasz, így nem ők fognak tippelni
  • Dzsini
    #4
    válaszd a havi bediktálós módszert, és ne hagyd, hogy ők tippeljék meg a fogyasztásod (akkor az előző évek átlagos fogyasztása alapján becsülnek, és évente egyszer kerekítik ki). havi bediktálással annyit fizetsz, amennyit bediktálsz, akár többet mondasz, akár kevesebbet.

    ("szerintük a villanyórám 27764en állt, miközben én lejegyeztem az adatokat, és az alapján március 1én 27944en ált, ez még nem is akkora eltérés, csak +200al számláznak többet") - 200-al kevesebbet számláztak, ha az történt, amit írtál - és akkor ez is az előző évi fogyasztás alapján becslés miatt volt.
  • passatgt
    #3
    jelentkezz be neten és megtudod nézni mi mennyi
  • motyodlee
    #2
    köszi higy felhívtad a figyelmet, otthon én is ránézek ezekre a dolgokra!
  • tobias88
    #1
    Azért nyitottam ezt a topikot, mert már nem az első eset, hogy "kisebb" problémám akadt az alábbi céggel!

    A mostani problémám alapján nyitottam ezt a témát a többi ember becsapásának elkerülése végett! Már tavaly volt velük egy olyan problémám, hogy az év végén +100ezres számlát küldtek ki, nem valós adatokkal, hogy fizessem be, és a magyarázatuk a végén az volt, hogy véletlen felcserélődtek az adatok. Elhittem nagy nehezen nekik!

    De az, hogy idén megint megcsinálják, és most már + 135ezret számláznak ki, az már vicces...

    2009.03.15én szerintük a villanyórám 27764en állt, miközben én lejegyeztem az adatokat, és az alapján március 1én 27944en ált, ez még nem is akkora eltérés, csak +200al számláznak többet, de

    2010.03.12én szerintük már 36620on állt, miközben most, az üzenet írásának pillanatában se éri el a 31ezret...

    Ismétlem! Ez már nem az első eset, és egy elég érdekes számlával még sikerült is nekik kb 20 percre bekavarni, és elhitetni, hogy fizetnem kell, aztán meg majd ültek volna a pénzen, ahogy minden cég szokta (gázszámlánál 50ezer +ban vagyok...)

    Nem tudom, hogy most kap e mindenki év összefoglalót, de nagyon figyeljenek oda, mert kész rablás ez...